Aşı olmalı mı, olmamalı mı ?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Gerçekten samimi iseler yan etkilerin kaydını tutup açıklarlar. Dünyada aşı sonrası ölümler ve ciddi yan etkiler bildirilirken aynı aşıları kullanan Türkiye'de hiç bildirilmemesini sorgulamıyorsanız yapacak bir şey yok..

TÜİK neden ölüm ve nüfusu uzun zamandır açıklamıyor?

Çocuklarda covid ölüm oranı 1/1.000.000 civarı iken aşının yan etkisi olarak miyokardit ve perikardit olmaları bunun çok çok üstünde..

Cılız kalan bir şey yok ortada.. Onca kalp krizi vakasını, aşı sonrası kanser olanları v.s. duymazdan gelirseniz cılız olur tabi. Sizin bir sıkıntı yaşamamanız başkalarının yaşadıkları gerçeğini değiştirmez. Faz 3 çalışmalarının da devam ettiğini hatırlatayım yani bana bir şey olmadı demeyin plasebo olmuş olabilirsiniz sonraki dozlarda aynı şeyleri yaşayınca yakınmayın lütfen!!

2 doz olanların oranı 43 milyonu geçmiş :) Tartıştıkça millet ikna mı oluyor nedir. :)

gamsız

Profesör
2 doz olanların oranı 43 milyonu geçmiş :) Tartıştıkça millet ikna mı oluyor nedir. :)
aşı karşıtları aynı buradaki gibi önce anlatıyorlar bazen güzelde bilgiler veriyorlar amaaaaaaaaaaaaaaa sonunu terbiyesizlikle bağlıyorlar onlara inat ta aşı oluyorlar , bende aynen öyleyim HAmza Yardımcıoğlu denen bir pislik var ona inat aşı oldum olmasaydım buradaki cahid yüzündende olurdum büyük bir ihtimal.

cahid

Kıdemli Üye
3794

Soldaki aşıların bize anlatılan etkinliği sağdaki gerçek etkinliği..

kebîkec

İhvan Forum Üye
3796

Dünkü aşı olma oranlari. İki doz olanlar 44 milyonu , 3 doz olanlar 10 milyonu geçmiş. ?

cahid

Kıdemli Üye
3797
Bize göre aşı taraftarı bir doktorun itirafları bunlar yorum size kalmış.. Son cümlenin yerine "bu bunca aşının işe yaramasının aksine ters yönde etki ettiğini göstermiyor mu bir anlamda!" demeliydi..

cahid

Kıdemli Üye

Cumhurbaşkanının Paris iklim anlaşmasını imzalayacağız sözleri sonrası altını doldurma görevi kendisine verildi herhalde.. İklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın en büyük sebebi büyükbaş hayvanlardır demiş "büyük baş" zat-ı muhterem!! Rabbimiz hayvanları yaratırken düşünemedi herhalde bu akl-ı evvele göre.. Bu saatten sonra hiçbir sözüne itibar etmem daha 1-2 yıl önce yerli tohum konusunda çalışma yapılması gerektiğinden v.s. bahsederken bu kadar dönmek hiç normal değil!!

cahid

Kıdemli Üye

Camiadan en net tepki kendisinden geldi.. Allah razı olsun Aykut beyden dilsiz şeytanlığı tercih etmediği için!!

Covid ile başlatılan süreç İman-Küfür mücadelesine evrilecek bir süreçtir. Meselenin sadece sağlıktan ibaret olduğunu sananlar her şeyin farkına varmaya başladıklarında çok geç olabilir bizden söylemesi :(

hotaru

Profesör
Aşı karşıtı etiketini ben kendi adıma kabul etmiyorum gamsız abi. Zira ben aşıya karşı değilim isteyen vurulsun. Ben aşı üzerinden yapılan baskılara dayatmalara karşıyım. Ben 28 Şubatı yakinen yaşamış, kazandığı üniversiteye kaydını dahi yaptıramamış bir kardeşinizim. Yıllar sonra okuyup, atandım ve mesleğimi yapmam için ya aşı olmam ya da haftada 2 kez pcr vermem isteniyor.
Aşılı olanlarda hasta olabiliyor ve bulaştırabiliyorken bu zulüm değil midir? Zulme sessiz kalmak bizim kitabımızda var mıdır? Ve ayrıca bunun sağlıkla nasıl bir alakası vardır?
Sorular, sorular... Rabbim eğer oynanan bir oyun varsa bu oyunu, oyun kurucularının başına geçirsin. Zira biz Rabbimizin tuzak kuranların en hayırlısı olduğuna iman ettik elhamdülillah...

gamsız

Profesör
Aşı karşıtı etiketini ben kendi adıma kabul etmiyorum gamsız abi. Zira ben aşıya karşı değilim isteyen vurulsun. Ben aşı üzerinden yapılan baskılara dayatmalara karşıyım. Ben 28 Şubatı yakinen yaşamış, kazandığı üniversiteye kaydını dahi yaptıramamış bir kardeşinizim. Yıllar sonra okuyup, atandım ve mesleğimi yapmam için ya aşı olmam ya da haftada 2 kez pcr vermem isteniyor.
Aşılı olanlarda hasta olabiliyor ve bulaştırabiliyorken bu zulüm değil midir? Zulme sessiz kalmak bizim kitabımızda var mıdır? Ve ayrıca bunun sağlıkla nasıl bir alakası vardır?
Sorular, sorular... Rabbim eğer oynanan bir oyun varsa bu oyunu, oyun kurucularının başına geçirsin. Zira biz Rabbimizin tuzak kuranların en hayırlısı olduğuna iman ettik elhamdülillah...
@hotaru ; kardeşim ben farklı bir görüş beyan etmedim, derdim cahid gibi terbiyesizlerin fikirlerini terbiyesizlik ve hakaretle anlatmasıdır, incelemeye vaktin olursa her iki taraftanda bilgiler paylaştım, dediğimiz gibi insanlar hürdür, herkes herşeye(aşı konusunda) inanmayabilir , ne inananların inanmayanalara, ne de inanmayanların inananlara böyle terbiyesiz hadsiz konuşmaya hakkı yoktur, kimse kimsenin hesabuını vermeyecek, bu konuda anlatmak istediğim hep bu oldu.

...ve evet, o kadar çok sorular var ki , kesin olarak kimse cevabını veremiyor maalesef ALLAH a sığınmaktan başka yolumuz yok,RABBİM TÜM İNSANLIĞIN YARDIMCISI OLSUN, AMİN

cahid

Kıdemli Üye
3798

Madde madde TBMM'den ışık hızıyla geçirilen Paris İklim Anlaşması neler getiriyor lütfen okuyun.. Yayında ve yapımda emeği geçenlere destek verenler bu ateş sizleri de yakacak bekleyin!!!!

Bu da sıvılarla ilgili 2019'da plan yapılan toplantıdan bir bölüm.. İsteyen videonun tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilir..