AKP’li Başkan Erdoğan’a isyan etti! ‘Bu dava babanızın malı değil’

talib

Kıdemli Üye
saim1.jpg

‘AK PARTİ YIKILACAKTIR’

“Emin olun ve bilin ki böyle giderse çok kısa bir süreçte yıkılacaktır AK Parti” diyen Saim Tut, “Çok sevip güvendiğiniz ve sizden sonrasına hazırladığınız damadınızı bu millet asla kabullenmeyecektir” şeklinde yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, “Sevgili Reis, bu dava denilen şey sizin babanızın malı ve iktidarınızı korumak için yeri geldiğinde hamasetle, üç beş ayet okumakla başvurabileceğiniz kullanışlı bir aygıt olmaktan, sığ ve sınırlı kesimlerin çapsız öngörülerinden ötedir” sözleriyle çok ağır bir dille eleştiren Saim Tut, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun partinin dışına itilmesini de eleştirdi.

Saim Tut, Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da dinci Akit gazetesine "Olmasaydı da olurduk" ilanını veren Sancaktar ekibinde de yer aldı. “Olmasaydı da olurduk” ilanından sonra Sancaktar dergisinin manifestosunun okunduğu videoda, metni Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak okurken, Saim Tut da Sancaktar dergisi ile yanında duruyordu. Saim Tut, Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak'a yakınlığıyla da biliniyor.

AKP’li Başkan Erdoğan’a isyan etti! ‘Bu dava babanızın malı değil’

cemaliii

Kıdemli Üye
Yazının hiçbir yerinde samimiyet yok. Davutoğlu gittikten sonra bir grup kişi kin ve nefret söylemiyle devam ediyor. Fetöcü desen değil, verdiği zarara baksan, eleştirisine baksan fetöden farksız. Sevmiyorum şahsen böyle kişileri. Samimi de bulmuyorum. Böyle kişiler beni erdoğana daha çok yaklaştırıyor.

kebîkec

İhvan Forum Üye
İçinden gelmiş yazmış eyvallah.
Ak Partinin de yıkılacağını biliyoruz. Hangi parti yıkılmadı ki. Önemli olan ne zaman yıkılacağını bilmek. :) Toplum kimin damat kimin bacanak olduğundan çok kişinin ne yaptığına bakar. Faydalı bulursa sahiplenir zararlı bulursa kulağının dibini gösterir.

İnşallah Mart seçimlerinde ehliyet ve liyakat sahibi adaylar belirlenir ve güven erozyonu önlenmiş olur.

Kaptan

Mecra Yazarı
Tamam iste yazi sahibi de onu diyor, halkin guveni kalmadi artik ya acilen kendine gel ya da bu halk yerel secimlerde fisini cekecek diyor.

talib

Kıdemli Üye
Fişi çekildi zaten. O yüzden MHP'den medet umuyor. MHP olmasa, parti gibi, erdoğan da seçilemezdi. Şimdi onlardan ciddi destek alırsa ancak büyükşehirleri alabilir. Yoksa akp bitti ama akp den zengin olanlar, onlara bir şey olmaz. ne tuhaftır ki, parti ile beraber millet de bitti ama partiyi yönetenlere bir şey olmadığı gibi aksine zenginliklerine zenginlik kattılar.

lafons7275

Kıdemli Üye
Ben belediye seçimlerinin yapılacağını düşünmüyorum, tayyip kurnazdır, kaybedeceğini bildiği maça çıkmaz, bi kararname ile belediyeleri valiliğe bağlar.

cemaliii

Kıdemli Üye
Karar yenişafak ve akit yazarlarına güvenmiyorum inanmıyorum.

cemaliii

Kıdemli Üye
Jöleli, cemil barlas gibiler de aşık ediyordur muhtemelen :)

Hayır talib hocam. Bu adamlar senin benim gibi samimi eleştiri yapmıyorlar. Hep bir art niyet bir samimiyetsizlik bir amaç bir menfaat hissediyorum. Sahibin sesi gazeteceliği seziyorum. O yüzden. Düşmansada dostsada mert olsun. Bunlarda mertlik göremiyorum.

ihvanistanbul

AkhenAton
iktidarları ekonomiler götürür, ekonomiler getirir... gerisi fasofiso...

adams77

Kanalizasyoncu
İçinden gelmiş yazmış eyvallah.
Ak Partinin de yıkılacağını biliyoruz. Hangi parti yıkılmadı ki. Önemli olan ne zaman yıkılacağını bilmek. :) Toplum kimin damat kimin bacanak olduğundan çok kişinin ne yaptığına bakar. Faydalı bulursa sahiplenir zararlı bulursa kulağının dibini gösterir.

İnşallah Mart seçimlerinde ehliyet ve liyakat sahibi adaylar belirlenir ve güven erozyonu önlenmiş olur.

sigaranında faydası var fakat zararı faydasından fazla dimi ))
faydası var diye sahiplenirsek işimiz var siz fayda kısmını çok iyi okuyorsunuz çünkü dumanı başınızı dönderiyor sonra zarar kısmına gelince göremiyorsunuz eee sizde haklısınız bir dal sigara ile kim ölüyor ki )) ben sizi 10 yıl 15 yıl sonra göreceğim muallim bey tüttürün bakalım daha ne kadar tüttüreceksiniz bu dumanı

t@mam

Üye
Samimeysizsiniz ve nankörsünüz. özelikle talibbb sen büyük nankörsün şeyhinde daha büyük nankör.dolar bi zamanlar 5 yıla yakın sabit gibiydi o zaman ağam paşam diyen nankörler bu gün başka telden çalıyor.yahu sizin gibi cibilliyetsizler hz musa zamanında olsaydı samirinin safına geçerdi nede olsa hz musa tur dağına çıkmış.sizin samiriden farkınız yok nankörler.daha düne kadar insan yerine konmuyordunuz sizi adam etti adam

Evet şeyh in kabahati büyük. Kapısına kadar rey için geldiği malum zata kapıyı açtı fotoğraf verdi.
O bakımdan haklısın. Küçük büyüğün ayağına gider ordada sorun yok da.
Şeyhin kabahati ne biliyormusun? Kapısına(devletin temsili makamına) hakkını istemek için başvurana-gidene hadi Allah versin diyen bir reise kapı açması..

Bu bağlamda buradan bütün tarikat intisaplılara bu yazı aydınlatıcı bir veri olsun istedim.

Abdullah Dehlevi nin kıssasından bi haber olmaları lazım. Onun için tekrardan Abdullah Dehlevinin yolladığı müridi kapıdan geri çeviren valiye-devlet reisine ne olduğunu ben anlatmayacağım. Size zaten bu masal anlatılmış olması lazım ey hangi tarikat mensubu olursanız olun. Ehli-tarikler.. Ne hikmetse aynı reis halktan olmayan meşhur ve zengin tabakasına pek bir ayrımcı ve kayırıcı-torpilci ve yardımsever kesiliverir.. Basına yansımış bunun bir çok örnekleri vardır.

Halen sorgulamaz mısınız? Bu zamane şeyhleri gerçek şeyh mi yoksa devletin kullandığı sorgulamaz hukukdışı para'leldevletçi eski kontrgerilla gibi örgütler mi?

Sorgulasalar zaten suça bulaştıkları için akıbetleri Ceym Ersewen gibi olacak değil mi?

Kusura bakmayın ben dilsiz şeytan olamaıyorum. Bildiğimi, deneyimlediğimi, her doğruyu her yerde söyleyiveriyorum.
Varsınlar öldürsünler.. Sorun yok verilecek bir tane candan başka bir servetim yoktur.

Öğüt ve bilgi alana.

Son düzenleme: