AHİRETİNİZ Cennet mi ? CEHENNEM mi ? İHVAN Forum üyesi size söylüyor.

agbi

Yasaklı
agbi iftiralar .com yerine şu cehennemdekiler.com a bi bakıverde en baştakinizle beraber ordada ciametleştiğinizi göreceksin tıkla gir @agbi

EVET YUKARIDAKİ SÖZLER YANİ CÜMLE

ALLAH cc özel yetki verdiği İHVAN FORUM üyesi @bı husben e ait

KENDİNİ BİR ŞEY SANAN Bu Üye ŞEYTAN ın sağdan vurması ile KENDİNİ CENNET veya CEHENNEMİ gören kişi olarak görüyor.

ALLAH cc kendisine YA ŞAFİ sıfatı ile YARDIMCI olsun ÜZÜLDÜM doğrusu

KAYNAK için TIKLAYIN... http://www.ihvanforum.org/showthrea...ARA-Cevaplar&p=1365483&viewfull=1#post1365483

agbi

Yasaklı
Sayın Yöneticiler

Lütfen konuyu ŞAHSA açıldı diye KİLİTLEMEYİN.

Toplum un iyiliği için KAMUSAL bir konu bakın sorun öğrenin HAŞA CENNET veya CENNET biletinizi ona göre alın.

bi husben

Kıdemli Üye
sayın yöneticiler

lütfen konuyu Şahsa açıldı diye kİlİtlemeyİn.

Toplum un iyiliği için kamusal bir konu bakın sorun öğrenin haŞa cennet veya cennet biletinizi ona göre alın.

@agbİ burasi deĞİl dedİĞİm yerİ tiklayacaktin

agbi

Yasaklı
@agbİ burasi deĞİl dedİĞİm yerİ tiklayacaktin

hah İŞTE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Sizlere AHİRETİNİZ de CENNET likmisiniz yoksa CEHENNEMLİK limisiniz i sözyleyecek olan İHVAN FORUM un medeiftarı HAŞA ALLAH cc tarafından görevlendirilmiş üyesi geldi KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Haşa CENNETLİK miyim yoksa CEHENNEMLİK miyim diye yazın ve sonra basit bir işlem @bı husben TIKLAYIN ANINDA CEVABINIZ GELSİN.
@veri

Bence bu fırsatı kaçırma.

TÜM FORUM ÜYELERİ BU FIRSATI KAÇIRMAYIN bi husben i TIKLAYIN Bu kadar basit.

bi husben

Kıdemli Üye
hah İŞTE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Sizlere AHİRETİNİZ de CENNET likmisiniz yoksa CEHENNEMLİK limisiniz i sözyleyecek olan İHVAN FORUM un medeiftarı HAŞA ALLAH cc tarafından görevlendirilmiş üyesi geldi KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Haşa CENNETLİK miyim yoksa CEHENNEMLİK miyim diye yazın ve sonra basit bir işlem @bı husben TIKLAYIN ANINDA CEVABINIZ GELSİN.
@veri

Bence bu fırsatı kaçırma.

TÜM FORUM ÜYELERİ BU FIRSATI KAÇIRMAYIN bi husben i TIKLAYIN Bu kadar basit.

Haşa görevlendirmeye gerek yok @agbi
görünen köy kılavuz istemez @agbi
ehli kitapla bereber hareket eden vatana müslümanlara ihanet edenler elbetteki cennete giremezler Bu Allahın vaadidir biz sadece Allahın vaadini dile getiriyoruz müslümanlara vatanaına ihanet eden küfürden razı olanlar onlara hizmet edenlerin varacakları yer cehenmdir @agbi

tövbe et kurtul yoksa kırmızılıksın

agbi

Yasaklı
Haşa görevlendirmeye gerek yok @agbi
görünen köy kılavuz istemez @agbi
ehli kitapla bereber hareket eden vatana müslümanlara ihanet edenler elbetteki cennete giremezler Bu Allahın vaadidir biz sadece Allahın vaadini dile getiriyoruz müslümanlara vatanaına ihanet eden küfürden razı olanlar onlara hizmet edenlerin varacakları yer cehenmdir @agbi

tövbe et kurtul yoksa kırmızılıksın

GÜLDÜRME BENİ.

BU İTHAMLARIN uydurma bunun da hesabını mutlak vereceksin AHİRETTE.

ÇOK TIKLANIYORMUSUN.

Seni Türkiye ye ilan edicem

AHİRET HAYATINI MERAK EDENLER SENİ TIKLASIN.

bi husben

Kıdemli Üye
GÜLDÜRME BENİ.

BU İTHAMLARIN uydurma bunun da hesabını mutlak vereceksin AHİRETTE.

ÇOK TIKLANIYORMUSUN.

Seni Türkiye ye ilan edicem

AHİRET HAYATINI MERAK EDENLER SENİ TIKLASIN.

sAOL AGBİ SAYENDE MEŞHUR OLACAM

agbi

Yasaklı
Bu Fırsat her zaman ele geçmez

AHİRETİNİZİN AKİBETİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ
@bi husben tıklayın

BENİ ve F.GÜLEN ile CEMEATİNİN CEHENNEMLİK OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Ne kadar ŞANSLI ÜYELERSİNİZ Üye olduğunuz Forum da böyle GELECEĞİ HATTA AHİRETİ GÖREN üye var.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Allahı peygamberi kuranı sünneti Müslümanları vatanını milletini seven Bu bedduacıları ve peygamber efendimize dil uzatan İbrahim öztürkü savunmaz ve zaman gazatesi aboneliğini iptal eder..

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Ahiretimin akibetini bilmem.

Hayırlısı ve rıza dahilinde olması için çabalarım.

İnşallah "duvar, meğil ettiği tarafa çöker..." ki iman üzere ölebiliriz.

Lakin hiç kimseye ALLAH CC RIZASI diye ;

-Namazını terk ettirmez,

-Başını açtırtmaz,

-Türkü söylettirmez

-Açık - saçık kadın görüntülerine ses çıkarttırmaz,

-Hırsızlık yaptırtmaz,

-Adam kayıttırmaz,

BUNLARI YAPANLARI DA UYARINCA

-Hukuksuzluk varsa gereği yapılsın

DEDİRTMEM...

bi husben

Kıdemli Üye

@bi husben tıklayın

Ne kadar ŞANSLI ÜYELERSİNİZ Üye olduğunuz Forum da böyle GELECEĞİ HATTA AHİRETİ GÖREN üye var.

sendenden ve gülenden cehenneme iyi odun olur @agbi

madem tüm müslümanları karşınıza almışssınız ki yannış yoldasınız varacağınız yer cehennemdir sakın cennete gidecez diye beklenti içinde olmayın

firavun alisini cehennem sürüklediği gibi

o firavunda sizi ceheneme sürüklemektedir

sabah akşam ateşe arzedileceksiniz

bi husben

Kıdemli Üye

@bi husben tıklayın

ayrıca sigortacılığında bi işe yaramayacak seni ateşten korumayacak @agbı

Yetim

Kısıtlı Erişim
quote_icon.png
agbi Nickli Üyeden Alıntı Bu Fırsat her zaman ele geçmez

@bi husben tıklayın

bi hubsen ne güzel söylemiş Vallahi Hakkı söylmiş Billahi hakkı söylemiş Ağızına Sağlık bi hubsen YÜREĞİNE SAĞLIK...

Yetim

Kısıtlı Erişim
ZAMAN gazetesi yazarı haddini bilmez Belhum adal ebu cehil soyu İbrahim Öztürk denilen izzetsiz ALLAHIN HABİBİNE DİL UZATACAK sonada niye cehennemik diyosunuz diye bide milletle dalga geçeceksiniz Belhum adallar sizi

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Kıldan ince kılıçtan keskin bir köprü var. Dünyada ki geniş köprülere benzemiyormuş orası. Sizi bilmem ama ben henüz daha uçamıyorum. Yürüyerek böyle bir köprüyü geçmenin formülü var mı bilmem ama oraya geldiğimde Allah'ın rahmeti olmadan geçemiyeceğim 2 x 2 nin 4 olduğu kadar belli.

Belki de bunu anlıyalım diye abartılı bir şekilde ince yapılmış bu köprü. Düşündüğüm zaman kara mizah gibi. Adı köprü mü köprü. E hadi geç bakalım!! Hönk.. E hadi geeeç! Kendine o kadar güveniyorsun ya geç hadi! Hmmm.. Anladıııım.. (Zaten insanoğlu başka türlü anlamıyor. İlla o köprünün ağzına kadar gelip ayazda kalmış bekçi gibi trajikomik vaziyette dikili kalacak ki anlasın işi. @agbi gelmiş biletten bahsediyor burda. Ne bileti?)

agbi

Yasaklı
Kıldan ince kılıçtan keskin bir köprü var. Dünyada ki geniş köprülere benzemiyormuş orası. Sizi bilmem ama ben henüz daha uçamıyorum. Yürüyerek böyle bir köprüyü geçmenin formülü var mı bilmem ama oraya geldiğimde Allah'ın rahmeti olmadan geçemiyeceğim 2 x 2 nin 4 olduğu kadar belli.

Belki de bunu anlıyalım diye abartılı bir şekilde ince yapılmış bu köprü. Düşündüğüm zaman kara mizah gibi. Adı köprü mü köprü. E hadi geç bakalım!! Hönk.. E hadi geeeç! Kendine o kadar güveniyorsun ya geç hadi! Hmmm.. Anladıııım.. (Zaten insanoğlu başka türlü anlamıyor. İlla o köprünün ağzına kadar gelip ayazda kalmış bekçi gibi trajikomik vaziyette dikili kalacak ki anlasın işi. @agbi gelmiş biletten bahsediyor burda. Ne bileti?)
@Yetim adlı üye ALLAH cc MERHAMETİNİ RAHMETİNİ haşa yok sayarak yorumda bulunmuş.

Önce konuya vakıf olun sonra yazın.

Sizin mesajınızada cevap vereyim.

ALLAH cc MERHAMETİ olmasa Şuan VAR OLURMUYDUK ?

İNANDIĞIM BİLDİĞİM TEK ŞEY ALLAH cc nün MERHAMETİ ve RAHMETİ

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@Yetim adlı üye ALLAH cc MERHAMETİNİ RAHMETİNİ haşa yok sayarak yorumda bulunmuş.

Önce konuya vakıf olun sonra yazın.

Sizin mesajınızada cevap vereyim.

ALLAH cc MERHAMETİ olmasa Şuan VAR OLURMUYDUK ?

İNANDIĞIM BİLDİĞİM TEK ŞEY ALLAH cc nün MERHAMETİ ve RAHMETİ
Var oluşumuzun sebebi başka bir şey! Esmaların zahir aleme tecellisi üzerinde biraz tefekkür lütfen..

agbi

Yasaklı
Bu Forum da NE KADAR ÇOK ALLAH cc nün ÖZEL YETENEKLERLE NİMETLENDİRDİĞİ üyeler varmış.

adam hayat sigortası yapsaydın mustekbel cehennem ehli

Şuan Forum da bulunan @Erdem ve @muallim 08 Bu tanımlama başkalarına yapılsa ANINDA HAREKETE GEÇERDİNİZ Üst mevkilerden sizlere TALİMAT mı geldi F.GÜLEN ve CEMEATİ lehine yazanlar için FORUM KURALLARINA UYMAYIN diye.

İşte adres http://www.ihvanforum.org/showthrea...diyeyim-bari&p=1367170&viewfull=1#post1367170

Yetim

Kısıtlı Erişim
ZAMAN gazetesi yazarı haddini bilmez Belhum adal ebu cehil soyu İbrahim Öztürk denilen izzetsiz ALLAHIN HABİBİNE DİL UZATACAK sonada niye cehennemik diyosunuz diye bide milletle dalga geçeceksiniz Belhum adallar sizi