"AK Parti'yi eleştirenler hain mi?" Süleyman ÖZIŞIK | Sayfa 2 | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

"AK Parti'yi eleştirenler hain mi?" Süleyman ÖZIŞIK

bi husben

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
7 Mar 2007
Mesajlar
5,664
Puanları
83
Saldıran üyeniz kabahatli benmiyim anlamadım? Bu nasıl bir mantık.. Lütfen size sayın yönetici.. Hem gecen başlık altında bu şahıs elli kere başkası ile(@talip) olan hakareti diyaloğunda banlanmayı hak etti. Onu niye banlamadınız 2007 de üyelik alaması onun kurallara uymamasını insanlara hakaret etmesini normal mi kılıyor? Demek ki ehil değilsiniz, aşırı taraf tutuyorsunuz.. Ego nuz sizi doğru düşünmekten alıkoyuyor demek ki..
benımle muhattap olma demiştim ama ısrarla anlamıyorsun.senin tengiz olduğunu bılıyorum daha once senı engellemıstım yazılarını gormuyordum şımdı seni tekrar engelleyecem yanı yazılarını gormeyecem o yuzden zahmet edıp yazılarıma karsılık verme

seni engelledım bundan sonra yazdıklarını gormeyecem
 

yenidenrefah

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
17 Mar 2019
Mesajlar
100
Puanları
8
çift üyelikte yasak, ama siz buna kişiye göre müsaade ediyorsunuz, bende diyorum ki işinize geleni görüp işinize gelmeyeni görmüyorsunuz. Benim kimse ile uğraştığım yok. İlk başlatan, trolleyen kişi, hakaretçi olan şahıs bellidir. Siz arkadaşınızı kayırıyoprsunuz bende size bunu ifade ediyorum. Durum bu sayın cici kardeşim.. Vesselam.
 

ilke

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
Katılım
6 Kas 2017
Mesajlar
875
Puanları
43
AKP'nin İstanbul ve Ankara'yı kaybedebileceğini ve bu iki büyük metropolün seçimini de riske ettiğini biz taaaaa Melih ve Kadir Beylerin görevden alındığı zaman sosyal medyada haykırdık ! Haykırdık ama, hiç kimse tarafından dahi kaale alınmadık ! Birileri "çaldığım düdük, dediğim dedik" dedi ve akıbet netice de önlerine kondu !.. Bundan sonraki süreci milletten yana sıkınıtları ve yaşamı zorlaştırıcı sorunları gidermekten başka bir seçenekleri görünmüyor ! Aksi, takdirde bu ülkenin parti mezarlığı kendilerini bekliyor !
 

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 May 2008
Mesajlar
6,968
Puanları
113
AKP bu sonuçlardan ders almazsa malesef kemalistlerin düştüğü CHP'nin bir zaman düştüğü hezimete uğrayacaklar seçmen nazarında..

yaralı aslan gibi ordan oraya saldırıp hakaretler yağdıran trol tayfasına öncelikle set çekmeliler..
Bu akpye daha fazla prestij kaybı yaşatacak..
 

talib

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
21,906
Puanları
113
AKP'ye en büyük kötülüğü, yalakalar, akp ten nemalanıp, firavuna tapar gibi tapanlar yapıyorlar. Oysa ki, adaletin zirvesi Hz. Ömer dahi beni eleştirin demiş. Kaybeden AKP değil, millettir büyük şehirlerde. AKP zaten cebini doldurdu. Bundan sonra seksen tane sülaleye yeter her birinin zenginliği. Ama insan doymaz işte. Kaybeden millet ama şu da var ki, bu seçimde kaybetmese idi, bu tokadı yemese idi, meclis seçimlerinde kaybetme riski çok büyük olacaktı ve AKP orada kaybederse çok daha büyük sorunlar ortaya çıkacaktı. Şimdi herkese geçmiş olsun. Olanda hayır vardır.
 
Üst