+ Yeni Konu aç
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Hz. Yusuf Dizisi Tüm Bölümleri Orjinal Farsça Dublaj ! [İzle]

• ..Genç Dergisi..

Konular
      301

Standart Hz. Yusuf Dizisi Tüm Bölümleri Orjinal Farsça Dublaj ! [İzle]

یوسف پیامبر Farajollah Salahshoor yönettiği epik bir 45 bölüm dizi Hazreti Yusuf (as) hayatı.

Altyazı İngilizce fakat tamamıyla örtüşmeyebilir. Ancak ne söylenildiğini kavramak için yeterlidir. Keyifli Seyirler..

Not: Site Açıldıktan Sonra Episode 1 den itibaren tıklayarak izleyebilirsiniz. Küçük pencere açacaktır. Bir müddet beklerseniz film karşınıza gelecektir

TIKLA !

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Cemaat: Seçimde İttifak Yok CHP'ye Oy...
    • » Gel
    • » Kandil Tatil Merkezi Olacak
    • » Hz.Hüseyinin Kardes Sevgisi
    • » 40 Hadis-İ Şerif'imizi ezberleyelim..!
    • » İslam'a Hizmete İhlas'ın Önemi -...
    • » İslam Hukukçusu Konuyu Anlatamıyor
    • » Kendimi Ariyorum
    • » Batının Batışı
    • » Ben hakkımı helal ediyorum.

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Abdurrahman önül-cürmüm ile geldim sana
    • » mutlaka izleyin
    • » Nurlu Hatıralar
    • » gravty..mukemmel bir film
    • » FÜze Saldirisi
    • » arkadaşlar şu slaytı mutlaka izleyin
    • » Ahİr Zaman Şahislari Neden Taninmiyor
    • » Kurtlar Vadisi Pusu 1-9 Bölüm DVD
    • » İbrahİm gÜlŞenİ hz. -fİlm-
    • » Danimarkalı Gelin - Online İzle
    Konu Hakperest tarafından (17-07-2014 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: link düzeltildi, eskisi değişmiş olmalı

• Ordinaryus

Konular
      63

tv8 de ramazan ayında hz.muhammedin hayatı adlı bir dizi oynuyor.kimler senaristleri yapımcıları yönetmenleri oyuncuları bilmiyorum.hangi ülkenin yapımıdır bilenler varsa cevaplarlarsa sevinirim.

lakin bir soru sormak istiyorum.hz.yusufun hayatı filminde hz.yusuf görülüyor film boyunca.bencede öyle olması gerekir.diğer peygamberlerle ilgili filmlerde izlediğim kadarıylada hep bir karakter canlandırıyordu o peygamberi.lakin tv8de izlediğim hz.muhammedin hayatı dizisinde hz.ebubekirin falanda yüzü görsterilmiyor, halifeler başka filmlerde yüzü gösterilen peygamberlerden üstünmüki gösterilmiyor? hadi hz.muhammedin canlandırılmamasını anlarımda halifelerede yasak geldi galiba.üstelik öyle bir seslendirme yapmışlarki,hem yüzü görünmüyor,hemde uhrevi bir ses,uzaylı filmlerinde izlediğimiz gibi orjinal olmayan bilgisayar yapımı gibi duran,robot gibi konuşan bir ses. oysa geçen yıllarda atvde hz.ömer dizisi vardı.çok güzeldi,orada bütün halifeleri oyuncular canlandırıyordu. fakat bu seyrettiğim dizi oyunculukları iyi olsada çok kısıtlayıcı ve çok abartıcı.hz.ebubekirin bile yüzü gösterilmiyor,üstelik çok tuhaf bir seslendirme yapılıyor,hani bazı filmlerde peygamberlere ayet geldiği zamanki gaibten sesler gibi,gayet uhrevi,insanüstü bir ses.diğer halifeleride henüz görmedim,hergün izleyemiyorum,görenler varsa düzeltsinler.böyle giderse diğer sahabelerede yasak gelecek ve hiç o döneme ait islami bir film yapılamayacak.iş oraya doğru gidiyor.
    Konu cemaliii tarafından (16-07-2014 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.
    Gerek yok her sözü, laf ile beyana… Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana!

• Kıdemli Üye

Konular
      213

h.z yusuf çok tipsiz biri canlandırmış..bayanların parmaklarını kestiği adam bumu diyor insan..
    Allah'a çağırandan ve iyi işlerde bulunandan ve şüphe yok ki ben Müslümanlardanım diyenden daha güzel sözlü kimdir ki?fussilet 33
    cemaliii (17-07-2014) Bunu beğendi

• Ordinaryus

Konular
      63

Alıntı Havas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    h.z yusuf çok tipsiz biri canlandırmış..bayanların parmaklarını kestiği adam bumu diyor insan..
    bende pek yakışıklı bulmadım.ama bayanlara sormak lazım havas biz erkekler yakışıklıdan değil güzelden anlarız
    Gerek yok her sözü, laf ile beyana… Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana!

• Süper Moderatör

Konular
      351

linki yenisiyle değiştim
    doğru mu değiştirdim kontrol eder misiniz @-Muhammed- abicim
    Gemimiz ÜMMET-i MUHAMMED Pusulamız KUR'AN ve SÜNNET... Düsturumuz TEVHİD ve VAHDET....

İslam dini, iman ve salih amel üzerine kuruludur; Kurtulan fırka, bu eksende hareket edenlerdir.

• ..Genç Dergisi..

Konular
      301

Eyvallah doğrudur.

Link değişmiş demek ki @Hakperest

+ Yeni Konu aç

Bu Konudaki Etiketler