Aşı olmalı mı, olmamalı mı ?

cahid

Kıdemli Üye
Üşenmeyip şu videoyu dinleyin lütfen.. Özellikle son kısmını..

cemaliii

Kıdemli Üye
Yeni put bilim putu. Eğer olurda aşıya ilaçlara karşı çıkarsanız, dünyadaki sağlık sistemini ilaç devlerini eleştirirseniz, hemen anında sen bilime karşımı çıkıyorsun deyip, cahil gerici ilan ediliyorsunuz .

cahid

Kıdemli Üye
4005

Bu rakam olaylarıyla hiç ilgilenmem anladığım bir mesele de değil ama bu da tesadüf mü dersiniz?

Twitterda yukarıdaki resmi görünce gematria nedir diye arayım dedim önüme çıkan da aşağıdaki sayfa oldu.. Yahudi metoduyla hesaplamada çıkan 1144 sonucunu veren ifadeler de ilginç sayfayı çeviri ile okuyun..

uzAyli

İhvan Forum Üye
Öyle yada böyle herkesi aşı yapmadan pes etmicekler. Cocuklarada yapilmaya basladi artik korona aşısı. Allah sonumuzu hayır etsın

cahid

Kıdemli Üye
Amin.. Allah var gam yok sonuna kadar direneceğim.. Bu sıvıdan elbette kendini koruyabilenler olacak inşallah o zümreden olabilirim.. Aksi durumda Allah nurunu tamamlayacak müjdesinin gerçekleşme ihtimali çok çok azalır ki bu muhaldir..

uzAyli

İhvan Forum Üye
Amin.. Allah var gam yok sonuna kadar direneceğim.. Bu sıvıdan elbette kendini koruyabilenler olacak inşallah o zümreden olabilirim.. Aksi durumda Allah nurunu tamamlayacak müjdesinin gerçekleşme ihtimali çok çok azalır ki bu muhaldir..

Bukadar karamsar olmaya gerek yok. Onlarin bi plani varsa Allahinda var.

uzAyli

İhvan Forum Üye
Peki sen bilimsel olarak aşıyı inceleyip tehlikeli olmadığı kaanaatine nasıl vardın..?

Bana niye uysunlar,ben kimim ki?
Kimseye aşı ol demem,kimseye aşı olma demem,bana sorarlarsa aşı olmadım derim,

neden olmadın diyenlere,
kafama yatmadı güvenmiyorum diyorum,

Neden güvenmiyorsun diyenlere,
şüpheli diyorum,

şüpheli olsa hükümet izin verirmi diyorlar,
bırak şüpheliyi hükümet harama bile izin veriyor diyorum..!

Senin sağlığını, seni düşünüyorlar, sana bedava aşı enjekte ediyorlar daha ne istiyorsun diyorlar,
o kadar çok düşünüyorlarsa Afrika'da yılda milyonlarca kişi açlık ve çeşitli hastalıklardan(gelişmiş ülkelerde görülmeyen, tedavisi kolay hastalıklar) ölüyor,onlara yardım etsinler,onları düşünsünler diyorum..

Peki sen neden hiç araştırmadan,içeriğinde ne var,tam koruyormu,bu aşıyı olanlara virüs bulaşmıyormu,bunun sonu yokmuş,4-5 doz belki 10 doza kadar vuracaklarmış diyorum,
Olsun hükümet ol derse oluruz diyorlar!

Arkasında şer güçlerin olduğunu söylüyorlar,bi araştır diyorum,
Öyle olsa reis müsade etmez diyorlar..!

Hiçbir koruyuculuğu yokmuş, bilimsel olarakda koruyuculuğu olmadığı kabul edilmiş diyorum..
Öyle olsa sağlık bakanı aşı olun demez diyorlar..!

Birçok yan etkisi varmış,ciddi sağlık problemlerine yol açıyormuş diyorum!
Öyle olsa Başkanımız aşı olurmuydu diyorlar..

Araştır,incele,hemen teslim olma diyorum,
Sosyal yaşantımı kısıtlayamam,AVM'lere almıyacaklarmış ne olacaksa olsun diyorlar...

Şimdi senin tabirin ile aşı karşıtı
benmi kolaycı ve tembel oluyorum..!!
Yoksa...!!!
aşıyı hiç sorgulamayan,bilimsel olarakda hiçbir koruyuculuğu olmadığı kanıtlandığı halde sırf aşı olana bişey olmayacak,aşı olmayan ölecek,bunada sen sebep olacaksın safsatasına inanan senmi ...!!

Madem aşılı değilsn ozaman seni bi hücreye kapatsinlarda kimseyi öldürme 😂

uzAyli

İhvan Forum Üye
Yeni put bilim putu. Eğer olurda aşıya ilaçlara karşı çıkarsanız, dünyadaki sağlık sistemini ilaç devlerini eleştirirseniz, hemen anında sen bilime karşımı çıkıyorsun deyip, cahil gerici ilan ediliyorsunuz .

Bilime put diyene bak😀 sende ataputu sevmiyomuydun benmi yanlis okumusum😏😀

uzAyli

İhvan Forum Üye