• DARBEYE HAYIR!

Forum Bilgilendirme Mesajı

İhvan Forum Saldırı Sonucu Kapanmıştır


Değerli takipçilerimiz melun darbe girişiminden 2 gün öncesinden bu yana ihvan forumda belli bir sıkıntı yaşamaktayız. Maalesef veritabanlarımıza yapılan saldırılar sonucu veritabanımız ağır hasar görmüş ve milyonlarca dosyanın tam olarak konumunu belirleyemediğimiz noktalarına virüs bulaştırılmıştır. Bu virüs sonucu forumumuz google ve diğer tarayıcılarla birlikte bazı antivirüs programları tarafından haklı olarak zararlı site olarak işaretlenmiştir.

10 yılı aşkın süredir aşkla ve bin bir emekle bu noktaya taşıdığımız, Türkiye'de kendi alanında marka olan forumumuz maalesef kapanma noktasına gelmiştir. Her ne kadar çalışmalarımız devam ediyor olsa da günlerden beri bir çözüm bulamıyoruz. İhvan Forum her görüşe açık bir platform olmasının yanında son olarak alçak darbe girişimi ile gerçek yüzlerini gördüğümüz gurubu bünyesinden attığı günden bu yana bu tarz sıkıntılar yaşamaktadır. Allah yeniden yayın yapmamızı murat ve nasip ederse tekrar aranızda olacağız.

Bizleri dilerseniz www.ihvanportal.com ve www.islami.mobi sitelerimizden takip edebilir ayrıca Facebook sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz. Bu zorunlu sıkıntıdan ötürü başta ihvan forumu büyüten ve emek veren üyelerimiz olmak üzere tüm takipçilerimizden özür dileriz.

İhvan Forum Adına
Enes
Not: Amerikalı yetkililerden herhangi bir talebimiz yoktur ancak sorabilirler şimdiden cevaplayalım forumumuzun paralel yapının meczup imamı tarafından saldırıya uğratıldığına dair herhangi bir belge yoktur. En büyük belge mahkeme-i kübrada yüce Rabbimizin katında ortaya çıkacaktır.

Website Security Test