15 Martta Ne Olacak !

15 Mart Kasetinin İçeriği Ne Olacak

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

kebîkec

İhvan Forum Üye
Duydum ki 15 Mart önemli bir tarih imiş. Beklendiğine göre Sayın Başbakana en güçlü yüklenme bu tarihte olacakmış. :D Merak ettim ve sordum yahu ne olacak suikast mı olacak.Yok dediler yeni bir kaseti çıkacak.:D Bende konusu nedir diye sordum, söylediler. Ama ben size söylemeyeceğim. Siz tahmin edin. Kasetin içeriği ne olabilir.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bu soruya Kertenkele Rıza Şıkkı çok iyi gider:))))))

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Hakkı bulut verseniz daha iyi olmaz mı!!

O yaşıyomu yav
blink.gif

kebîkec

İhvan Forum Üye
15 Mart olayları 12Marttan itibaren başladı. Bu paralelde numayişler ve Rahmetli Muhsin Başkanın ölümüyle ilgili bir kaset ve ardından Alperen Ocaklarının sokağa çekilmesi faaliyetleriyle devam edeceğe benziyor....:gl

cemaliii

Kıdemli Üye
muallim hocam. sizi tenzih ederek,diğer yöneticiler forumdaki cemaatçileri banlamasalardı belki bizlere kopya verirlerdi:D kötü oldu bu cemaatçi arkadaşların banlanması,herkes lazımmış foruma,birkez daha anladık.

ihvanistanbul

AkhenAton
Valla haşhaşi akrabalarımdan birinin söylediğine göre muhsin başkanla alakalı kayıtlar çıkacakmış.
Mesele şu ki iddialar doğru olsa bile ( ki hiç zannetmiyorum ) alt tabakaya kadar nasıl yayılıyor ve bu kasetler neden muhsin başkanın şehadetiyle ortaya dökülmedi?

serkan..

Profesör
neden muhsin başkanın şehadetiyle ortaya dökülmedi?

eh bütün meselede bu ya ..bu yüzden alçak ve ********dir cemaatin başı ve bu başa boyun eğen diğer hödükler

madem bildiğiniz bir şeyler vardı ki faraza konuşuyoruz burada !! neden vakti zamanında ortaya çıkmadınız namerd herifler ..

kılıflaarıda hazırdır haa

efemm hizmete zeval gelmesin vakit zaman ortam durum müsait değildi..bi takım yüce hesaplar buna mani oldu türünden mavallar ..her açıdan kolaylıkla tevile açık alçaklıklar

kebîkec

İhvan Forum Üye
Valla haşhaşi akrabalarımdan birinin söylediğine göre muhsin başkanla alakalı kayıtlar çıkacakmış.
Mesele şu ki iddialar doğru olsa bile ( ki hiç zannetmiyorum ) alt tabakaya kadar nasıl yayılıyor ve bu kasetler neden muhsin başkanın şehadetiyle ortaya dökülmedi?

Ben de aynısını duydum. Rahmetli Muhsin Başkanı Sayın Başbakanın öldürme emri verdiğine dair kaset çıkacak diyorlar. Bende AKP yüzde altmış oy alır dedim. Bu tarz kasetlerle bu saatten sonra sayın Başbakanımıza güç kazandırmaktan başka bir işe yaramaz. Cemaat kendi kasetlerine hazırlansın. Nisan her yre bahar getirmeyecek.

cemaliii

Kıdemli Üye
birde muta nikahı söylentisi var.

levent48

Kıdemli Üye
Hiç bir şey yapamayacaklar...Devlet dim dik ayakta...Millet neyin ne olduğunu anladı....Bundan sonrası teferruat....

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Polar Elamdarda artık el attı, vay hallerine :)
hepsinin yüzünde patlayacak Osmanlı tokadı

hirahos

Kıdemli Üye
Hiç bir şey yapamayacaklar...Devlet dim dik ayakta...Millet neyin ne olduğunu anladı....Bundan sonrası teferruat....

Ve aktör hiç değişmeyecek:

Bizden görünen Gülen, asıl olarak yahudi ve hıristiyanların (bu sefer tekme vurulmuş, ÇÖPE ATILMIŞ) adamı olarak kalacak. Haşhaş yutmuşları da kurbanlık koyun gibi başlarına gelecekleri bekleyecekler.

:)