Arinç cemaate yönelik operasyonlara tepki gösterdi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
1940463.jpg

ARINÇ CEMAATE YÖNELİK OPERASYONLARA TEPKİ GÖSTERDİ

"Manisa'da son günlerde bir şeyler oluyor" diyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da bazı derneklere yapılan operasyonlara tepki gösterdi.

''Manisa’da son günlerde bir şeyler oluyor'' diyen Arınç, ''Ben şimdi Manisa’ya oy verin diyeceğim, dedim de zaten. Bana demezler mi biz seni tanıyoruz, seviyoruz. Ama sen de bizim sevdiğimiz adamları basıyorsun. Örgütçü gibi emniyet müdürü şöyle yapıyor, böyle yapıyor dese ben ne diyeceğim? Ayıptır günahtır. Haklarında yeterli delil bulunmadıkça, makul şüphe bunların ötesine geçmek lazım'' ifadelerini kullandı.

Kaynak

Enes

İhvan Forum Üye
Arınç'ın söyledikleri cımbızlanmış ama yine de boş verin bu yazılanlara binaen yazıyorum;

Cadı avı kesinlikle yanlıştır. Fırsattan istifade bazı yetkililer husumeti olanları "paralel" diye yaftalayıp sindirmeye çalışabilir.

Mücadele ahlakı şarttır.

Arınç'ın buraya alınmayan bir sözü daha var; bu operasyonlar hükümete komplo olabilir.

Eğriye eğri doğruya doğru.

Gülen örgütü kendine düşman herkesi bir dosyaya katıp AK parti ile el ele vererek içeri tıktı.

Şimdi ak parti madem gülen örgütünün elini bıraktı o halde elini vicdanına götürüp karar vermeli.

Hainler bir gün unutulur ama zulüm hiç akıldan çıkmaz.

Allah zalimlerin ve art niyetlilerin yüzünü gün gibi aşikar etsin.

Biz niyetimizden eminiz ama yine de yanlışta olan biz isek Allah tez zamanda feraset nasip etsin ve bizi ıslah etsin.

Mücadele ettiğimiz kişilerden niyetleri halis olanlar yanlış ise Allah onların gözünü açsın feraset ve ıslah nasip etsin.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
seçim zamanına kadar, İnşaAllah, bu konuda son mesajım olsun, 12 yıl sonra, biz aldatıldık, ve kandırıldık diyenler, bir 12 yıl sonra, biz yine aldatıldık ve kandırıldık, demezler İnşaAllah...

hirahos

Kıdemli Üye
Hanefi Avcı, son kitabında diyor ki:

"Esasen Ak partiyi hiç desteklememiş Gülenciler, hükumete büyük bir kazık attılar. Uydurma/ayarlanmış ses kayıtları, ayarlanmış görüntüler, düzülmüş bilgi, istihbarat ve belgeler... Dediler ki 'sizi biz koruyoruz, eğer biz uyanık olmayalım, bir dakika iktidarda kalamazsınız!'

Erdoğan ve etrafı, bu kurmacaya aldandılar. Ne istedilerse verdiler. Kazın ayağının öyle olmadığını iş işten geçtikten sonra anladılar. Erdoğan değil Kılıçtar, Bahçeli, Kamalak, Baykal vs... kim olsa bunlara inanırdı. Öyle organize, öyle ikna ediciydiler..."

Abdullah abi... Elhamdulillah aldatan değil aldanan oldular... Sen bu sözün manasını ekserden daha iyi bilirsin.

Hükumet uyuyordu ama Allah Teala asla uyumaz. Anladın?

hirahos

Kıdemli Üye
seçim zamanına kadar, İnşaAllah, bu konuda son mesajım olsun, 12 yıl sonra, biz aldatıldık, ve kandırıldık diyenler, bir 12 yıl sonra, biz yine aldatıldık ve kandırıldık, demezler İnşaAllah...

Madem yazdın arkasını getir lütfen abi...

SP'nin 12 yıl aldatanlarla şimdilerde haşır neşir olması hakkında da bir iki cümle bekleriz senden...

hirahos

Kıdemli Üye
Arınç, Erdoğan'a son çıkışıyla paralel kafa olduğunu ispat etmiş ve itibardan düşmüş biridir. Bir şeyi desteklemesinin ya da bir şeye karşı çıkmasının hükmü kalmadı.

bi husben

Kıdemli Üye
Arınç Mavi marmara olayından sonra televizyonlara çıkıp Kİmse bizen savaş beklemesin sonrasında FETO NUN otorite lafıan itafen sorulan soruyu hoca doğru soylemiştir cumlesini kullandığında bizim için bitmişti .Kendi kendini bitirdi .Tayyıp olmasaydı da yerinde bu arınç olsaydı Alalh muhafaza devleti yahudi uşaklarına teslim etmişti

talib

Kıdemli Üye
Laf arasında da olsa bazı adamları zikrediyor güvenilmez çok diyordum. Tabi ortada çokları için görünür bir şey yokken, garip karşılanıyordu.

Arınç da yıllardır ısınamadığımız isimlerden biriydi. Dikkat diyorduk...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Madem yazdın arkasını getir lütfen abi...

SP'nin 12 yıl aldatanlarla şimdilerde haşır neşir olması hakkında da bir iki cümle bekleriz senden...

güzel kardeşim, cümlemi, dikkatli yazdım... uzun zamandır, siyasi konularda yazmıyorum, yazmyacağım da nasibse.... bize demiştin ki, abi bu konulardan uzak kal diye, bizde laf dinliyor ve uzak kalmaya çalışıyorum... bizimde sana nasihatımız olsun, bütün benliğini vererek, bu kadar güvenip, her yaptıklarında hata yokmuş gibi inanıp, vardır yaptıklarında bir hikmet deyip, bu denli, taassub içinde bulunma,, ilerde, ya yıkılırsın, yada, yanlışlara inanarak, savunursun...

gelelim, mesajımıza, eğer o mesajda, ilerde, yine kandırıldık, demeyeceklerinin garantisi ne, diye sorsaydım, bu cümlemde arti niyet arar, bana söylediğinde haklı olabilrdin kendince, .. ben yalnız, temennide bulundum, İnşaAllah, böyle bir durum olmaz ve bu duruma düşmüş olmazlar, temennisi ile yazmış idim........ hüsnü zanda kimse bir şey kaybetmemiş,,, sende kaybetme...

saadet partisinin haşır neşirine ne diyecesin ile başlayan soruna ise, aslında cevabım var tabiki, lakin, yine nasihatını tutuyor, ve polemik olmasın diye uzak duruyorum....

selam ve dua ile...

Kaptan

Mecra Yazarı
Hashasi Arinc nolcak

3 donem kuralina takildi ya artik susmaz

naib45

Paylaşımcı
Web sitesi
www.facebook.com
adamın suratı mandaderisi olmuş millet vekillerine villa icin kanun cıkarılmasını teklif ettini kamaraların önünde konuşcakkadar ar damarı catlamış adamın karakteri vicdanı izzeti bukadar bu adamın.
bunun suclusuda 1995 te feto hakkında kendisini uyaran kadir mısır ogluna dönüp sen kafayı yemışşın diyen tayiptir basiretsizligidir.
millet olarak buadama mahküm omuş durumdayız bari dua edelimde allah cc basiret versin başkasının gördügü tehlikeyi 19 sene sonra görmeye devam ederse milletce işimiz cok zor olucak.

hirahos

Kıdemli Üye
güzel kardeşim, cümlemi, dikkatli yazdım... uzun zamandır, siyasi konularda yazmıyorum, yazmyacağım da nasibse.... bize demiştin ki, abi bu konulardan uzak kal diye, bizde laf dinliyor ve uzak kalmaya çalışıyorum... bizimde sana nasihatımız olsun, bütün benliğini vererek, bu kadar güvenip, her yaptıklarında hata yokmuş gibi inanıp, vardır yaptıklarında bir hikmet deyip, bu denli, taassub içinde bulunma,, ilerde, ya yıkılırsın, yada, yanlışlara inanarak, savunursun...

gelelim, mesajımıza, eğer o mesajda, ilerde, yine kandırıldık, demeyeceklerinin garantisi ne, diye sorsaydım, bu cümlemde arti niyet arar, bana söylediğinde haklı olabilrdin kendince, .. ben yalnız, temennide bulundum, İnşaAllah, böyle bir durum olmaz ve bu duruma düşmüş olmazlar, temennisi ile yazmış idim........ hüsnü zanda kimse bir şey kaybetmemiş,,, sende kaybetme...

saadet partisinin haşır neşirine ne diyecesin ile başlayan soruna ise, aslında cevabım var tabiki, lakin, yine nasihatını tutuyor, ve polemik olmasın diye uzak duruyorum....

selam ve dua ile...

Tamam abi, ben maksadını anlamamışım. Hata benim. Özür dilerim, Hakkını helal et. Nasihatını da inşallah tutmaya gayret edeceğim. Ellerinden öperim, büyüğümsün, dua edesin. Aleyküm selam ve rahmetullah. Fi emanillah.

bi husben

Kıdemli Üye
Ha gayret, HAŞHAŞİ ARINÇ demenizi bekliyorum yandaşlar :)

samimi olsaydınız eyvallah derdik.yahu siz savundugunuz adamları görmüyormusunuz
haşhaşilerle chp ye hdp ile dahası esed ile dirsek temasına gecen lideriniz görmüyormusunuz

erdemceerdem

Profesör

selam ve dua ile...

herkese hitaben olabilecek güzel cümleler kurmuşsunuz... umulur ki bu hassasiyetini arttırmış insan sayısı etrafımızda çoğalır...

DESIFRE

Yasaklı
samimi olsaydınız eyvallah derdik.yahu siz savundugunuz adamları görmüyormusunuz
haşhaşilerle chp ye hdp ile dahası esed ile dirsek temasına gecen lideriniz görmüyormusunuz
heya Liderimiz 12 yil kuyruguna takilip fetulah Gülenlerden kazik yiyenlerden daha cahal

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Tamam abi, ben maksadını anlamamışım. Hata benim. Özür dilerim, Hakkını helal et. Nasihatını da inşallah tutmaya gayret edeceğim. Ellerinden öperim, büyüğümsün, dua edesin. Aleyküm selam ve rahmetullah. Fi emanillah.

estağfirullah kardeş, ellerinden öpülecek olanlar, yalnızca büyüklerdir.... birbirimize dua edelim...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
herkese hitaben olabilecek güzel cümleler kurmuşsunuz... umulur ki bu hassasiyetini arttırmış insan sayısı etrafımızda çoğalır...
@hirahos kardeşimin ikazı ile, hassasiyetimi artırmaya çalışıyorum... ahiretimize faydalı olmayan, söz ve davranışlardan uzak kalmak en iyisi olsa gerek... Allah bunu başta bana, bize nasib etsin...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
@hirahos kardeşimin ikazı ile, hassasiyetimi artırmaya çalışıyorum... ahiretimize faydalı olmayan, söz ve davranışlardan uzak kalmak en iyisi olsa gerek... Allah bunu başta bana, bize nasib etsin...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Konuda Arınçın bir konuşması var.

ve Arınç eleştirilmiş bazı akpliler tarafından hem de ağır bir şekilde.

ben de:

redyellow Nickli Üyeden Alıntı
Ha gayret, HAŞHAŞİ ARINÇ demenizi bekliyorum yandaşlar :)

Sadece bunu yazmışım.

sen bu yazımdan nasıl esed, chp, hdp çıkardın?

Hakikaten süpersin:)

Konu arınç.

Ve arıncın manisada yapılan operasyonları eleştirmesi.

Konuya yaz.