Annemi kaybettim

ömerusta

Kıdemli Üye
ALLAHc.c rahmet vede merhamet eylesin tüm fatihaların rametr vede bereketi üzerine olsun
sizinde ömrünüz hayırlı bereketli olsun amin

Enes

İhvan Forum Üye
Allah hepinizden razı olsun.

İnsanın en yakını vefat etmeden herhalde idrak edemiyor ölümü. Hoş hala şok hali geçmiş değil.

Anneciğim 62 yaşındaydı, geçen sene ocak ayında kalp ameliyatı oldu ameliyat iyi geçti ama şeker hastası olduğu için yaraları bir türlü kapanmıyordu. Ameliyat sonrası 3 kere hastaneye yattı, birkaç kere ciğerindeki ödemden ötürü yoğun bakımda kaldı ama yine de aklımıza ölüm pek gelmedi çünkü zorlu olan ameliyattı.

Kasım ayının başında kemiklerine enfeksiyon bulaştığını, kapanmayan yaraların buna sebep olduğunu söylediler bizim yine de umudumuz kırılmadı ama risk yükselmişti. Ameliyat sonrası ciğerleri sık sık ödem topluyor bu sebeple arada kısa kısa solunum cihazına bağlanıyordu ama son solunum cihazına bağlanması vefatına kadar sürdü çünkü vücudun direnci iyice düşmüştü bu sebeple yoğun bakımdan çıkaramadık ve son nefesinde başında olamadık maalesef.

Takdir Allah'ın. Ölüm varken kavgalar, tartışmalar çok beyhude.

Allah'a emanet olunuz.

spesifik

آزادی قید و بند
Arkadaşımın annesi kanserdi
Babaları yoktu abileri bi erkek kardeşleri yoktu
Lavabo ihtiyaçları için götürürken bir kaç kez düşürmüşlerdi
vücudun çürümesini izlemek tabiri caizse ölümü beklemek her iki taraf için çok zor
Başka bir arkadaşım da daha 42 yaşında mide kanserinden vefat etti
son üç ay hiç ziyaret kabul etmedi son haliyle hatırlanmamak için =(
Allah çektiklerini kefaret saysın inş
Tek nefeste göçmek nasip etsin cümlemize
ölüm acı ama daha acısı hastanın son hali
onu unutmak çok daha güç
hele son nefeste yanında olamamak
Allah metanet versin Enes
Allah yardımcın olsun =(
çok üzüldüm

OĞUZLU

Üye
Web sitesi
www.lazoglu.com
Allah hepinizden razı olsun.

İnsanın en yakını vefat etmeden herhalde idrak edemiyor ölümü. Hoş hala şok hali geçmiş değil.

Anneciğim 62 yaşındaydı, geçen sene ocak ayında kalp ameliyatı oldu ameliyat iyi geçti ama şeker hastası olduğu için yaraları bir türlü kapanmıyordu. Ameliyat sonrası 3 kere hastaneye yattı, birkaç kere ciğerindeki ödemden ötürü yoğun bakımda kaldı ama yine de aklımıza ölüm pek gelmedi çünkü zorlu olan ameliyattı.

Kasım ayının başında kemiklerine enfeksiyon bulaştığını, kapanmayan yaraların buna sebep olduğunu söylediler bizim yine de umudumuz kırılmadı ama risk yükselmişti. Ameliyat sonrası ciğerleri sık sık ödem topluyor bu sebeple arada kısa kısa solunum cihazına bağlanıyordu ama son solunum cihazına bağlanması vefatına kadar sürdü çünkü vücudun direnci iyice düşmüştü bu sebeple yoğun bakımdan çıkaramadık ve son nefesinde başında olamadık maalesef.

Takdir Allah'ın. Ölüm varken kavgalar, tartışmalar çok beyhude.

Allah'a emanet olunuz.

Başınız sağolsun Enes...
Yıllar sonra foruma bir bakayım dedim ve bu acınızı gördüm.
Allah rahmet eylesin...
Eminim ki mekanı cennettedir.
Geride kalanlara sabır...!!!

Enes

İhvan Forum Üye
Başınız sağolsun Enes...
Yıllar sonra foruma bir bakayım dedim ve bu acınızı gördüm.
Allah rahmet eylesin...
Eminim ki mekanı cennettedir.
Geride kalanlara sabır...!!!

Allah razı olsun dede. Yoksun uzun süredir sıhhatin yerinde inşallah.