Artık Gitmeliler

talib_

İhvan Forum Üye
Talib'den çok önemli açıklamalar :)

Malumunuz ki yıllarca feto belasına karşı uyardım ve uyardığım için burada çokca da uyarıldım. Hamdolsun, şimdi herkes benden daha düşman oldu :) Gel gör ki, yine gücümüz tabana yetti. Her neyse, şimdi daha büyük şekilde uyarıyorum.

Türkiye'yi bitirdiler ve artık geri dönmesi zor bir yoldayız. Hatta şu anda uçurumdan düşüyoruz. Daha yere çakılmadığımız için hayattayız. Ama yerçekimi kanunu hükmünü icra eylemekte.

Amaç nedir bilmiyorum, bir yerlere sözler mi verildi, hiçbir fikrim yok. Ama erken seçim olmaz da bir iktidar değişikliği gelmezse, yere çakılmak üzereyiz. E uçurumdan düşüyoruz, iktidar değişse ne fark eder denilebilir. Çok haklı bir soru. Artık orada bir mucize bekleriz. Artık üstümüzdekiler bir çalıya, dala mı takılır nasıl bir mucize olur bilmem ama iktidar değişikliği bir an evvel şart.

cahid

Kıdemli Üye
Küresel güçler (aileler v.s. bilen biliyor) DSÖ , IMF , Dünya Bankası , FED , BIS gibi kuruluşlarla dünyayı kontrol altına aldılar maalesef. Türkiye'de İstanbul sözleşmesi , Covid 19 için uygulanan Çin menşeili tedavi protokolleri , Bill Gates vakfı ile yapılan anlaşma v.b. konularda maalesef bu kayığa binmiş görünüyor.. Allah sonumuzu hayr eylesin. Şu süreçte yapılabilecek şeyler milli (ki derlerse de inanmayın) ya da gayri milli herhangi bir aşıyı kesinlikle yaptırmamaya çalışın. Yediğinize içtiğinize her zamankinden çok daha fazla dikkat edin. Covid 19 diye adlandırdıkları bu senenin gribine yakalanırsanız ilaç kullanmayın , Ud-i hindi yağı , D vitamini takviyesi , bitkisel takviyelerle inş. atlatırsınız..

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Hükümet gitsin gitmesine de yerine kimi koyacağız.

Şuan her yönden Türkiye saldırı altında.

Hükümete karşı hala ümit varım, hala ümidimi koruyorum.

İnşallah yeni doğal kaynaklar bulunacak. (Petrol, doğalgaz v.s)

Diğer yandan Berat ALBAYRAK için bu işin ehli biri olduğunu düşünmüyorum.

Selam ve dua ile.

ihvanistanbul

AkhenAton
bugün gökten külçe külçe altın yağsın, dış borçla iç borcu 5 kez ödesin üstüne ülkeyi baştan sonra altınla kaplamaya yetsin yinede bu kafayla bu ülke 10 sene sonra krize girecek...