28 Şubat MGKsında GÜLENİN okullarının kapatılmasına Demirel destek çıktı, Erbakan Hoca engel oldu

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu süreçleri yaşadı iseniz bu noktadan devam edelim.

Milli Görüş olmasa Ak Parti olmazdı.

Bu gün Ak Parti içindeki beyin takımı Rahmetli ERBAKAN'ın dizinin dibinde yetişen insanlardır.

Bu Ak Partililerin kabullenmek istemediği bir durum.

Ak Parti ise Milli Görüşün devamı bir harekettir.

Buda Saadet Partililerin kabul etmek istemediği bir durum.

Selam ve dua ile...
Peki milli görüş neden vardı ,neden öyle bir yapıya ihtiyaç oldu.Önceki süreçler nasıl cereyan etti.Darbeler olmasaydı dönem partileri devam ederdi zaten ,mesela Demokrat parti belki Demirel in esamesi okunmayacaktı. Erbakan diye birisi olmayacaktı.Lakin farazalar üzerine süreçleri değerlendiremeyiz.Bir şekilde yaşandı.

Erdoğan ve ekibi temel prensipler noktasında farklı bir tavır sergilemiyorlar.Lakin artık daha kapsamlı bir kitleye hitap ediyorlar,şöyle düşünebilirsiniz REFAH YOL artık tek çatı altında Akparti de devam ediyor.İllaki halkanın genişlemesi ve 2002 den sonra yaşanan sürekli problemler istenen reflekslerin tam manası ile kullanılmasına mani oldu.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Anlamayacağını tahmin ediyordum ama umut işte :)

Ne tuhaf aynı umut bende de var hem de bütün umutsuzluğuna rağmen :)

redyellow (Bugün) Bunu beğendi:)bu mesajı nasıl beğenmiş hayret:)

Ebu Computerin yazısını yeniden oku:)

ben senin gibi yandaş değilim... ben her zaman eğriye eğri doğruya doğru derim.

Ama siz bunu yapamazsınız, çünkü yandaşsınız, size göre akp dışındakilerin doğruları da yandıştır, akpnin yanlışları da doğrudur.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Ne tuhaf aynı umut bende de var hem de bütün umutsuzluğuna rağmen :)

Ebu Computerin yazısını yeniden oku:)

ben senin gibi yandaş değilim... ben her zaman eğriye eğri doğruya doğru derim.

Ama siz bunu yapamazsınız, çünkü yandaşsınız, size göre akp dışındakilerin doğruları da yandıştır, akpnin yanlışları da doğrudur.
Gelip buraya Fatih Erbakan ın sözlerine eyvallah deyip patentli milli görüşçülük yapıyorsun ,Ozan Ceyhun dan bahsedip saçma sapan bir algı oluşturmaya çalışıyorsun ,meşhur tarihli analizciliğin zaten dillere destan v.s.. sonra gel buraya yandaşlıktan bahset , doğru yanlış ,yanlış doğru mukayesesine giriş.Konu başlığı ortada başlık altına yazdıkların da ortada ,burada Erbakan tenkiti yap demiyoruz zaten bizde yapmıyoruz lakin Milli Gazetenin röportajı yaptığı kişinin ağzından konuya bakış açısı gayet net .Sizin gibilerin de bu konuları görmeden hükümeti tenkit üslubunuz taktire şayan:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Uzatılacak bir tarafı yok zaten ,haberi yapan Mlli gazete,röportaj yaptıkları Ali Bulaç ,konu aşikar.Hamasete mahal yok!!!28 Şubat diye otur ağla!!!12 yıl kol kola sonra yetmez 16 yıl diyen patentli milli görüşçülerin yayın organı:)