Ak Parti Bitti

Reis, RECEP TAYYİP ERDOĞAN bu memleketin başına gelen en güzel şeydir...

gamsız

Profesör
Hasan Kalyoncu
Bakın şimdi,
Eyy benim Chp’nin resmi yayın organı SÖZCÜ ve emperyalizm’in papağanı FOX TV ile ter köşe edilmiş arkadaşım,
Daha hangi dil ve hangi metodla anlatayım ki size dank etsin?
ABD dünya silah ticaretinin %36'sını tek başına yapıyor.
Rusya ise %21'ini..
Fransa % 7.9
Almanya % 5.8
Çin ise % 5.5 ‘ini..
Aynı zamanda bu ülkelerin dördü güvenlik (!) için kurulduğu söylenilen BM nin daimi üyesi!
5 nci üye İngiltere.
Düşünebiliyormusunuz şimdi, dünya’nın güvenliğini bu ülkeler sağlayacakmış..
-Hangi karar olursa olsun herhangi biri veto ettiğinde geçmiş olsun..
Ülkemize gelirsek;
Türkiye son 5 yılda silah ithalatını %50 azalttığı gibi, ihracatında dünya’da 12 nci sıraya yerleşti.
-Şimdi anladınız mı Erdoğan neden diktatör?
Var mı daha bu 5 üyenin düzenine çomak sokan bir lider?
Yada,
Şimdi anladınız mı saraya yürürüm diyenler hangi saray’lardan yönetiliyor?
Şimdi anladınız mı güçlendirilmiş parlamenter sistemi safsatası yapanlar kimlerin kuklası?
20 yıl önce ordusundaki piyade tüfeğinin mermisini bile yapamayan Türkiye şimdi İHA, SİHA, TİHA üretip ihraç ediyor.
Elbet Türkiye tüm sorunlarından kurtulmuş bir cennet değil..
Elbet ülkemizdeki tüm idarecilerimiz, bakanlarımız hatasız birer mükemmel değil..
Ancak dünya’da ne böyle bir ülke var ne de idareci..
Ben objektif gözle baktığımda TÜRKİYE bardağının dolu tarafının fazla olduğunu görebiliyor ve bunu sağlayanlara şükranlarımı paylaşıyorum.
-Ayıp mı?
Hiç kimse kusura bakmasın,
Tüm bu realiteleri göremeyip demokratik tercihini hâlâ emperyalizm güdümüne girmiş zillet ittifakından yana kullanacak olanlar vatansever değil ‘’çıkarsever’’dir!
Ülkenin menfaatleri yerine ‘’kişisel çıkarlarını’’ ön plana alanlar messenger’den , oradan buradan yazıp bana tezvirata kalkışmasınlar.
Velhasıl;
-Boş edebiyat ve hamasi söylemlere karnım tok olduğu gibi, envai çeşit yalan ve entrikalarla hücrelerime dek anti tayyip nefreti sirayet etmedi hamdolsun..
Burada boş vakitlerimde kendimi olmasa bile klavyemi parçalıyorsam, bunu herhangi bir zümre yada parti için değil, çoluk çocuğumuzun yarınları olacak BÜYÜK TÜRKİYE için yapıyorum/yazıyorum.
Rabbim sağlık verdiği sürece yapmaya devam edeceğim.