AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talib

Kıdemli Üye
Cevşen okuyan bir papazı, Kur'an okuyan bir Nakşibendiye, Kadiriye ya da kendi halinde bir müslümana tercih edebilecek derece kuvvetli(!), sağlam(!), nurcular vardır piyasada.

Zira bu zamanda tarikatlar mağlup olmuştur (halbuki en büyük iman hizmetini dünyanın her yerine onlar yapmakta iken), güneş ise batıdan doğacaktır.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Beyler konunun adı "AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI" . konuyu amacından saptırmayın. tartışmanızı başka ilgili konuda yapabilirsiniz. tesekkurler

ilke

Paylaşımcı
Beyler konunun adı "AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI" . konuyu amacından saptırmayın. tartışmanızı başka ilgili konuda yapabilirsiniz. tesekkurler

AKP hakkında bugüne kadar ne dosyalar hazırlandı da milleti bunların hiç biri kazımadı ! 2002 den bu yana seçimleri kazanıyor. Şu halde bize ne düşüyor, "Rabbimizin takdiri böyleymiş" deyip oturup kendi vazifelerimizle meşgul olmak !.. Sizin neyinize AKP Dosyası hazırlamak ! Avatarına "Fetö nurcu değildir." diye yazmışsın ! Peki necidir ? Bütün okullarında ve üniversite gençliğinin kaldığı ev ve pansiyonlarda çocuklara en önce Risale-i Nur Kulliyatı aldıran bir cemaat nurcu değil de necidir acaba ?.. Siz işte böyle ucube bir topluluksunuz! Aynada hiç bir zaman kendinizi görmez, sürekli başkalarını görürsünüz ! Allah sizi ıslah etsin, ıslahınız mümkün görünmüyorsa kökünüz kazınsın!

Son düzenleme:

t@mam

Üye
6666 tane ayet nerede saidi kürdici?
yecüc mecüc demek ortaasya lılar öyle mi?

talib

Kıdemli Üye

AKP müslümanlığı ile Feto müslümanlığı arasında bir fark söyleyebilir misin?

Aynı dini sulandırma (kadınları açık kapalı her yerde kullanma, şarkı söyletme), aynı romantizm ile meseleler bizi ilgilendirmez, sadece itaat ederiz mantığı. Ve aslında kimileri için daha çok, menfaat birlikteliği.

kebîkec

İhvan Forum Üye
AKP müslümanlığı ile Feto müslümanlığı arasında bir fark söyleyebilir misin?

Aynı dini sulandırma (kadınları açık kapalı her yerde kullanma, şarkı söyletme), aynı romantizm ile meseleler bizi ilgilendirmez, sadece itaat ederiz mantığı. Ve aslında kimileri için daha çok, menfaat birlikteliği.

Bir fark yoksa sen niye ayrı ayrı yazıyorsun. :)

Fetöcülere sor bak farkı sana anlatırlar. Ahmet Kurucan kendi ağzıyla demişti Tayyip ERDOĞAN yeniden Milli Görüş gömleğini giydiği için onu desteklemiyoruz diye. Demekki ciddi fark var aralarında...

Son düzenleme:

t@mam

Üye
DL37HG9WkAYiFXQ.jpg

talib

Kıdemli Üye
Bir fark yoksa sen niye ayrı ayrı yazıyorsun. :)

Fetöcülere sor bak farkı sana anlatırlar. Ahmet Kurucan kendi ağzıyla demişti Tayyip ERDOĞAN yeniden Milli Görüş gömleğini giydiği için onu desteklemiyoruz diye. Demekki ciddi fark var aralarında...

Ben bir fark göremiyorum. Sizin din anlayışınız da AKP ile aynı ise, kendimle benzerlik kurmak da istemiyorum.

Sizin din anlayışınızda kadınlara şarkı söyletmek mübah ise, parti çalışmalarında daracık gömleklerle kadınların göğsünü neredeyse erkeğe dayar şeklinde pozlar vermesi caiz görülüyorsa, ben o dinden değilim. Sizin dininiz size, bizim dinimiz bize.

Ahmet Kurucan'a göre, AKP devleti de satıyor, milleti de, işine gelen yerden söyleyince, çok akıllıca ve zekice şeyler söylemiş olmuyorsun. Klasik bir partizan gibi konuşmuş oluyorsun.

ilke

Paylaşımcı
Ben bir fark göremiyorum. Sizin din anlayışınız da AKP ile aynı ise, kendimle benzerlik kurmak da istemiyorum.
Sizin din anlayışınızda kadınlara şarkı söyletmek mübah ise, parti çalışmalarında daracık gömleklerle kadınların göğsünü neredeyse erkeğe dayar şeklinde pozlar vermesi caiz görülüyorsa, ben o dinden değilim. Sizin dininiz size, bizim dinimiz bize.

Ahmet Kurucan'a göre, AKP devleti de satıyor, milleti de, işine gelen yerden söyleyince, çok akıllıca ve zekice şeyler söylemiş olmuyorsun. Klasik bir partizan gibi konuşmuş oluyorsun.

Madem AKP ve FETÖ arasında bir fark göremiyon bunu en önce gidip AKP kurulduğundan bu yana her türlü desteğini esirgemeyen tarikatının önde gelenlerine söyleyeceksin! Burada ucuz kahramanlık peşinde koşma derler adama !..

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
farklı bir bakış açısı. doğru yanlış demiyoruz.

DARBE ve DOĞU PERİNÇEK!

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
"Dün dündür" bakış açısı ile Suriye'li meselesi ve Erdoğan'ın dönüşleri

Evet biz de diyoruz: "Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. Bu nasıl bir Devlet anlayışı..."

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Tayfun Talipoğlu'nun anlatımı ile dişi deve hikayesi ve iktidar...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
AKP Din Hırsızlık

Not: fetö ve yaptıkları hainlik, hiçbir şekilde kabul edilemez. bu hainler en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
2016 tarihi öncesine ait videoda 15 temmuz darbe girişiminin işaretleri var.

ABDURRAHMAN DİLİPAK VE PAŞA - ŞOK SES KAYDI - DERİN DEVLETİN GÜCÜ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...