Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
74 sonuçtan 33 ile 48 arası

Konu: AKP'yi iktidarda tutmak Siyonizmin ana vazifesidir

• Yasaklı

Yer
      İzmir
      Konular
      1390

Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ercan Tekin burada @saliha kalem adına başka üye adı ile yazmadığı ALLAH ı şahit ederek YEMİN ETMEZSEN seni DÜŞÜNCE ZAVALLISI DÜŞÜNCE ÜÇKAĞITÇISI OLARAK İLAN EDECEĞİM

Gelelim yuykarıdaki mesajlara

BEDÜZZAMAN Hz lerinin SİYASET ile ŞEYTAN ı eş değer göstermesine en güzel örnek bu olması gerek

KAMALAK DİYORKİ

Niye?

Yönlendiriyorlar mı?

yönlendiriyorlar ama ne yapıp edip işte bir taraftan da ‘hükümet istifa’ diye çağırıyorlar. Hükümet istifa ettiğinde muhtemeldir ki yeni iş başına gelecek hükümet, bu tür soruşturmaları durduracaktır. Yani 28 Şubat süreciyle ilgili soruşturmalara son verecektir. Belki de bir af kanunu çıkarmak suretiyle içeridekileri de tahliye edecektir. Dolayısıyla intikam alma rövanşına girişeceklerdir. Bu düşüncelerle şey yaptılar ama…

başarırlarsa tekrar muhafazakar kesime yönelik bir cadı avı mı başlatacaklar?

Bu aşağıda yazdıklarımı SP merkezinede göndereceğim.

Sn KAMALAK beyanınızda bu hareketlerin 28 ŞUBAT ı var edenlerin affı için HÜKÜMETİ devirmek olduğunu beyan ediyor sonuçtada Müslümanlara , Muhafazakarlara karşı CADI AVI olacağını belirtiyorsunuz TESPİTİNİZ ÇOK DOĞRU ve yerinde Fakat MİTİNGE katılmayacağını Hükümetin yanında olmayacağoınıda belirtiyorsunuz BU NASIL DÜŞÜNCE BU NASIL SİYASİ çıkar ALLAH cc CEM olma emrini nasıl unutuyorsunuz FAKAT BU MİLLET UNUTMAYACAK ve şahsım olarak ta artık SP için na mahrem konuları zarar diye TOPLUM da dile getirmiyordum ama artık getireceğim.

Sizin gib i MİLLİ GÖRÜŞ çüler olmasın SİYASİ ÇIKAR İÇİN senin Hocana ERBAKAN a yapılanları yapanların afı olayını bilmebne rağmen SIRF SİYASİ RANT için AK partiyi mitingte DESTEKLEMEYECEĞİNİ BELİRTİYORSUN yazıklar olsun BURADAKİ SP lilerede yazıklar olsun.TAKSİM TERERÜM İSLAM a karşı ve sen buna karşı taraf olmuyorsunuz YAZIKLAR OLSUN SİZLERE BİNLERCE.

Sizler bu milleti APTAL SAF mı sanıyorsunuz buradaki Ercan Tekin gibi KENDİSİNE defelarca teklif ettim sen bu karekterde değilsin başka isimle yazmasın ALLAH ı şahit tut beyan ver dedim şuana kadar vermedi tahminimce Ercan TEKİN başka üyeler adı ile yazıyor EĞER YAZIYORSAN SANA DEFELARCA TYAZIKLAR OLSUN ERCAN TEKİN SEN FORUM ÜYELERİNİ VE YÖNETİMİ APTAL YWERİNE KOYAN ZAVALLI BİRİSİN.gerçekten yazmasa idin örneğin Murtaza 49 gibi yazmadı isen saliha kalem üye isimle yazmadı isen işte meydan ALLAH ı şahit tut YEMİN ET YAZMADIM diye

Hadi git konu aç yönetime şikayet et AGBİ BANA SALDIRIYOR diye EĞER YAZDI İSEN SANA SALDIRMAK bana düşen En Faziletli görevdir
    @bakış @Ercan Tekin veya herneysen @saliha kalem

AŞAĞIDAKİ HABER SİZE BİR ŞEY HATIRLATIYORMU HADİ SİZDE ONLARLA BERABER YOLLARA DÜŞÜN AK parti düşsün belki 2,3 MİLLETVEKİLİ ALIRSINIZ.

5 Sendikadan Flaş 'Gezi' Kararı
    DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDHB ortak karar alarak alanlara çıkma kararı aldı

16 Haziran 2013 Pazar 19:00
    DİSK Genel Başkanı Kâni Beko, Başkanlar Kurulu ve DİSK Yönetimi’nden 30 kişinin yaptığı toplantı sonrası aldıkları karara ilişkin ilk açıklamayı yaptı. Beko, ‘genel grev’ ifadesini kullanmadan “Üretimden gelen gücümüzü kullanarak alanlara çıkacağız” dedi.

KESK Genel Sekreteri İsmail Hakkı Tombul da “Yarın KESK üyeleri işyerlerine gidecek. Buralarda bildiri okunacak. Daha sonra üretimden gelen gücümüzü kullanarak üyelerimi alanlara çıkacak” dedi.

KESK Genel Sekreteri Tombul, DİSK’in yanı sıra Türk Tabipler Birliği (TTB), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve Türk Diş Hekimleri Birliği’nin ortak karar aldıklarını açıkladı. Tombul, anılan örgütlerin üyelerinin yüzbinlerle ifade edildiği aktardı.

Beş sendika ve birliğin ortak basın açıklamasının saat 18.00'de yapılması bekleniyor..

BU SENDİKALAR DEĞİLMİ idi 28 ŞUBAT ı başlatan baş aktörler HADİ UTANMADAN ÇIKIN MEYDANLARA İÇTEN SİZ VURUN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİZE DIŞTAN sa onlar FAKAT ALLAH cc biliyor tüm gerçekleri.

TARİH SİZLERİ UNUTMAYACAK NEFRETLE ANACAK HAİNLİK le ANACAK SİZLERİ.ARKADAN VURMAKLA ANACAK SİZLERİ.
    FAİZ leri düşürerek zamanında ORTAK Havuz la rantları kesilenler tekrar hortladılar.

SİLAH sanayisi ile RANT elde edenler TÜRKİYE deki SİLAH gelişmesi nedeni ile iyicwe huzursuzlandılar.

YAVAŞ YAVAŞ GELEN İSLAM yaşamı vede İSLAM ın yayılışından rahatsız olanlar SENARYOLAR kurmaya başladılar.
    @saliha kalem veya @Ercan Tekin için @bakış için güncelleme

• Ordinaryus
    • Emektar Üye

Konular
      171

Alıntı saliha kalem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bir konu açarak vatanımı böldüm afedersiniz tepkinizi anlayamadım

biz Akp chp kayıkçı kavgasını 11 senedir yutmadık yine yutmayız

taksimede inmedik akp mitinglerine de gitmeyeceğiz bu kayıkçı kavgalarına aldanan müslümanları uyarmak size göre birlik olmamakmıdır?
    Vatan bölenlere FARKINDA OLMADAN hizmet etmek! Bu olayın akp ve chp kavgası olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz! Ne hikmetse hep birileri uyarıyor; geziye giden de, akp giden de, sizin gibi de, hep birileri uyarıyor hepp ama elde var sıfır.Demek ki susmak lazım.Belki tam tersi davranır susarsanız farklı olabilir.

• Yasaklı

Yer
      İzmir
      Konular
      1390

Yönlendiriyorlar ama ne yapıp edip işte bir taraftan da ‘hükümet istifa’ diye çağırıyorlar. Hükümet istifa ettiğinde muhtemeldir ki yeni iş başına gelecek hükümet, bu tür soruşturmaları durduracaktır. Yani 28 Şubat süreciyle ilgili soruşturmalara son verecektir. Belki de bir af kanunu çıkarmak suretiyle içeridekileri de tahliye edecektir. Dolayısıyla intikam alma rövanşına girişeceklerdir. Bu düşüncelerle şey yaptılar ama…

Başarırlarsa tekrar muhafazakar kesime yönelik bir cadı avı mı başlatacaklar?

@saliha kalem mi ? yoksa @Ercan Tekin mi belli değil yazan GALİBA KAMALAK ın yaptığı tanımlama dan CADI AVIN dan medet umuyorlar yani CADI AVI ında nasıl 28 Şubat ta oldu ise bugün de başta AK partililer CADI olacak haşa. @bakış gibileride bunları destekliyor ve @Mahabad adlı üye de SP si ve ERBAKAN için söyledikleri ni ididalarını unutup DEMİREL gibi davranıp DĞN DÜNDÜR BUGÜN BUGÜN dür deyip boştenekeden daha boş konuşuyor yok yazıyor.

HİÇ HEVESLENMEYİN ALLAH ın izni ile bu şer gözüken HAYRA DÖNÜŞECEK

• Bu ülkenin yerlisi
    • Kıdemli Üye

Yer
      İstanbul-Pendik
      Konular
      66

tamam 5'li çete oyunuda hazır.Seçmen tam 28 şubat dönemine getiriliyor.Başbakan mazlum müslümanlarda mağdur rolune sokulacaktır ileri günlerde.Bu görüntüler arasında tayyibin gür sesi verilince tezgahta dönmeye başlıyacaktır.

Ama 28 şubat dönemine benzemesi için akp'ye kapatılma davası açılması ve gerçekten akp'nin kapatılması lazım.Bakalım ilerleyen günlerde butür gündemlerlekarşılaşabiliriz.Nasıl olsa siyonizm memnun akp'den...

• Ordinaryus
    • Emektar Üye

Konular
      171

Bu kadar siyasetle meşgul olan insanların herhangi bir siyasi partide görevi var mı merak ediyorum...

• HATASIZ KUL OLMAZ
    • Kıdemli Üye

Konular
      272

Alıntı mü'HÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar siyasetle meşgul olan insanların herhangi bir siyasi partide görevi var mı merak ediyorum...
    Evet, başta ben 30 yıldır Milli Görüş çizgisinden sapmış değilim.Halen aktif olarak siyasetin içindeyim.Yaşım 53'tür.Son nefesimize kadar Hak- Batıl mücadelemiz sürecektir,Allah'ın izniyle..
    agbi  (17-06-2013) Bunu beğendi.

• HATASIZ KUL OLMAZ
    • Kıdemli Üye

Konular
      272

Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@saliha kalem bu nasıl karektersizlik ki IMF'yi ülkeden defetmiş bir iktidarı 10 yıl sonra bile IMF'cilikle suçluyorsunuz.
    BEYN bedava.DOMUZ SİYASETİ
    iMF'yle işimiz henüz bitmiş değildir.Bu hükümeti, bu çakallar zarara sokturup yeniden İMF'nin kapısını çaldırırlarsa hiç şaşırmayın.Yol, yakındır.Şu anda gezi parkından başlayan maddi zarar milyar dolarlarla hesab edilmektedir.Allah korusun, bu olaylar büyüyüp ülke geneline yayılırsa bu olumsuz meblağ daha da çok artacaktır.

• Yasaklı

Konular
      171

erbakanin masallarindan biri

Bir yandan 28 subati düzenleyenler siyonistler derler...diger yandan 28 subatcilara bugün hesab soranlari siyonistler destekliyor derler,celiskiye bak.
    Bir yandan 90 yildir vatanimizi hortumlayan laikci atatürkcü maskesi altina gizlenenlere cephe alirlar, diger yandan bunlarin saltanatlarina son verme mücadelesi verenlere klarsi cephe alirlar
    Hersey fasa fiso,son olaylar horoz dövüsü, tek amac saadet partisini engellemek

• Profesör
    • Emektar Üye

Konular
      304

NEDEN AKP'Yİ DESTEKLEMEDİM VE DESTEKLENMESİNİDE İSTEMEDİM?
    özeti:

BOP Eşbaşkanı,

AB Bakanlığı kuran,

Zinayı Türkiye'de serbest bırakan,

İlk kez domuz çiftliklerine teşvik veren,

Ecevit'in bile yapmadığını yapıp, Irak'a yapılan hareketta ABD'ye havaalanlarını açan,

Kıbrıs halkına Evet oyu verdirerek 74'te fethedilen Kıbrıs'ı savunmasız bırakan,

Memuruna işçisine yüzde 2 verip bankasına faizcisine yüzde 100 kazanç veren,

Her yıl 50 Milyar devletin kasasından faiz ödeyen ve faiz hayatın gerçeğidir diyen,

Milletini banka kredilerinee mahkum eden,

IMF'ye borcumuz bitti diye halkı aldatıp yalnızca 2010 da bundan fazlasını borçlanan, dış borçta ve iç borçta tarihi rekorlar kıran,

(SÖZDE) BÜYÜK İSLAM LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN ETRAFINDA BİRLEŞME VAKTİMİDİR!!!

Obama'ya kadim dostum diyen,

Amerikaya dostumuzdur müttefikimizdir diyen,

Yahudi cesaret madalyası alan,

İktidarı döneminde İsrail'e one minute deyip ertesi yıl tarihin en büyük ticaret hacmini gerçekleştiren, tankları, insansız hava uçaklarını alan, hatta parasını verdiği halde bir kısmını alamayan,

PKK'yı bitirdim deyip karşılığında Suriye'yi satan, kan pazarlığı yapan,

İsrail'i İran tehdidinden korumak için ülkenin dört bir yanına Petriotlar koyan, Malatya'ya füze rampası diken,

Natonun Libya'da ne işi var dedikten sonra merkez üssü İzmir'den Libyanın vurulmasına çanak tutan, gemi gönderen,

ABD askerlerini korumak için Afganistan'a,

İsrail askerlerini korumak için Lübnan'a asker gönderen,

Somali'ye yardım gönderirken bile ABD askerleri güvenliği sağlasın biz gidelim diye acizlenen sonra da dünya lideri olduğunu iddia eden,

Arazileri, haberleşme sektörünü, bankaları, borsayı yabancıya satan,

Medeniyetler ittifakı deyip İslam'ı ılımlaştırmaya çalışan,

Sultanahmet dolsun bakarız deyip Ayasofya'nın açılmasını gereksiz sayan,

Reel sektörü perişan edip faizci kapitalist sermayenin tarihi karlar elde etmesi için IMF Politikalarını borç bittiği halde sürdüren,

Recep Tayyib Erdoğan'ımı destekleyeceğim?

CEVABIM: elbette midem bu kadar geniş değil asla bu ve dahada önümüze gelecek batıl hizmetlerin veballerini ne destekleyeceğim nede desteklenmesine razı geleceğim elbette zafer İslamın olacak.
    İslamın yok edilmesi için adım adım devam ettirilen şeytani tuzaklarda kullanılan müslüman kardeşlerimizi uyarmak Allah'ın emridir.

• Profesör
    • Emektar Üye

Konular
      304

Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@saliha kalem bu nasıl birşey ki IMF'yi ülkeden defetmiş bir iktidarı 10 yıl sonra bile IMF'cilikle suçluyorsunuz.

önce terbiyesizce hakaretçi yorumlar yazmayın
    uslubunuzu bilin
    şu ağır hakaretleri size iade ediyorum
    eğer bu siteyi ahlaklı insanlar yönetiyorsa sizi bu çirkin ithamlarınızdan sonra birdaha sokmamaları gerek

imf'ye gelince
    ülkede şuanda bile İMF politikalarının yürütüldüğünden haberinizin olmaması çok acı
    okuyunda Türkiye'de neler oluyor öğrenin bu kadar cahil kalmayın:

Türkiye-IMF ilişkisinde yeni dönem

Türkiye'nin 188 üye devleti temsil eden IMF'nin içerisinde etkinliğinin artacağına dikkat çeken Lewis, "Türkiye ve IMF arasında güçlü bir ilişki bulunmaktadır ve biz bu ilişkinin gelecekte de devam etmesini beklemekteyiz. Türkiye ve IMF arasındaki ilişki şimdi çok daha iki yönlü bir ilişkidir. Özellikle ekonomik ve finansal politikalar üzerinde yakın diyaloglarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

http://www.cnnturk.com/2013/ekonomi/...8.0/index.html

IMF'ye Borç bitecek ama IMF gitmeyecek
    ...

"KÜRESEL SORUNLARA BİRLİKTE ÇÖZÜM"
    Türkiye’nin 2008'den bu yana IMF’den borç almadığını söyleyen Lewis, “Ancak pek çok diğer alanda işbirliğimizi geliştirerek sürdürüyoruz. Türkiye ile ekonomik ve mali politikalar konusunda sabit bir diyalogumuz var; ortaklaşa araştırma ve diğer tipte projeler yapıyoruz. Ayrıca teknik danışmanlık ve eğitim konusunda işbirliğimiz var. Belki de hepsinden önemlisi, IMF küresel ekonomik koordinasyon konusunda anahtar bir forum ve Türkiye de IMF içinde artan önemde rol oynuyor. Türkiye ve IMF, küresel ekonomik konulara çözüm bulmak üzere birlikte çalışıyorlar."

66 YILDIR ÜYE
    IMF’ye 1947 yılında üye olan Türkiye, ilk Stand-By anlaşmasını 1961 yılında imzaladı. Bu tarihten itibaren 19 stand-by anlaşması yapıldı ve sadece son 2 anlaşma süresi içinde tamamlanabildi.

Şimdi Türkiye, son borç taksitini ödemesinin ardından IMF ile ilişkisini tamamen bitirmeyecek; ‘üyelik’ kuralları çerçevesinde sürdürecek. Bütün üye ülkelerin tabi olduğu gibi IMF, 4. Madde kapsamında yılda bir kez Türkiye’yi gözden geçirmeye devam edecek.

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/bo...eyecek-1132697
    bakış (17-06-2013) Bunu beğendi.

• Ordinaryus
    • Emektar Üye

Konular
      171

Alıntı MÜTEŞEKKÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, başta ben 30 yıldır Milli Görüş çizgisinden sapmış değilim.Halen aktif olarak siyasetin içindeyim.Yaşım 53'tür.Son nefesimize kadar Hak- Batıl mücadelemiz sürecektir,Allah'ın izniyle..
    Siyasi alanda çalışmaktan bahsediyorum eğer öyle ise, konuşmanız yorum yapmanız mantıklı ama siyasetin içerisinde sadece yorum yaparak katılanları mantıklı bulmuyorum. Elbette bazı konularda yorum yapılır bende yapıyorum fakat her an her saniye siyasi alanda bir işi olmayan, oturduğu yerden klavye başbakanlığı yapan insanları samimi bulmuyorum.yaptıkları sadece insanları yanlış yönlendirmek.

• HATASIZ KUL OLMAZ
    • Kıdemli Üye

Konular
      272

Alıntı saliha kalem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEDEN AKP'Yİ DESTEKLEMEDİM VE DESTEKLENMESİNİDE İSTEMEDİM?
    özeti:

BOP Eşbaşkanı,

AB Bakanlığı kuran,

Zinayı Türkiye'de serbest bırakan,

İlk kez domuz çiftliklerine teşvik veren,

Ecevit'in bile yapmadığını yapıp, Irak'a yapılan hareketta ABD'ye havaalanlarını açan,

Kıbrıs halkına Evet oyu verdirerek 74'te fethedilen Kıbrıs'ı savunmasız bırakan,

Memuruna işçisine yüzde 2 verip bankasına faizcisine yüzde 100 kazanç veren,

Her yıl 50 Milyar devletin kasasından faiz ödeyen ve faiz hayatın gerçeğidir diyen,

Milletini banka kredilerinee mahkum eden,

IMF'ye borcumuz bitti diye halkı aldatıp yalnızca 2010 da bundan fazlasını borçlanan, dış borçta ve iç borçta tarihi rekorlar kıran,

(SÖZDE) BÜYÜK İSLAM LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN ETRAFINDA BİRLEŞME VAKTİMİDİR!!!

Obama'ya kadim dostum diyen,

Amerikaya dostumuzdur müttefikimizdir diyen,

Yahudi cesaret madalyası alan,

İktidarı döneminde İsrail'e one minute deyip ertesi yıl tarihin en büyük ticaret hacmini gerçekleştiren, tankları, insansız hava uçaklarını alan, hatta parasını verdiği halde bir kısmını alamayan,

PKK'yı bitirdim deyip karşılığında Suriye'yi satan, kan pazarlığı yapan,

İsrail'i İran tehdidinden korumak için ülkenin dört bir yanına Petriotlar koyan, Malatya'ya füze rampası diken,

Natonun Libya'da ne işi var dedikten sonra merkez üssü İzmir'den Libyanın vurulmasına çanak tutan, gemi gönderen,

ABD askerlerini korumak için Afganistan'a,

İsrail askerlerini korumak için Lübnan'a asker gönderen,

Somali'ye yardım gönderirken bile ABD askerleri güvenliği sağlasın biz gidelim diye acizlenen sonra da dünya lideri olduğunu iddia eden,

Arazileri, haberleşme sektörünü, bankaları, borsayı yabancıya satan,

Medeniyetler ittifakı deyip İslam'ı ılımlaştırmaya çalışan,

Sultanahmet dolsun bakarız deyip Ayasofya'nın açılmasını gereksiz sayan,

Reel sektörü perişan edip faizci kapitalist sermayenin tarihi karlar elde etmesi için IMF Politikalarını borç bittiği halde sürdüren,

Recep Tayyib Erdoğan'ımı destekleyeceğim?

CEVABIM: elbette midem bu kadar geniş değil asla bu ve dahada önümüze gelecek batıl hizmetlerin veballerini ne destekleyeceğim nede desteklenmesine razı geleceğim elbette zafer İslamın olacak.
    İslamın yok edilmesi için adım adım devam ettirilen şeytani tuzaklarda kullanılan müslüman kardeşlerimizi uyarmak Allah'ın emridir.

Muhterem kardeşim.Seninle aynı davayı güdüyoruz..Tayyip Bey o yukarıda saydıklarınız gibidir.Bunları biliyoruz.Ben yine son nefesime kadar Milli GÖRÜŞÇÜYÜM.Tayyip Bey aslında SP'ye kayacak oyların hesabını daha önceden yapmıştır.Bu yüzden, bu Gezi parkı olayları onu masumiyet siyasetine dönüştürmüştür.Esasen zeminin kim veya kimler tarafından hazırlandığı meçhuldür.Sırf "oylarım artsın" diye böyle senaryolar düzenliyorsa ki bana göre bu uzak bir ihtimaldir.Vatanın ve devletin bekası için bu senaryoyu göze almak oldukça tehlikelidir.Zira evde ki hesap çarşıya uymayabilir.Burada ki esasen olayların gelişmesi bir takım menfaatçi çevrelerin arzularına ters düşen icraatlerinin vaki olduğunu düşünmekteyim.Olaylar öyle basit ağaç sökme, kesme meselesi de değildir.Tayyip Bey aslında Taksim Gezi parkı hakkında ki projelerini tam olarak anlatamamıştır.Bilerek mi bilmeyerek mi nedenini bilmiyoruz ama bunu fırsat bilen CHP ve sol illegal örgütler hemen harekete geçerek kendi yandaşlarını terör estirerek ayartmıştır.Çünkü CHP'de kendileri biliyorlar ki sittin sene iktidar olamayacağını, hemen bir sivil veya askeri darbe girişimin fitilini Taksim'de ateşlemiştir.Tayyip Bey % 50'lik oyunu kemikleşmiş zannettiğinden bazı kere agresif ve kabadayıca vatandaşa karşı "ananı alda git!" veya derdini anlatmak isteyen bir memura "oyun senin olsun senin oyuna ihtiyacımız yok" gibi çıkışları da göz önüne alarak böyle bir ortamda kendisine yöneltilen kin ve nefret tohumlarının bir tezahürüdür.Sol ve ateist fikirli akımlar zaten Tayyip'e karşı hep birlik ve beraberlik içinde içleri kin dolu bir şekilde ayaklanmışlardır.Bunu fırsat bilen siyonist ve diğer dış mihraklar ateşe körükle giderek adeta kışkırtma, isyan,itaatsizlik, yalan,dolanlarla politikasını güderek bu olayların tuzu biberi olmuştur.Diyeceğim o ki, her ne kadar Tayyip'i beğenmesek de iyi kötü o bizim başbakanımızdır.Onu devlet ve müslüman milletimizin bekası hatırına kerhen de olsa savunmak mecburiyetinde kalıyoruz.Şu anda henüz askeri darbenin olabileceğine pek ihtimal vermesem de yinede teyakkuzda kalmamızda fayda vardır.Askeriyenin içinde ki ergenekoncu takımının tamamen temizlenmediği de muhakkaktır.Bu yüzden,Tayyip'e sahip çıkmak elzemdir.Onun iktidardan uzaklaştırılması da kimseye bir faydası olmaz.Önemli olan onun yerine kimin geçeceğidir.Bilakis siyonist ve menfaatçı çevrelerin pusu da beklediği de unutulmamalıdır.Şu an da Tayyip devrilse bile SP'nin tekbaşına iktidar olacağını söylemek henüz erkendir.CHP'nin asıl maksadı AKP hükümetinin düşürülmesi ve yerine askeri bir darbe ile kendilerinin veya yandaşlarının gelmesidir.İnşaallah bunların tüm tuzak ve hileleri boşa çıkacaktır.Elbette ki AKP sonsuza kadar kalacak da değildir.Bunlar sadece Milli Görüş'ün önünü açmıştır.AKP iktidarı bir şekilde uzaklaşınca yerine SP geleceğini de unutmayalım.İşte CHP bunu bilmektedir ki SP'nin iktidara gelmemesi için habire yaptığı absürt, haksız ve mesnetsiz, cılız siyaseti ile AKP'yi bugünlere getirtmiştir.Bunlar muhalefetin "M'sini bile bilmiyorlar.Her söylem ve eylemlerinde ki tutumları milletimize korku saldıklarıiçin AKP'nin ekmeğine yağ çalıyorlar.Benim onlardan zerre kadar korkum da yoktur.Hak davama devam etmekteyim.

SP, en az % 10 ülke barajını geçtiğinde AKP tarihe gömülecektir.Aynen ANAP gibi akibete uğrayacaktır.Yol, yakındır.

• HATASIZ KUL OLMAZ
    • Kıdemli Üye

Konular
      272

Alıntı mü'HÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyasi alanda çalışmaktan bahsediyorum eğer öyle ise, konuşmanız yorum yapmanız mantıklı ama siyasetin içerisinde sadece yorum yaparak katılanları mantıklı bulmuyorum. Elbette bazı konularda yorum yapılır bende yapıyorum fakat her an her saniye siyasi alanda bir işi olmayan, oturduğu yerden klavye başbakanlığı yapan insanları samimi bulmuyorum.yaptıkları sadece insanları yanlış yönlendirmek.
    SP'de görevim, "Mahalle Eğitim Birimi" başkanıyım.Görevime devam ediyorum.
    mü'HÜR (17-06-2013) Bunu beğendi.

• Profesör
    • Profesör

Konular
      361

Küfür tek millettir. Bakın birileri hala müslümanları bölme derdinde...
    mü'HÜR (17-06-2013), Yeni-OSMANLI  (18-06-2013) Bunu beğendi.

• Doçent
    • Doçent

Konular
      4

işte Ak parti , Saadet partisinden geriye böyle holiganlar bırakmıştır.
    Yeni-OSMANLI  (18-06-2013) Bunu beğendi.

• Kıdemli Üye
    • Kıdemli Üye

Konular
      211

Böyle tuhaf basliklar atarak, tuhaf iddialarda bulunmanin, hemde böyle bir zamanda yapmanin ne gibi bir hikmeti var acaba?
    diye sormaktan kendimi alamiyorum !
    korbakor53 (17-06-2013), Yeni-OSMANLI  (18-06-2013) Bunu beğendi.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)