28 Şubat MGKsında GÜLENİN okullarının kapatılmasına Demirel destek çıktı, Erbakan Hoca engel oldu | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

28 Şubat MGKsında GÜLENİN okullarının kapatılmasına Demirel destek çıktı, Erbakan Hoca engel oldu

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
28 Şubat MGKsında GÜLENİN okullarının kapatılmasına Demirel destek çıktı, Erbakan Hoca engel oldu

Ben bir şey demiyorum aşağıdaki milli görüşçü MİLLİ GAZETE haberi yapan:)Hem de özel diye en sona not düşmüşler:)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
28 Şubat sürecinin tarihi MGK toplantısında yaşananlar yıllar sonra gün yüzüne çıktı. Erbakan Hoca’nın MGK toplantısında nasıl direndiği ve baskılara rağmen MGK bildirisine imza atmadığı açıklanan tutanaklarla resmen teyit edilmiş oldu. Sürecin şahitlerinden Ali Bulaç, 28 Şubat sürecinde tanık olduğu ve şuana kadar hiç paylaşmadığı önemli bilgileri Millî Gazete’ye anlattı.
Mustafa KILIÇ'IN ÖZEL RÖPORTAJI
28 Şubat sürecinde yaşanan 9 saatlik MGK toplantısında konuşulanlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Çıkan tutanaklarda Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın yıllardır iftira atanlara inat nasıl dik durduğunu ispatladı. MGK kararlarının altında imzasının olduğunu iddia edenlere ise bu bilgiler tokat niteliğinde oldu. Sürecin tanıklarındanYazar Ali Bulaç, o dönemde şahit olduğu olayları ilk kez Milli Gazete’ye anlattı.

Cemaatin Okullarının Kapanmasına Erbakan Hoca Engel Oldu
Kamuoyunca yıllardır yanlış bilinen bir bilginin gerçekte ne olduğunu Millî Gazete aracılığıyla açıklayan Bulaç, ‘Gülen’in okullarını Demirel kapatmaya çalışırken Erbakan Hoca engel oldu’ dedi. Bulaç, “Vefatından birkaç ay önce kendisini Ankara’da ziyaret ettiğimde, konuşulanlara Sayın Ertan Yülek şahittir, iki sene önce TV Net’te kendisiyle katıldığımız programda konuşulanları teyit etti- Erbakan Hoca 28 Şubat MGK toplantısında Fethullah Gülen Hocaefendi’nin okullarının kapatılması konusunun gündeme geldiğini, Demirel’in bu fikre destek çıktığını, fakat kendisinin “Bu okullar Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetimi altında, münferit suç teşkil eden vakalar varsa bu vakanın araştırılması gerekir, okulların kapatılmasını gerektirmez” diye konuyu gündemden çıkarttığını söyledi. Maalesef hakikat tersyüz edilerek yansıtıldı, sanki Erbakan Hoca okulları kapatmak istemiş veya kapatılma teklifini onaylamış da Demirel mani olmuş. Gerçek tam aksinedir. Bugün bu bilgiyi kamuoyuyla paylaşmayı borç bilirim” şeklinde konuştu.

Bugün hayli yüksek makamda bulunan bir zat, gece saat 2’de beni kenara çekti...
“Hoca’yla Konuş İmzalasın” Dedi Ama Hoca İmzalamadı
28 Şubat sürecini çok iyi bilen yazarlardan biri olan Ali Bulaç şunları söyledi: “28 Şubat sürecini çok iyi yaşamış, yakından takip etmiş biriyim. O günlerde Erbakan Hoca bizi Ankara’ya davet etmişti. Süreç hakkında bilgilendirdi. Bugün hayli yüksek makamda bulunan bir zat, gece saat 2’de beni kenara çekti ve “Erbakan Hoca’yı ikna edin. Yine, bildiğini okuyor. Çok tehlikeli bir süreç bu, hepimize felaket getirecek.”
Bu etkili zatın istediği, Erbakan Hoca’nın MGK toplantısında alınacak kararlara direnmemesi, askerlerle diyalog içinde olması ve hatta ne istiyorlarsa yerine getirmesiydi. Ben toplantıda bu zatın taleplerini dile getirdim, Erbakan Hoca, MGK’nın hazırladığı paketin asla kabul edilmeyeceğini, ancak fazla gürültü-patırtı çıkarmadan, Türkiye’yi tehlikelerin içine atmadan bu badireyi atlatmaya çalışacağını söyledi. Bu, Erbakan Hoca’nın, “28 Şubat kararlarını paşa paşa imzaladı” yolunda yerleşmiş bir kanaatin tamamen yanlış olduğunu gösterir, bu yanlış olaya tanıklık etmiş biri olarak tashih etmeyi görev biliyorum. Bugün ortaya çıkan MGK tutanakları Erbakan Hoca’nın o günkü şartları son noktasına kadar zorlayarak direndiğinin apaçık ispatı.”
İzlediği Yolun Ne Kadar Doğru Olduğunu Şimdi Daha İyi Anlıyoruz
“Erbakan Hoca’nın o dönemlerde izlediği yolun ne kadar doğru olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz”diyen Bulaç, “ Erbakan Hoca, hiçbir zaman korkmadı, salt iktidarı muhafaza etme düşüncesiyle de MGK’nın skandal kararlarını imzalamadı. O, askerleri ikna edebileceğini, imzalasa bile tatbikatta empoze edilen hüküm ve kararları etkisiz hale getireceğini düşünüyordu. Erbakan Hoca’nın o süreçte oynadığı rolün ne kadar doğru olduğunu son on yılın siyasi tecrübesi açıkça göstermektedir. O isteseydi milyonları sokağa dökebilirdi. Partisinin 4 milyon 100 bin kayıtlı üyesi vardı, 6 milyonun üzerinde oy almıştı. Ucuz ve yanlış yola sapmadı, Türkiye İslamcılarının araziye aşina olan geleneksel yöntemini takip etti ve o tarihî konuşmasını yapıp şunları söyledi: “Bu olay (28 Şubat) bizim yolumuzda bir virgül hükmündedir. Kimin canı sıkılıyorsa, kim bağırıp çağırmak, rahatlamak istiyorsa ormana gitsin bağırsın”dedi.

MGK’nın Hazırladığı Paket Asla Kabul Edilmedi
28 Şubat sürecinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın yakınında bulunan ve süreci çok iyi bilen yazarlardan biri olan Ali Bulaç şunları söyledi: “28 Şubat sürecini çok iyi yaşamış, yakından takip etmiş biriyim. O günlerde Erbakan Hoca bizi Ankara’ya davet etmişti. Süreç hakkında bilgilendirdi. Bugün hayli yüksek makamda bulunan bir zat, gece saat 2’de beni kenara çekti ve “Erbakan Hoca’yı ikna edin. Yine, bildiğini okuyor. Çok tehlikeli bir süreç bu, hepimize felaket getirecek” dedi. Bu zatın istediği, Erbakan Hoca’nın MGK toplantısında alınacak kararlara direnmemesi, askerlerle diyalog içinde olması ve hatta ne istiyorlarsa yerine getirmesiydi. Ben toplantıda bu zatın taleplerini dile getirdim, Erbakan Hoca, MGK’nın hazırladığı paketin asla kabul edilmeyeceğini, ancak fazla gürültü-patırtı çıkarmadan, Türkiye’yi tehlikelerin içine atmadan bu badireyi atlatmaya çalışacağını söyledi. Bu, Erbakan Hoca’nın, “28 Şubat kararlarını paşa paşa imzaladı” yolunda yerleşmiş bir kanaatin tamamen yanlış olduğunu gösterir, bu yanlış olaya tanıklık etmiş biri olarak tashih etmeyi görev biliyorum. Bugün ortaya çıkan MGK tutanakları Erbakan Hoca’nın o günkü şartları son noktasına kadar zorlayarak direndiğinin apaçık ispatı.”
İsteseydi Milyonları Sokağa Dökebilirdi
Erbakan Hoca’nın o dönemlerde izlediği yolun ne kadar doğru olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz diyen Bulaç, “ Erbakan Hoca, hiçbir zaman korkmadı, salt iktidarı muhafaza etme düşüncesiyle de MGK’nın skandal kararlarını imzalamadı. O, askerleri ikna edebileceğini, imzalasa bile tatbikatta empoze edilen hüküm ve kararları etkisiz hale getireceğini düşünüyordu. Erbakan Hoca’nın o süreçte oynadığı rolün ne kadar doğru olduğunu son on yılın siyasi tecrübesi açıkça göstermektedir. O isteseydi milyonları sokağa dökebilirdi. Partisinin 4 milyon 100 bin kayıtlı üyesi vardı, 6 milyonun üzerinde oy almıştı. Ucuz ve yanlış yola sapmadı, Türkiye İslamcılarının araziye aşina olan geleneksel yöntemini takip etti ve o tarihî konuşmasını yapıp şunları söyledi: “Bu olay (28 Şubat) bizim yolumuzda bir virgül hükmündedir. Kimin canı sıkılıyorsa, kim bağırıp çağırmak, rahatlamak istiyorsa ormana gitsin bağırsın” dedi.
İdeallerinden Şüphe Etmedi
‘Güç ve yetki sahibi olduğu her durumda Müslümanların çıkarını gözetti’ diyen Bulaç sözlerine şöyle devam etti:“Sonraki siyasi olaylar Erbakan Hoca’nın o günkü isabetli teşhis ve hatt-ı hareketinin doğruluğunu açıkça ortaya koymuş bulunmaktadır. Düşünce ve ideallerinde kararlı bir liderdi. Hiçbir zaman asli ideallerinden şüphe etmedi. O, sosyal ve siyasal hayatın tanziminde kendi içten bağlı olduğu referans çerçevesinin ve ihtiva ettiği hükümlerin tayin edici gücüne iman derecesinde bağlı kaldı. Güç ve yetki sahibi olduğu her durumda Müslümanların çıkarını gözetti.”
Cemaatin Okullarının Kapanmasına Erbakan Engel Oldu
Kamuoyunca yıllardır yanlış bilinen bir bilginin gerçekte ne olduğunu Milli Gazete aracılığıyla açıklayan Bulaç, "Gülen’in okullarını Demirel kapatmaya çalışırken Erbakan Hoca engel oldu’ dedi. Bulaç, “Vefatından birkaç ay önce kendisini Ankara’da ziyaret ettiğimde –konuşulanlara Sayın Ertan Yülek şahittir, iki sene önce TV Net’te kendisiyle katıldığımız programda konuşulanları teyit etti- Erbakan Hoca 28 Şubat MGK toplantısında Fetullah Gülen Hocaefendi’nin okullarının kapatılması konusunun gündeme geldiğini, Demirel’in bu fikre destek çıktığını, fakat kendisinin “Bu okullar Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetimi altında, münferit suç teşkil eden vakalar varsa bu vakanın araştırılması gerekir, okulların kapatılmasını gerektirmez” diye konuyu gündemden çıkarttığını söyledi. Maalesef hakikat tersyüz edilerek yansıtıldı, sanki Erbakan Hoca okulları kapatmak istemiş veya kapatılma teklifini onaylamış da Demirel mani olmuş. Gerçek tam aksinedir. Bugün bu bilgiyi kamuoyuyla paylaşmayı borç bilirim” şeklinde konuştu.


MİLLİGAZETE / ÖZEL
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
Demekki neymiş:)))))))
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
28 Şubat diye otur ağla!!!12 yıl kol kola sonra yetmez 16 yıl diyen patentli milli görüşçülerin yayın organı:)
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,232
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
AKPnin cemaat konusundaki çelişkisini yazınca akpliler bi hoş oluyor:)

Akp yıllarca cemaatle KANKA OLDU, şimdi ÇETE diyor.

CETEYE DEVLETİ PEŞKEŞ ÇEKMİŞLER yani.

Ama Erbakan hocada böyle bir durum yok ki.

Erbakan dese ki:

CEMAAT ÇETE!

CEMAAT HAŞHAŞİ!

CEMAAT PARALEL!


Hem bunları söylese hem de cemaatin okullarının kapatılmasına karşı çıksa Erbakan yanlış yapmış, milli görüşçüler ne diyorrrr diye heyheylenebilirsiniz.

Ama yok böyle bir şey.

Erbakan hoca kendine yanlış yapanlara bile her zamanki tavrıyla DEVLET ADAMLIĞI yapmış.

Unutmayın ki Erbakan hoca sizin gibi partiyi bölüp gidenlere, sırtından hançerleyenlere bile her zaman babacan davranmıştır, ADAM GİBİ davranmıştır.

Burdan size ekmek çıkmaz akp yandaşları :)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Uluslararası sularda otorite israil in en hayırlı hizmet kuruluşu olarak gören patentli milli görüşçüler DEVLET ADAMLIĞI dersi veriyor:)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Erbakan dese ki:

CEMAAT ÇETE!

CEMAAT HAŞHAŞİ!

CEMAAT PARALEL!


Hem bunları söylese hem de cemaatin okullarının kapatılmasına karşı çıksa Erbakan yanlış yapmış, milli görüşçüler ne diyorrrr diye heyheylenebilirsiniz.

Ama yok böyle bir şey.

Erbakan hoca kendine yanlış yapanlara bile her zamanki tavrıyla DEVLET ADAMLIĞI yapmış.
Oscar ödül töreni gelecek sene düzenleneceği zaman hatırlat seni ,en iyi sallama senaryo dalında aday gösterelim:)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Unutmayın ki Erbakan hoca sizin gibi partiyi bölüp gidenlere, sırtından hançerleyenlere bile her zaman babacan davranmıştır, ADAM GİBİ davranmıştır.
Hadi ordan!!!!Hançerlemek:)

28 şubat neticesinde parti kapatılacak, Erbakan siyasi yasaklı olacak,sadece partinin 28 şubat tan sonra fazilet partisi ile girdiği seçimde oy kaybı %22 den %15 herkes yerli yerinde ,arkasından Fazilet partisi kapatılacak,Kayıp trilyon davası ortaya çıkacak,bu hal üzere 2002 seçimlerine girip ülkeden istikbal bekleyeceksin:)
Erbakan sağken kalanların ahvalini ne güzel görmüş ki Erdoğan ın yolunu açacak her türlü kolaylığı Saadet Partisinde Numan Kurtulmuş a yol vererek gösterdi:)Darısı Fatih Erbakan ın başına:)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
SALLAMA konusunda sizin liderleriniz oscarı kimseye bırakmaz:)
Şu patentli milli görüşçüler kendi video sitelerini bir kuramadı gitti ,Hep İsrail e hizmet ne olacak bu hal,cola ya boykot var ama youtube boykot yok:)Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz:)

Artık bu Erdoğan mukayeselerini bırak ,komik oluyor.O soldaki fotoğraf zamanında ERBAKAN BAŞBAKANDI aynı asyabank ın açılış töreninde olduğu gibi:)Böyle söylemlerden farklı konulardaki söylemlerden de daha çok var.Diyorum sana git patrona halil isyanının vikipedini oku ,anlarsan çok şey kazanırsın!

Dünya da ve Türkiye de stabil bir siyaset yok!Bu tarz videoları chp lisi hdp lisi paralel i,patentli milli görüşçüsü de kullanıyor senin nasıl tarihli analiz yaptığını iyi bilirim:)Kısa Kısa söylemlerden aralarındaki farklı gibi görünen demeçleri bir sepete koy :)Oh ne güzel algı, demin dediğim kafa yapılarının hepsine ekmek çıkıyor.Neden muhalefetin ortak ideali İKTİDAR OLMAK ama bu kafa ile zor be azizim:)Böyle videolara bile tamah ediyorsunuz ya !!!
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,232
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Şu patentli milli görüşçüler kendi video sitelerini bir kuramadı gitti ,Hep İsrail e hizmet ne olacak bu hal,cola ya boykot var ama youtube boykot yok:)Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz:)

Artık bu Erdoğan mukayeselerini bırak ,komik oluyor.O soldaki fotoğraf zamanında ERBAKAN BAŞBAKANDI aynı asyabank ın açılış töreninde olduğu gibi:)Böyle söylemlerden farklı konulardaki söylemlerden de daha çok var.Diyorum sana git patrona halil isyanının vikipedini oku ,anlarsan çok şey kazanırsın!

Dünya da ve Türkiye de stabil bir siyaset yok!Bu tarz videoları chp lisi hdp lisi paralel i,patentli milli görüşçüsü de kullanıyor senin nasıl tarihli analiz yaptığını iyi bilirim:)Kısa Kısa söylemlerden aralarındaki farklı gibi görünen demeçleri bir sepete koy :)Oh ne güzel algı, demin dediğim kafa yapılarının hepsine ekmek çıkıyor.Neden muhalefetin ortak ideali İKTİDAR OLMAK ama bu kafa ile zor be azizim:)Böyle videolara bile tamah ediyorsunuz ya !!!
Erdoğanın SALLAMALARINI gösteren videoyu gösterince milli görüşçülerin kendi video sitelerini kuramadığı aklına gelmiş vatandaşın:)

söyleyecek sözü olmayınca bula bula bahane olarak bunu bulmuş.

Youtubeyi sanki sadece ben kullanıyorum.

Forumda onlarca yüzlerce youtube videosu var, akplilerin eklediği videolar var, bir kere gidip de 13 senedir iktidarız kendi video sitemizi niye kurmadık? diye yazdın mı komik arkadaş:)

DÜN A dediğine BUGÜN W diyen bir lideriniz var, bir daha başkasına SALLLADIN deme:)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Erdoğanın SALLAMALARINI gösteren videoyu gösterince milli görüşçülerin kendi video sitelerini kuramadığı aklına gelmiş vatandaşın:)

söyleyecek sözü olmayınca bula bula bahane olarak bunu bulmuş.

Youtubeyi sanki sadece ben kullanıyorum.

Forumda onlarca yüzlerce youtube videosu var, akplilerin eklediği videolar var, bir kere gidip de 13 senedir iktidarız kendi video sitemizi niye kurmadık? diye yazdın mı komik arkadaş:)

DÜN A dediğine BUGÜN W diyen bir lideriniz var, bir daha başkasına SALLLADIN deme:)
Ak partililere neden kızıyorsun ki:)Biz o siteyi kullanmıyoruz demedim ki!Madem İsrail muhabbetine bu kadar sarpa sarıyorsun ,bizde olmayan bir duruşunuz var edasındasınız , Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz,işi icraata da dökün ki lafınız havada kalmasın:)


Dünya da ve Türkiye de stabil bir siyaset yok!Kullanılan ifadelerin konuşulduğu zaman ve diğer ideolojik bakışların tavırlarını analiz etmeden ,böyle saçma sapan videolarla uğraşmayın chp li hdp li paralel lerden farkınız olsun:)
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,232
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ak partililere neden kızıyorsun ki:)Biz o siteyi kullanmıyoruz demedim ki!Madem İsrail muhabbetine bu kadar sarpa sarıyorsun ,bizde olmayan bir duruşunuz var edasındasınız , Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz,işi icraata da dökün ki lafınız havada kalmasın:)


Dünya da ve Türkiye de stabil bir siyaset yok!Kullanılan ifadelerin konuşulduğu zaman ve diğer ideolojik bakışların tavırlarını analiz etmeden ,böyle saçma sapan videolarla uğraşmayın chp li hdp li paralel lerden farkınız olsun:)

Son zamanlarda gördüğüm en müthiş saçmalama yazısı:)

Erdoğanın çelişkileri diyorum, YOUTUBE diyor:)

Siz video sitenizi kurdunuz mu diyorum videolarla uğraşmayın diyor:)
 

Ebu Computer

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Haz 2013
Mesajlar
23,275
Puanları
113
Bu konu üzerinden AKP lilerin Saadet partisine, Saadet partililerin AKP lilere yüklenmesi hiç hoş değil.

Rahmetli ERBAKAN bütün İslami gruplara cemaatlere olduğu gibi, son ana kadar Gülen hareketinede suizan ile değil hüsnü zan ile yaklaştı.

Ama Gülen her fırsatta tavrını açık açık gösterdi: 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Son zamanlarda gördüğüm en müthiş saçmalama yazısı:)

Erdoğanın çelişkileri diyorum, YOUTUBE diyor:)

Siz video sitenizi kurdunuz mu diyorum videolarla uğraşmayın diyor:)
Anlamayacağını tahmin ediyordum ama umut işte :)
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Bu konu üzerinden AKP lilerin Saadet partisine, Saadet partililerin AKP lilere yüklenmesi hiç hoş değil.

Rahmetli ERBAKAN bütün İslami gruplara cemaatlere olduğu gibi, son ana kadar Gülen hareketinede suizan ile değil hüsnü zan ile yaklaştı.


Ama Gülen her fırsatta tavrını açık açık gösterdi:redyellow (Bugün) Bunu beğendi:)bu mesajı nasıl beğenmiş hayret:)

Pantentli milli görüşçüler biraz basiret sahibi olsa Erdoğan ın hüsnü zannına çamur atmaya kalkmazlardı mesele bu ,zaten kimse Erbakan Hocayı kınamıyor böyle yaptığı için ,sürekli vurguluyorum mesele Erbakan Hoca değil ki mesele bu kafa yapısının hiç bir şekilde aynaya bakmaması!!!!Sürekli bir hasımlık arkadan hançerlemekten bahsediyorlar.Yaşanan süreçleri bir kenara bırakıp bir hdp li,chp li paralel gibi ortak noktada buluşuyorlar,paylaştıkları videolar,hemen hemen hepsi aynı tarz paylaşımlarda bulunuyor.


Biz paralel ,biz örgüt,biz haşahşi demiyoruz diyorlar ya ne diyorlar postalcı bu nasıl mantık süzgeçlerinden geçiyor hayret:)

Ne istiyorlardı 2002 seçimlerinde MİLLİ GÖRÜŞ bölünmeden saadet partisi altında seçime mi girecekti?Ne Erbakan kayıp trilyon davasından kurtulabilirdi ne de Erdoğan bir daha siyaset kulvarına girebilirdi:)O zaman kadar zaten 2 parti kapatılmış .Sezer cumhurbaşkanı artık 28 şubat kaç yıl sürerdi Allah kerim!!!!
 

Ebu Computer

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Haz 2013
Mesajlar
23,275
Puanları
113
redyellow (Bugün) Bunu beğendi:)bu mesajı nasıl beğenmiş hayret:)
Yaş kemale erince insan biraz daha geniş bakabiliyor olaylara...Ne istiyorlardı 2002 seçimlerinde MİLLİ GÖRÜŞ bölünmeden saadet partisi altında seçime mi girecekti?Ne Erbakan kayıp trilyon davasından kurtulabilirdi ne de Erdoğan bir daha siyaset kulvarına girebilirdi:)O zaman kadar zaten 2 parti kapatılmış .Sezer cumhurbaşkanı artık 28 şubat kaç yıl sürerdi Allah kerim!!!!
Bu dediğiniz süreçler olmasa Ak Partide olmazdı.

Selam ve dua ile...
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,096
Puanları
83
Yaş kemale erince insan biraz daha geniş bakabiliyor olaylara...

Bu dediğiniz süreçler olmasa Ak Partide olmazdı.

Selam ve dua ile...
Şu geniş bakma olayını biraz açarsan sevinirim .Nasıl bir kemalatsa merak ettim!

Bu süreçleri ben demedim! Hepimiz bizzat yaşadık!
 

Ebu Computer

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Haz 2013
Mesajlar
23,275
Puanları
113
Bu süreçleri ben demedim! Hepimiz bizzat yaşadık!
Bu süreçleri yaşadı iseniz bu noktadan devam edelim.

Milli Görüş olmasa Ak Parti olmazdı.

Bu gün Ak Parti içindeki beyin takımı Rahmetli ERBAKAN'ın dizinin dibinde yetişen insanlardır.

Bu Ak Partililerin kabullenmek istemediği bir durum.

Ak Parti ise Milli Görüşün devamı bir harekettir.

Buda Saadet Partililerin kabul etmek istemediği bir durum.

Selam ve dua ile...
 
Üst