+ Yeni Konu aç
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
22 sonuçtan 13 ile 18 arası

Konu: Erdoğan ve kızının skandal ses kayıtları

• Kıdemli Üye

Konular
      1434

Alıntı Dut_agaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yav, dün STV.de dedi hocan: Bol bol kırparlar, keserler, yapıştırırlar, a derim, b derim, c derim diyordu.

Hocanın konuşmaları kırpma, başbakanın ki orijinal

Bu ses kayıtlarını dinleyince araya nifak girer, nifak ekmek isteyenler hemen yanlış düşünmeye başlar diyordu hocan manifesto.

Sonra diyordu devamla bu kayıtların başını dinlemeden, sonunu dinlemeden, ortasını dinlemeden hüküm vermeyin. Bunların kriminalleri var, bilmem nereleri var diyordu.

Ya sen hocana güvenmiyorsun, ya hocan başka türlü konuşuyor manifesto.

Tabi, bunlar hep amerika !

Yukarıdaki mesajındaki ANAFİKRİN de samimisen o zaman bu mesajındaki ANAFİKRİ diğer Dinlemelerede yaz ki İNANAYIM SAMİMİ OLDUĞUNA.

@agbi

Hocayı dinleyenler vatan haini, hukuksuzlar, ahlaksızlar, din düşmanları, altın nesil düşmanları !

Başbakanı dinleyenler kim peki ?

Başbakanı dinleyenlere de "zulzuluhuuumm" der mi sizin hoca ?

Bu arada beklenen salvolar yavaş ilerliyor, daha sert dövüşmelerini beklerdik.

Kavganın kazananı belli, ya kaybedenleri kim ?
    BANA GÖNDERME YAPACAKSANIZ o zaman sonuna kadar arkasında durun göndermenizdeki kinayelerin @muallim 08 gibi sonra yan çizmeyin.

Siz benim ERDOĞAN için ses kasetleri hakkında hiç yorumumu gördünüzmü ?

BEN Geçerliliği müspet olan deliller üzerinde YORUM lar yaparım bak Üç konu açtım bugün HSKY , ZERRAB ve Gelişmelere gör olabilecekler BUYRUN orada istişare edelim NE DERSİNİZ ?
    cemaliii (26-01-2014) Bunu beğendi

• Muameleye Mukabele

Konular
      86

valla artık hocalık dışında her şey var efendide................

bizim de muhabbetimiz var(dı).

ama artık sohbetleri siyasetten...... dinden değil............

yazık........
    .....Ya Rasulallah Çibaşet Çün seki Eshab-ı kehf dahil cennet züm re-i der Ashab-ı tu.
    Evreved der cennet men der cehennem keyderaset o seki ehsabi kehf Ashab-i tu.

Yâ ResûlALLAH! Ne olaydı, Ashâb-ı Kehfin köpeği gibi, senin Ashâbının arasında Cennete girseydim. Onun Cennete, benim Cehenneme gitmem nasıl revâ olur? O, Ashâb-ı Kehfin köpeği; ben ise senin Ashâbının köpeği.
    (Mevlâna Câmi)
    .....
    Dut_agaci (24-01-2014) Bunu beğendi

• Ordinaryus

Konular
      95

Allahı peygamberi kuranı sünneti Müslümanları vatanını milletini seven Bu bedduacıları ve peygamber efendimize dil uzatan İbrahim öztürkü savunmaz ve zaman gazatesi aboneliğini iptal eder..
    Konan göçer
    Dut_agaci (24-01-2014),hirahos (24-01-2014) Bunu beğendi

• Hizmet, Nimettir...

Konular
      315

Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki mesajındaki ANAFİKRİN de samimisen o zaman bu mesajındaki ANAFİKRİ diğer Dinlemelerede yaz ki İNANAYIM SAMİMİ OLDUĞUNA.

BANA GÖNDERME YAPACAKSANIZ o zaman sonuna kadar arkasında durun göndermenizdeki kinayelerin @muallim 08 gibi sonra yan çizmeyin.

BEN Geçerliliği müspet olan deliller üzerinde YORUM lar yaparım bak Üç konu açtım bugün HSKY , ZERRAB ve Gelişmelere gör olabilecekler BUYRUN orada istişare edelim NE DERSİNİZ ?
    Kamyonlar dolusu diyeceğim var, amma yeri bura değil

Size, sizin cevabınızla yanıt veriyorum.

Arifseniz, siz anlayın.

-Hukuksuzluk var ise gereği yapılsın !
    1- İhvan Forum'da hiç bir akıma, hiç bir mezhebe; bunların değerlerine, hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz.
    2-İhvan Forum'da Müslüman olduğunu söyleyen hiç bir üyeye kâfir, müşrik sıfâtı ya da Müslüman'a yakışmayacak başka bir sıfât, îmâ dahi edilemez.

• Kıdemli Üye

Konular
      1434

@agbi

Hocayı dinleyenler vatan haini, hukuksuzlar, ahlaksızlar, din düşmanları, altın nesil düşmanları !

Başbakanı dinleyenler kim peki ?

Başbakanı dinleyenlere de "zulzuluhuuumm" der mi sizin hoca ?

Bu arada beklenen salvolar yavaş ilerliyor, daha sert dövüşmelerini beklerdik.

Kavganın kazananı belli, ya kaybedenleri kim ?
    @Dut_agaci Yukarıdaki mesaj da şahsıma gönderme yapmışsınız bu doğal hakkınızdır SAYGI DUYARIM.

Bende aşaıdaki mesajımla cevap vermişim BU GÖNDERME YAPMANIZA NEDEN OLAN BİR MESAJIM veya BİR KONUM varmı YOKSA neden bu göndermeyi yapıyorsunuz diye.

Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cevap bekliyorum SİZİN BANA YAPTIĞINIZ GÖNDERMEYE NEDEN OLAN MESAJ ve KONUM nerede ? Lütfen yapnmadığım konuda yapmış gibi bana gönderme yapmayın Dut_agaci
    cemaliii (26-01-2014) Bunu beğendi

• Ordinaryus

Konular
      107

..........

Cemaat mızıl mızıl ağlıyordu sosyal medyada.

"Durmadan dinlemişler" - "Hiçdurmadandinlemişler" - "gecegündüz fişlemişler" vs. vs. vs.

Bu ses kaydına ne demeli

Dur ben cevap vereyim, sen konuşma.

-Hukuksuzluk varsa çözülsün !
    ...de hukuk kimin hukuku?... Dava kararları M.Ali Şahin'in iddiasına göre "Pensilvanya'dan" veriliyor?...
    Serbest Kürsü - İslami Konular Bölüm Temsilcisi
    hirahos (24-01-2014) Bunu beğendi

+ Yeni Konu aç
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler