3.havalimanı provokasyonu!Utanın ve özür dileyin...........

bi husben

Kıdemli Üye
aktrol nasıl olunurun dersini veriyor gibisin. cevap yok, akıl yok, zeka yok, hakaret ise pek çok. müslüman düşmanlığına da bakınca, bakalım asıl vatanınız neresi çıkacak.

Sen kendini müslüman mı görüyorsun.Kıblesi dolar kuruna endeksli vatansız şeyhtrol seni

cemaliii

Kıdemli Üye
kemalist askeri vesayeti bittirmek için fetö kullanıldı bunu anlayacak kapasitede olmayanlar yorum yazmasın.o cuntacı kemalist vesayet bitmeseydi bugun höykürenler süt dokmüş kedi gibi olacaklardı.bu höykürenlerin çogu 28 şubatta korkularından köşe bucak kaçanlardır.nankör insanlar.tayyıp olmasaydı sakal bile uzatamayacak tipler çok rahat hoykurebılıyor

Sen erdoğana yalancı mı diyorsun. Erdoğan kullandık demedi, kandırıldık dedi.

Ben bu sözünün samimiyetine ilk günden beri inandım. Kullanan fetö oldu siz değil. Erdoğanın doğru sözlülüğünü seviyorum, trollerin yalancılığına lanet ediyorum.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Peki bu beyefendi !ne demişti;

Karamollaoğlu: İktidara geldiğimizde bütün yatırımları durduracağız,Karamollaoğlu, “Biz iktidara geldiğimizde Türkiye’de yapılan bütün yatırımları durduracağız. Niye, çünkü üretime dayalı yatırım yok. Köprüleri, yolları, binaları, stadyumları hepsini…

Chp zihniyetinin ,ayyaş ve çapulcuların ittifakçılarının kafa yapısı çok güzel örtüşüyor.Gezi parkı olaylarında ,platform üyelerinin müzakere talepleri aklıma geliyor Karamollaoğlu konuştukça.......

DnmXHnoUYAE-r7O.jpg

Karamollaoğlunun benzer sözlerini damat söylüyor.

ADAMSAN karamollaoğluna yazdıklarını damata da yaz!

Tekrar ediyorum:

ADAMSAN!

Değilsen boşver!

KAFKAS

Kıdemli Üye
DnmXHnoUYAE-r7O.jpg

Karamollaoğlunun benzer sözlerini damat söylüyor.

ADAMSAN karamollaoğluna yazdıklarını damata da yaz!

Tekrar ediyorum:

ADAMSAN!

Değilsen boşver!
Bir de çıkmış adamlık taslıyorsun!Senin zeka seviyen ile ancak bu kadar olur, al iki ifadeyi alt alta koy neresi örtüşüyor!TÜM YATIRIMLARI DURDURACAĞIZ demek ile henüz başlanmamış projeleri askıya alacağız demeyi ,benzer sözler olarak algılayan o beyin hücrelerin nasıl çalışıyor.Alıntıladığın yazıda mega projeler devam edecek diyor zaten okuma özürlü müsün!Adamsan özür dile değilsen boşver!Tekrar ediyorum adamsan!

Son düzenleme:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bir de çıkmış adamlık taslıyorsun!Senin zeka seviyen ile ancak bu kadar olur, al iki ifadeyi alt alta koy neresi örtüşüyor!TÜM YATIRIMLARI DURDURACAĞIZ demek ile henüz başlanmamış projeleri askıya alacağız demeyi ,benzer sözler olarak algılayan o beyin hücrelerin nasıl çalışıyor.Alıntıladığın yazıda mega projeler devam edecek diyor zaten okuma özürlü müsün!Adamsan özür dile değilsen boşver!Tekrar ediyorum adamsan!

Senin tüm zeka seviyeni sevsinler.

Temel karamollaoğlu da "BAŞLAMAMIŞ, ÜRETİME YÖNELİK OLMAYAN tüm yatırımları durduracağız" dedi ama sizin ve sizin gibi partizanlıktan dolayı gözleri dönmüşlerin o müthiş beyinleri!!!! sadece TÜM YATIRIMLARI DURDURACAĞIZ bölümünü algıladı!

çünkü sizin beyniniz saldırmaya programlı!

Anlamazsınız!

Anlayamazsınız!

Anlama kabiliyetiniz yok sizin!

Anlama kabiliyetinizi satmışsınız partizanlığa!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Karamollaoğlu, değerlendirmelerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “İsraf ekonomisine değil, üretim ekonomisine geçiyoruz. İhalesi yapılmış ama başlamamış olan yatırımları bir kenara koyuyoruz. Şu anki durum bunu gerektiriyor” sözlerini anımsatarak devam etti. Cumhurbaşkanı’nın kullandığı ifadeleri önemli bulduklarını belirten Karamollaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Bu cümleyi kullanmak istemiyorum ama ‘biz demiştik’. Aylardır, israf ekonomisine son verilmesi ve üretime dönük olmayan bütün yatırımların durdurulması çağırısında bulunuyoruz. Gönül isterdi ki bizim bu uyarılarımız içinde bulunduğumuz kriz ortamına girmeden önce dinlense ve anlaşılsaydı. ‘Üretime dönük olmayan bütün yatırımları durduracağız’ sözümüzden trene, yola, köprüye, tünele karşı olduğumuz gibi komik sonuçlar çıkarılmasaydı. Ancak tüm bunlara rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini olumlu buluyoruz. Bunun lafta değil ciddi ve samimi bir irade ile hayata geçirilmesini bekliyoruz.”

Karamollaoğlu: Keşke daha önce bizi dinleseydiniz

KIRMIZI bölüm senin gibilere hitap ediyor anlama kabiliyetini kiraya vermiş kafkas!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İsraf dediğim, üretime gitmeyen her yatırım. Yoksa yol yapılmasın mı, elbette yapılacak. Köprü, stadyum elbette yapılacak. Ama üretime yönelik yatırımlar yapılıp, kazanılmaya başlanacak ve kazanılan parayla da hizmet yatırımlarını yapacağız. Ekonomi önce güçlendirilecek, sanayi gelişecek, Tarım gelişecek, istihdam problemi çözülecek, sonra oradan kazandığımız parayla hizmet yatırımları yapacağız

Karamollaoğlu: İlk yapacağımız iş bütün yatırımları durdurmak

Bazı zivri zekalılar da saadet yola, köprüye karşı diye ALGILADI!

Çünkü öyle kurulmuş beyinleri!!!

cemaliii

Kıdemli Üye
Erdoğanın açık düşmanları zaten belli. Abd avrupa kılıçdaroğlu vs vs. Bunları geçtim. Bunlara sözüm yok. Açık düşman karşındadır bilirsin cenk edersin. Ama gizli düşman, lakin akpli görünümünde muhafazakar gazetelerde yazar sıfatıyla yazan gizli düşmanları gördükçe Erdoğanı savunasım geliyor. Hemde öyleki yanlış yapsada savunasım geliyor. Dolar dolsada dolmasada savunasım geliyor. Adam yazı yazmış konusu adalet. Lakin adaletin a sı bile yok. Tek söylediği bize makam koltuk yöneticilik şan şöhret para verilmiyor. Biz unutulduk ne olur bizi de unutmayın, yoksa adil değilsiniz babında bir yazı. Konusu adalet olupda adaletten uzak ilk kez böyle bir yazı okudum. Gelde erdoğanın yanında durma. Yerel seçimlerde inadına ak partiye vereceğim. İsterse şapkayı ceketi aday göstersinler.

cemaliii

Kıdemli Üye
Artık Sözcü ve sabah gazetelerini okuyacağım. Hem vallahi hem billahi daha iyi.

Son düzenleme:

KAFKAS

Kıdemli Üye
Temel karamollaoğlu da "BAŞLAMAMIŞ, ÜRETİME YÖNELİK OLMAYAN tüm yatırımları durduracağız" dedi ama sizin ve sizin gibi partizanlıktan dolayı gözleri dönmüşlerin o müthiş beyinleri!!!! sadece TÜM YATIRIMLARI DURDURACAĞIZ bölümünü algıladı!
Arkadaş masal falan anlatma ,bırak bu işleri ,karamollaoğlu başlamamış falan filan demedi geç o işleri,TÜM YATIRIMLARI DURDURACAĞIZ DEDİ:)Albayrak ın yazısı yukarıda duruyor,alıntılayan sensin, kaynağında senin gazeten haliyle yazının sonunu okumadan ,gazetenin manşeti ile yana yakıla karşıma çıkıyorsun,kafa tutuyorsun.Adamlık taslıyorsun. Yazının sonunu okumadan terazinin kefesine koyuyorsun,sonra dümen çeviriyorsun geçmiş karşıma:)

ihvanistanbul

AkhenAton
@KAFKAS bu başlamayan projeler eğer yatırımsa niye durduruluyor? ülkemizin yatırıma ihtiyacı yok mu? Yok israfsa niye yatırım diye paketlenip bize sunuldu?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Arkadaş masal falan anlatma ,bırak bu işleri ,karamollaoğlu başlamamış falan filan demedi geç o işleri,TÜM YATIRIMLARI DURDURACAĞIZ DEDİ:)Albayrak ın yazısı yukarıda duruyor,alıntılayan sensin, kaynağında senin gazeten haliyle yazının sonunu okumadan ,gazetenin manşeti ile yana yakıla karşıma çıkıyorsun,kafa tutuyorsun.Adamlık taslıyorsun. Yazının sonunu okumadan terazinin kefesine koyuyorsun,sonra dümen çeviriyorsun geçmiş karşıma:)

İsraf dediğim, üretime gitmeyen her yatırım. Yoksa yol yapılmasın mı, elbette yapılacak. Köprü, stadyum elbette yapılacak. Ama üretime yönelik yatırımlar yapılıp, kazanılmaya başlanacak ve kazanılan parayla da hizmet yatırımlarını yapacağız. Ekonomi önce güçlendirilecek, sanayi gelişecek, Tarım gelişecek, istihdam problemi çözülecek, sonra oradan kazandığımız parayla hizmet yatırımları yapacağız

Karamollaoğlu: İlk yapacağımız iş bütün yatırımları durdurmak

Bazı zivri zekalılar da saadet yola, köprüye karşı diye ALGILADI!

Çünkü öyle kurulmuş beyinleri!!!

Karamollaoğlu, değerlendirmelerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “İsraf ekonomisine değil, üretim ekonomisine geçiyoruz. İhalesi yapılmış ama başlamamış olan yatırımları bir kenara koyuyoruz. Şu anki durum bunu gerektiriyor” sözlerini anımsatarak devam etti. Cumhurbaşkanı’nın kullandığı ifadeleri önemli bulduklarını belirten Karamollaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Bu cümleyi kullanmak istemiyorum ama ‘biz demiştik’. Aylardır, israf ekonomisine son verilmesi ve üretime dönük olmayan bütün yatırımların durdurulması çağırısında bulunuyoruz. Gönül isterdi ki bizim bu uyarılarımız içinde bulunduğumuz kriz ortamına girmeden önce dinlense ve anlaşılsaydı. ‘Üretime dönük olmayan bütün yatırımları durduracağız’ sözümüzden trene, yola, köprüye, tünele karşı olduğumuz gibi komik sonuçlar çıkarılmasaydı. Ancak tüm bunlara rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini olumlu buluyoruz. Bunun lafta değil ciddi ve samimi bir irade ile hayata geçirilmesini bekliyoruz.”

Karamollaoğlu: Keşke daha önce bizi dinleseydiniz

KIRMIZI bölüm senin gibilere hitap ediyor anlama kabiliyetini kiraya vermiş kafkas!

Biz gelsek bütün bu yatırımları durdururuz dedim, bütün inşaatları. Bitmeye yakın bir noktaya gelmiş, bitirin, bundan istifade edilebilirse edilsin."

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu: İktidar olursak bütün yatırımları durdururuz

Ben sana haberin kaynağı ile, ile aktarıyorum ama sen hala inadım inat diyorsun.

Sen beynini kiraya vermişsin anlaman mümkün değil ama tekrar alıntı yaptım, iyi oku.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"Hızlı tren, köprüler vs.vs. YAPILMASIN DEMİYORUZ, fakat bunlar TEK BAŞINA ülkenin kalkındığı anlamına gelmez!"

"Ülke ÜRETİMLE kalkınır"

"YATIRIMLAR ÖNCELİKLE ÜRETİME YÖNELİK OLMALI" ,
"bu sebeple ŞU AN PROJE AŞAMASINDA OLAN ve üretime yönelik olmayan yatırımları DURDURACAĞIZ, ÜRETİME DÖNÜK YATIRIMLARA YÖNLENDİRECEĞİZ"

Temel karamollaoğlu sivasta hızlı tren ile ilgili olarak bunları söylemişti ama KAFKAS gibi beynini kiraya vermiş olanlar hemen temel karamollaoğlu hızlı trene karşııııııı diye bas bas bağırmışlardı.

ANLAMANIZ KIT!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
AKPli eski milletvekili: "İpin ucu kaçtı"

AKP eski milletvekili ve Yeni Şafak gazetesi yazarı Aydın Ünal, çarpık ve plansız kentleşmeyle ilgili "Her köşeden, akıl almaz bir plansızlıkla beton yığınları yükseliyor, ipin ucu kaçtı" ifadelerini kullandı.

AKPli eski milletvekili: "İpin ucu kaçtı"

Buyurun bu adamı da hain ilan edin!!!

lafons7275

Kıdemli Üye
akp yandaşlığı yapılacak dönem bitmiştir sadece ehveni şer olarak akp vardır.