15 ay sonra...

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
15 AY SONRA...

Çok zaman oldu bir mektup yazmayalı.Bu ise bana bir acemilik yaşatacak haliyle.Eskiden kalemim kağıt ile buluştuğunda harfler kendiliğinden çıkardı.Şimdi bakıyorum da yazmak için epey zorlamak gerekiyor.

Malum 15 aylık bir ara verdik.Bu süreç içerisinde güzel yazabilme kabiliyetini (el yazısı) kaybetmemek için hem günlük tuttum hem de K.hizmet Defterini yazdım.Tabi bu ikinci paylaştığım bilgi sakıncalı.Bunu ifşa etmemem gerekirdi.

Hafızam da pek yıpranmış durumda bildiğim eski ilimler hemen hemen silinmiş gibi.Neyseki mübarek üç aylar dediğimiz kutlu zaman dilimlerindeyiz de şu süreçte tekrar hatırlarım,sohbet, kitap ve makalelerin yardımı ile inşaAllah.

Malumunuz 29 Mayıs İstanbul'un fetih yıl dönümü.Bu sene Fatih belediyesi Fatih Camii'nin restarasyonunu tamamladı ve fethin yıl dönümü gününde tekrardan cemaatin hizmetine sunucalacak.Ne mutlu bir haber bu.Cennet Mekan Fatih Sultan Mehmet Han Hazretlerinin ruhaniyeti bu işten haberdar ve sevinçlidir diye hüsnü zanda bulunuyorum.

Uzun bir aradan sonra yazdığım ilk makale olduğu için kendimi daha fazla zorlamayayım...

28 Mayıs 2012
7 Receb 1433
Pazartesi

Enes

İhvan Forum Üye
Hosgeldin alper :)

Sirada evlilik var.