Adam(s)'a laf anlatmaya çalışmaktan göbeğim çatladı yahu! :)

adams77

Kanalizasyoncu
Artık iğneyi batırma zamanın geldi.

Dünya benimle düzelecekse buyur vur boynuma kendi kusurlarını göremeyenler başkalarının kusurları ile serinleyerek dünya düzelmez.

Güzel ahlakı tamamlamak için gelmiş bir peygambere tabi olan insanların yaptığı ahlak tanımını gördükçe ben yoluma daha bir sıkı sıkıya sarılıyorum.

lafons7275

Kıdemli Üye
Dünya benimle düzelecekse buyur vur boynuma kendi kusurlarını göremeyenler başkalarının kusurları ile serinleyerek dünya düzelmez.

Güzel ahlakı tamamlamak için gelmiş bir peygambere tabi olan insanların yaptığı ahlak tanımını gördükçe ben yoluma daha bir sıkı sıkıya sarılıyorum.

Kaptan, mugalata, son fedai ve ben senin hakkında yanıldık. Kusura bakma.

adams77

Kanalizasyoncu
Çuvaldız yemiş halin buysa kendine daha etkili birşeyler batırmanın zamanı çoktan gelmiş.

Oradan öyle görünüyorsa gel birde buradan bak :) ne zaman büyüdünüz? bu mutluluk gelip geçici bu gün varım yarın yokum böyle geçici dünya hayatının eylencesine dalma dostum laf sokma ile gemi limana yanaşmaz :) işinize geldiğinde muhattap alırsınız işinize gelmediğinde muhattabım değilsin artık ne yazarım nede yaz dersin. Çıkarın olduğunda değil her zaman yüzüme sert konuş seni dost bileyim.

adams77

Kanalizasyoncu

zaten dünya sizden ibaret ya kusura bakmayın akıl yok olsa size hak verecem ama siz bende akıl mı görüyorsunuz :) yoksa sizdemi akıl yok? akılsıza laf anlatmaya çalışıyorsunuz heheh

adams77

Kanalizasyoncu
kendimi savunmama gerek yok lafons dostum her koyun kendi bacağından asılacak senin beni nasıl gördüğüne değil O 'nun beni nasıl yargıladığına bakılacak. Bu yüzden çıkarın için laf edeceğine git tövbe istigfar çek

adams77

Kanalizasyoncu
heheh.....

Ders bitti.

Çıkabilirsin.

Dostum mugalata ile aramızda geçeni bilmiyorsun!! hele hele kalbimi yarıp niyetimi bile görmemişsin kalkıyorsun buradan bu konuda çıkar amaçlıyorsun :) istediğiniz kadar eylenin hiç umursamam

ciddiye alınacak bir konu değildi sadece biraz kızdırmak için mugalataya makara yaptım hepsi buydu benim nazarımda.

Allah kalplerin özünü bilir ben kendimi temize çıkaracak yada çıkartmak için uğraşacak değilim. Fakat sen bu konuyu yanlış anlamaktan ve kendine çıkar sağlamktan O 'na nasıl hesap vereceksin kardeşim biraz düşünerek hareket et lütfen

Kaptan

Mecra Yazarı

psikolojik bunalim, dislanma hissinin sozlere ve tavirlara yansimasi
bunu adams'i incitmek icin soylemiyorum, kendimce bir tespitte bulunuyorum

adamin o kadar ucuk kacik fikirleri var ki dogal olarak kendini ifade etmede zorlaniyor
hep ayni olumsuz tepkileri gerek burada gerekse de reel hayatta alinca iste boyle bir karakter, kisilik cikiyor ortaya

hadi kirmayalim, dislamayalim diyoruz fakat ne mumkun
bir sekilde donup dolasip bizi vuruyor

ne diyelim, aklini basina al kardesim
bu kadar kisi senin bazi tutum ve davranislarinin yanlisligi konusunda hemfikirse
kendini biraz sorgulayacaksin

ha, yok caniniz cehenneme diyorsan (cok yabanci filim izledigimden) sen bilen gardas

lafons7275

Kıdemli Üye
Dostum mugalata ile aramızda geçeni bilmiyorsun!!

Biliyorum.

şarap cennet muhabbeti.

muga sana ispatla dedi sen her zamanki gibi kıvırdın.

İnsanları makaraya alman artık senin en belirgin karakterin olmuş. Herkese yapıyorsun bunu.

adams77

Kanalizasyoncu
psikolojik bunalim, dislanma hissinin sozlere ve tavirlara yansimasi
bunu adams'i incitmek icin soylemiyorum, kendimce bir tespitte bulunuyorum

adamin o kadar ucuk kacik fikirleri var ki dogal olarak kendini ifade etmede zorlaniyor
hep ayni olumsuz tepkileri gerek burada gerekse de reel hayatta alinca iste boyle bir sey cikiyor ortaya

hadi kirmayalim, dislamayalim diyoruz fakat ne mumkun
bir sekilde donup dolasip bizi vuruyor

ne diyelim, aklini basina al kardesim
bu kadar kisi senin bazi tutum ve davranislarinin yanlisligi konusunda hemfikirse
kendini biraz sorgulayacaksin

akbabalar toplandı gelin gelin :)

iki kelimeyi bir araya getirip tartışacağına muhatabına çamur atarak copy paste yapan kaptan cık olmamış

bir birinize söylediğiniz lafları ne çabuk unuttunuz yermi bu laflar adams :) cılız kelimeler dostum çok cılız

aklı başında adaletli gözü olan insan azıcık konuyu okuyarak hareket eder. Ben arkadaşa senden öğrendiğim şarap = cennet diyorum başka ne diyorum bunu mecaz söylemiyorsun yada divan edebiyatında kullanmıyorsun güncel reel hayat için diyorsun mu diyorum

arkadaşın rengi öyle atmış ki daha onunla makara geçtiğimi onu kızdırmak için ne söylediğimi bile fark etmemiş gelmiş buraya konu açmış çokta güzel etmişki sayesinde sizin gibi akbabaları tanımış olduk çıkarcılarrrrrr

adams77

Kanalizasyoncu
Biliyorum.

şarap cennet muhabbeti.

muga sana ispatla dedi sen her zamanki gibi kıvırdın.

İnsanları makaraya alman artık senin en belirgin karakterin olmuş. Herkese yapıyorsun bunu.

kahvemi yudumluyorum :) gerçek yüzünüzü görüyorum.

Senin makaraya aldıklarını yazmayalım konu dağılmasın

muga gerçekten şarap = cennet dedi cenneti tanımlamak için şarap kelimesini kullandı yalansa git yazdıklarına bak ben ona senden öğrendiğim bu dedim

lafons7275

Kıdemli Üye
bir birinize söylediğiniz lafları ne çabuk unuttunuz yermi bu laflar adams

İşte bu aslında senin iyice düşünmen gerekn bir konu.

muga ve kaptan ile çok zıt fikirlerimiz olsa da bu zıt fikirli insanlar senin hakkında aynı fikirde oluyorsa bize akbaba demeden önce bi düşün.

adams77

Kanalizasyoncu

muga ve kaptan ile çok zıt fikirlerimiz olsa da bu zıt fikirli insanlar senin hakkında aynı fikirde oluyorsa bize akbaba demeden önce bi düşün.

düşmanımın dostu benim en iyi dostumdur.

Kahvemi içeceğim tamam ortak bir kanıya vardınız benim gibi bir deli ile uğraşıyorsunuz. Sizde çok akıllı sayılmazsınız galiba gidin aklınız kesiyorsa akıllılar ile uğraşın ne oldu kurdun kaldın.

Kaptan

Mecra Yazarı
akbaba degil sana yardimci olmaya calisiyoruz.
su anda kizginlikla soyledigini biliyorum, uzuldugunu ve sinirlendigini de biliyorum
ama artik vakti gelmisti

yahu Büsra'yi bile zivanadan cikarmayi basardin be adams, yapma

bir konuyu aramizda munazara ediyoruz hadi tartisiyoruz diyelim
herkes dogru veya yanlis fikrini ortaya koyuyor ama soz konusu sen
olunca gereksiz sorular, anlamsiz sozler, bi acayip acayip irrite edici uslup
konulari carpitma, surekli alayci bir tavir...

olmuyor

adams77

Kanalizasyoncu
su anda kizginlikla soyledigini biliyorum, uzuldugunu ve sinirlendigini de biliyorum
ama artik vakti gelmisti

yahu Büsra'yi bile zivanadan cikarmayi basardin be adams, yapma

bir konuyu aramizda munazara ediyoruz hadi tartisiyoruz diyelim
herkes dogru veya yanlis fikrini ortaya koyuyor ama soz konusu sen
olunca gereksiz sorular, anlamsiz sozler, bi acayip acayip irite edici uslup
konulari carpitma, surekli alayci bir tavir...

olmuyor

olmuyorsa uzak duraydın :) zorlamı oldurmaya çalıştık bir ara size hiç cevap vermiyorum diye benimle az uğraşmadınız işiniz gücünüz makara

vallahi Allah görüyor ne kızıyorum neden sinirleniyorum içinizi dökmek için fırsatı bulunca hucum ettiniz edin edin tutan yok rahatsız olanda yok ben bu yazdıklarını sende zaten görüyordum yazmana bile gerek yok

niye büşra zıvanada çıkmıyormuydu? denedin denedin başaramadın mı? yahu biraz adil olun adaletli olun güldürmeyin düşündürün

Kaptan

Mecra Yazarı

aynen oyle

neyse, kendi bilir
biz soyleyecegimizi soyledik

adams77

Kanalizasyoncu

bir ara lafons forumda yazdığı sürece ben yazmam böyle bir adamın olduğu forumda olmam diyen redvekabul 'dü galiba neyse kaptan olarak unutturdun kendini bana diyordun bukalemun diye cık kaptan cık

yağların erimiştir şimdi :) altın kuru keyfin yerindedir.