• DARBEYE HAYIR!

Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 17 ile 22 arası
    Yasaklı agbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Beğenmiş
    143
    Beğenilmiş
    642
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Dut_agaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @agbi

Hocayı dinleyenler vatan haini, hukuksuzlar, ahlaksızlar, din düşmanları, altın nesil düşmanları !

Başbakanı dinleyenler kim peki ?

Başbakanı dinleyenlere de "zulzuluhuuumm" der mi sizin hoca ?

Bu arada beklenen salvolar yavaş ilerliyor, daha sert dövüşmelerini beklerdik.

Kavganın kazananı belli, ya kaybedenleri kim ?
    @Dut_agaci Yukarıdaki mesaj da şahsıma gönderme yapmışsınız bu doğal hakkınızdır SAYGI DUYARIM.

Bende aşaıdaki mesajımla cevap vermişim BU GÖNDERME YAPMANIZA NEDEN OLAN BİR MESAJIM veya BİR KONUM varmı YOKSA neden bu göndermeyi yapıyorsunuz diye.

Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki mesajındaki ANAFİKRİN de samimisen o zaman bu mesajındaki ANAFİKRİ diğer Dinlemelerede yaz ki İNANAYIM SAMİMİ OLDUĞUNA.

BANA GÖNDERME YAPACAKSANIZ o zaman sonuna kadar arkasında durun göndermenizdeki kinayelerin @muallim 08 gibi sonra yan çizmeyin.

Siz benim ERDOĞAN için ses kasetleri hakkında hiç yorumumu gördünüzmü ?

BEN Geçerliliği müspet olan deliller üzerinde YORUM lar yaparım bak Üç konu açtım bugün HSKY , ZERRAB ve Gelişmelere gör olabilecekler BUYRUN orada istişare edelim NE DERSİNİZ ?

Cevap bekliyorum SİZİN BANA YAPTIĞINIZ GÖNDERMEYE NEDEN OLAN MESAJ ve KONUM nerede ? Lütfen yapnmadığım konuda yapmış gibi bana gönderme yapmayın Dut_agaci

Kıdemli Üye Kıdemli Üye levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12.325
    Beğenilmiş
    2.641
    Adı geçen
    14 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Dut_agaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..........

Cemaat mızıl mızıl ağlıyordu sosyal medyada.

"Durmadan dinlemişler" - "Hiçdurmadandinlemişler" - "gecegündüz fişlemişler" vs. vs. vs.

Bu ses kaydına ne demeli

Dur ben cevap vereyim, sen konuşma.

-Hukuksuzluk varsa çözülsün !
    ...de hukuk kimin hukuku?... Dava kararları M.Ali Şahin'in iddiasına göre "Pensilvanya'dan" veriliyor?...
    hirahos (25-01-2014) Bunu beğendi.

Yer
    İzmir
    Beğenmiş
    143
    Beğenilmiş
    642
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı levent48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

...de hukuk kimin hukuku?... Dava kararları M.Ali Şahin'in iddiasına göre "Pensilvanya'dan" veriliyor?...

AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI M. ALİ ŞAHİN ‘YARGITAY'TA CEMAAT İMAMI VAR’ İDDİASIYLA İLGİLİ YARGITAYA HİÇBİR BELGE SUNAMADI..!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin,Yargıtay’da ‘cemaat imamı’ bulunduğu yönündeki iddiasıyla ilgili olarak Yargıtay Başkanlığı’na yazılı ifade verdi.

Şahin‘in ‘imam olduğunu’ ileri sürdüğü kişinin isminin de yer aldığı 2 sayfalık yazısında herhangi bir belge sunmadığı ancak daha önce belirttiği duyumlarını tekrar ettiği öğrenildi. Şahin’in ceza dairelerinde görev yapan ve yeni seçilen bir üyenin ismini verdiği ileri sürüldü.

Yargıtay Birinci Başkanlar Kurulu’nun ilk toplantısında konuyu ele alacak. Soruşturma yürütülmesine karar verilmesi durumunda,ceza dairelerinden kıdemli bir başkan ‘soruşturmacı’ olarak belirlenecek. Soruşturmacı iddiaları inceleyip gerek görürse tanık beyanlarını alacak. Soruşturmacı,incelemesinin sonunda hazırlayacağı raporu Birinci Başkanlar Kurulu’na sunacak ve böylece soruşturma aşaması başlayacak. 8 kişiden oluşan Divan bu kez iddiaları inceleyecek. Şahin’in iddia ettiği gibi birine rastlanırsa dosya Ceza Genel Kurulu ve Yargıtay Başsavcılığı’na gönderilecek. Yargıtay Başsavcısı iddiaları ciddi bulursa söz konusu kişi hakkında Yüce Divan’da dava açabilecek. Bu durumda Anayasa Mahkemesi Yüce Divan sıfatıyla söz konusu kişiyi yargılayabilecek.

Mehmet Ali Şahin,geçtiğimiz ay Yargıtay’da bir cemaat imamı olduğunu öne sürmüştü. Söz konusu kişinin bir ceza davası dosyasını Amerika’ya gönderdiğini iddia etmişti. Şahin’in bu açıklamalarının ardından YARSAV suç duyurusunda bulunmuştu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı,‘yetkisizlikle’ dosyayı Yargıtay’a göndermişti. Yargıtay ise Şahin’e yazı yazarak,elindeki bilgi ve belgeleri göndermesini istemişti.

BUDA SİZE KAPAK OLSUN @levent48

Kıdemli Üye Kıdemli Üye levent48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12.325
    Beğenilmiş
    2.641
    Adı geçen
    14 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı agbi;1366764 ..........
    [B
    Nickli Üyeden Alıntı
    BUDA SİZE KAPAK OLSUN[/B] @levent48
    Hakikaten ne okuduğunu anlamayacak kadar problemli bir adamsın...

Dava kararları M.Ali Şahin'in iddiasına göre "Pensilvanya'dan" veriliyor?...
    ebkem (24-01-2014), hirahos (25-01-2014) Bunu beğendi.

Yer
    İzmir
    Beğenmiş
    143
    Beğenilmiş
    642
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı levent48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hakikaten ne okuduğunu anlamayacak kadar problemli bir adamsın...

İDDİA eden İSPAT ETMEK ZORUN da değilmi hem Bu Dünya da hem ahirette BEN NE OKUDUĞUMU ÇOK İYİ ANLARIm peki siz ANLIYORMUSUNUZ.

Kıdemli Üye Kıdemli Üye cemaliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    401
    Beğenilmiş
    887
    Adı geçen
    8 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı agbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İDDİA eden İSPAT ETMEK ZORUN da değilmi hem Bu Dünya da hem ahirette BEN NE OKUDUĞUMU ÇOK İYİ ANLARIm peki siz ANLIYORMUSUNUZ.
    başbakan zamanında 2011 seçimlerinden önce,yanlış hatırlamıyorsam,pkk görüşmeleri için,ey anamuhalefet,ey yavru muhalefet iddianızı ispatlayamazsanız müfterisiz diyordu.birilerine hatırlatmak lazım.şimdi Mehmet ali şahin müfteri mi? durum bunu gösteriyor.iddiasını ispatlamadığı müddetçe,başbakanımızın başkalarına dediği gibi müfteri olmuş oluyor. birde m.ali şahinin yıllar önce kulağına gelmişde,adalet bakanıyken neden gereğini yapmamış? neden o zaman medyaya çıkıpta,bugünkü söylediklerini söylememiş?neden şimdiye kadar beklemiş?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)