+ Yeni Konu aç
Sayfa 1/3 123 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Güllerin Efendisi

• Adaletin Kilinci

Konular
      303

Standart Güllerin Efendisi

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Nasil Namaz Kilinir
    • » Ben teröristim
    • » Vera sahibi olmak için, nasıl hareket...
    • » Polis 10 yaşındaki çocuğu gözalıtna...
    • » Bekir Bozdağ: Ak Parti Diktiği FİDAN'ı...
    • » Fırında kaşarlı-tavuklu patates
    • » Görgü kuralları
    • » Kabe'de Dua... Kabe'de Yakarış İşte...
    • » Leylim İsmindir LaLim!...
    • » dragona tripped AE detector

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » HD Wallpapers 32
    • » Komik mi?
    • » Bir Kaplumbağanın Doğuşu...
    • » ellerini kaldiran kedi...
    • » Ayakabıda Son moda !!
    • » kum heykel sergisi
    • » Efendimiz..
    • » Sineklerden ucak yapma...
    • » fısıldayan manzaralar
    • » işte darwını hasta eden hayvan
    Lafta Ölçü Bilmeyen, Edepsizlikde Sınır Tanımaz...

ZULMEDENLER NASIL BİR İNKILAP İLE DEVRİLECEKLERİNİ PEK YAKINDA GÖRECEKLER! (ŞUARA,227)​

Aldanma insanların samimiyetine Menfaatleri uğruna gelirler vecde, Cenneti vaad
    etmeseydi eğer Allah'a bile etmezlerdi secde. . . ! M.AKİF ERSOY

• Gül Sultan

Konular
      52

Çok hoş olmuş Allah emeğinin karşılığını katkat versin... O'nun (saw) adını yazınca yanına salavat eklemek dahi kişiye makam üstüne makam nasib sebebi....

Mekkenin fethinde müşriklerin sözcüsü Efendimiz saw'in karşına çıkınca ,Ashabı'nın O'na olan muhabbetini,etrafında dört dönüp en ufak bir emrinde yerine getirmek için kapıştıklarını, aksırsa dahi belki üzerimize gelir ümidi ile ellerini açmalarını, abdest alırken ibrini tutmak için birbiri ile yarışmalarını görünce Kureyşe giderek ;

'' Ey kureyşin büyükleri,bu zamana kadar Kisraların,padişahların huzuruna elçi olarak çıktım ama Wallahi Ben Muhabbetin ashabının ona yaptığı hizmeti, muhabbeti, bağlılığı hiç birinin yanındakilerde görmedim,bu Ashab Muhammed için kanının son damlasına kadar çarpışmaktan asla vazgeçmez!....'' diyor...

Allah Teala ''Beni Seviyorsanız Rasulume uyun !'' demiyor mu ? ...

Bu zamane insanı bırakın O'na uymayı O'nun yaptığını kerih görür ve farzlara dahi ruhsat arar oldu ....
    Niye iki yakamız bir araya gelmiyor ...düşün .
    Ne desen boş, insanın basireti açık ola....
    ..::عرفتك يا ربى قبل المتى::...

• Adaletin Kilinci

Konular
      303

Alıntı SIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok hoş olmuş Allah emeğinin karşılığını katkat versin... O'nun (saw) adını yazınca yanına salavat eklemek dahi kişiye makam üstüne makam nasib sebebi....

Mekkenin fethinde müşriklerin sözcüsü Efendimiz saw'in karşına çıkınca ,Ashabı'nın O'na olan muhabbetini,etrafında dört dönüp en ufak bir emrinde yerine getirmek için kapıştıklarını, aksırsa dahi belki üzerimize gelir ümidi ile ellerini açmalarını, abdest alırken ibrini tutmak için birbiri ile yarışmalarını görünce Kureyşe giderek ;

'' Ey kureyşin büyükleri,bu zamana kadar Kisraların,padişahların huzuruna elçi olarak çıktım ama Wallahi Ben Muhabbetin ashabının ona yaptığı hizmeti, muhabbeti, bağlılığı hiç birinin yanındakilerde görmedim,bu Ashab Muhammed için kanının son damlasına kadar çarpışmaktan asla vazgeçmez!....'' diyor...

Allah Teala ''Beni Seviyorsanız Rasulume uyun !'' demiyor mu ? ...

Bu zamane insanı bırakın O'na uymayı O'nun yaptığını kerih görür ve farzlara dahi ruhsat arar oldu ....
    Niye iki yakamız bir araya gelmiyor ...düşün .
    Ne desen boş, insanın basireti açık ola....
    Allah razi olsun sevgisini yuregimizden eksik etmesin. sadece sevdigim bir sey resim yapip onu paylasmak. ama Onunla ilgi yapmak bana okadar cok haz veriyorki. her yaptigim resimi sanki yuregime islemis gibi hissediyorum, onun ismini bir sekilde suslemek ayri bir duygu benim icin, eger ki dediginiz gibi bir muhabbet yoksunlgu varsa allah cc bu yoksunlukdan yoksullukdan bizi biran once ONA kavustursun. benim yaptigim resim güzeö degil onun isminin guzelligi bunuda belirmek isterim. bu resimleri onun ismi guzellestiriyor. ben degil...

soylediginiz gibi iki yakanin bir araya gelememe sebebleri ortada biz islamdan uzaklasiyoruz admiz musluman oluyor Rasulallahi unutuyoruz sunnetlerini unutuyoruz. sozde musluman oluyoruz özde degil...

Allah cc sizden razi olsun paylasiminiz icin
    Konu Turkbeyi tarafından (02-03-2008 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.

ZULMEDENLER NASIL BİR İNKILAP İLE DEVRİLECEKLERİNİ PEK YAKINDA GÖRECEKLER! (ŞUARA,227)​

• Adaletin Kilinci

Konular
      303

• Adaletin Kilinci

Konular
      303

• Üstünlük Takvadadır

Konular
      499

Ellerinize sağlık çok hoş hepside. Sizmi yapıyorsunuz bunları

+ Yeni Konu aç
Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler