Aşı olmalı mı, olmamalı mı ?

ebumusab

Üye
Her insan değildir herhalde.Cahid de bu zor görünüyor :)

cahid

Kıdemli Üye
Her insan değildir herhalde.Cahid de bu zor görünüyor :)

Bir şekilde vücuduna nano bot yerleştirdikleri herkes olabilir.. Tuzak kuranların en hayırlısı planlarını başlarına geçirir İnşallah da kimseye böyle bir şey yapamazlar.. Yoksa bu kâfirlerin bunu hayır için kullanmayacaklarını hepimiz iyi biliyoruz diye düşünüyorum :)

ihvanistanbul

AkhenAton
galiba kaptım şifayı. gelin sizi de bir öpeyim aşılılarla aşısızların farkı ortaya çıksın

cahid

Kıdemli Üye
galiba kaptım şifayı. gelin sizi de bir öpeyim aşılılarla aşısızların farkı ortaya çıksın

Gerçek sıvıyı olan hemen herkes (plasebo denk gelenler hariç yani) bir şekilde hastalanacak ve hastalık durumu da sürekli tekrar edecek muhtemelen.. Geçmiş olsun..

Öpeyim diye beni kastettiysen sürekli aşı olanlarla iç içeyim zaten maske de takmıyorum hiçbir yerde sıkıntı yok şükür :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Gerçek sıvıyı olan hemen herkes (plasebo denk gelenler hariç yani) bir şekilde hastalanacak ve hastalık durumu da sürekli tekrar edecek muhtemelen.. Geçmiş olsun..

Öpeyim diye beni kastettiysen sürekli aşı olanlarla iç içeyim zaten maske de takmıyorum hiçbir yerde sıkıntı yok şükür :)
ben aşısızım ama.

cahid

Kıdemli Üye
ben aşısızım ama.
O kadar uğraşıp didinip olamadınız yani üstad.. Olamadınız mı yoksa bizimle aynı noktaya mı geldiniz?

Bu arada bir bilgi paylaşımı için gelmiştim onu da bu mesaj altında paylaşayım mesaj kalabalığı olmasın..

Çocukluk dönemi aşılarıyla ilgili 80 sayfalık grafikli aşılı-aşısız çocuk karşılaştırmalı araştırma.. (Daha önce paylaşmış olabilirim emin değilim)

Tarihte çiçek hastalığı ve aşısıyla ilgili 25 parçadan oluşan mükemmel bir tweet dizisi lütfen inceleyin..

gamsız

Profesör
ağabeyim 3 aşılı ikinciye korona oluyor, ama çok rahat geçirdi. 2 yeğenim dende biri aşılı biri aşıszı ikisiede ikinciye korona oldular ikiside çok rahat geçirdi. Buyrun çıkın işin içinden

Darul_Beka

Profesör
ağabeyim 3 aşılı ikinciye korona oluyor, ama çok rahat geçirdi. 2 yeğenim dende biri aşılı biri aşıszı ikisiede ikinciye korona oldular ikiside çok rahat geçirdi. Buyrun çıkın işin içinden
cevabı basit virüs çok zayıfladı kişilerin vücut yapısına bağlı olarak farklı etkileri olur yaş, sağlık durumu vs gibi
ancak şu bir
gerçek şuanda virüsten dolayı hastanede yatanların yüzde doksanı aşısızlardan oluşuyor

cahid

Kıdemli Üye
cevabı basit virüs çok zayıfladı kişilerin vücut yapısına bağlı olarak farklı etkileri olur yaş, sağlık durumu vs gibi
ancak şu bir
gerçek şuanda virüsten dolayı hastanede yatanların yüzde doksanı aşısızlardan oluşuyor

Medyanın atmasyonlarına bu kadar inanmayın.. 18 yaş üstü nüfusun % 92'si en az 1 doz aşılı olduğu halde hastanede yatanların % 90'ı nasıl aşısızlardan oluşuyor olabilir? Bir hastane çalışanı olarak gördüğüm veriler söylediğinizin tam tersini söylüyor.. Yatanların % 90'ından fazlası 70 yaş üzeri ve çeşitli kronik hastalıkları olanlar ve çoğu da aşılı.. Geriye kalan % 10'un içinde de 50 yaş altında çok az hasta var..

Darul_Beka

Profesör
Medyanın atmasyonlarına bu kadar inanmayın.. 18 yaş üstü nüfusun % 92'si en az 1 doz aşılı olduğu halde hastanede yatanların % 90'ı nasıl aşısızlardan oluşuyor olabilir? Bir hastane çalışanı olarak gördüğüm veriler söylediğinizin tam tersini söylüyor.. Yatanların % 90'ından fazlası 70 yaş üzeri ve çeşitli kronik hastalıkları olanlar ve çoğu da aşılı.. Geriye kalan % 10'un içinde de 50 yaş altında çok az hasta var..
benimki direkt devlete ait istatistik hemen her gün veriliyor
genelde çıkan sonuç hastanede yatanların yüzde doksanı aşısız
tabi aşı karşıtları için bilimsel sonucun bir önemi yok
bereket virüs çok zayıfladı yoksa aşı karşıtları ölmeye devam edecekti

Sofuoglu

Ordinaryus

Niye nolduki! bu kadar öldürücü olan virüs bir anda zayıfladı..?
Yoksa Aşılarmı zayıflattı..!
Yada aşıların sonu gelmeyince, (aşının yan etkileri ile ölümler çoğalınca ) genel manada amaçlarına(Aşılama ile) ulaşanlar,
Virüse..!(Kodlama ile!!!)
"yeter artık kilo alma(öldürme!),zayıfla" mı dediler...!!!

Son düzenleme:

hotaru

Profesör
benimki direkt devlete ait istatistik hemen her gün veriliyor
genelde çıkan sonuç hastanede yatanların yüzde doksanı aşısız
tabi aşı karşıtları için bilimsel sonucun bir önemi yok

Sağlık Bakanı bile sizin kadar cesur değil maşallah, zira hastahanede yatanlarla ilgili açıklama yaptığı zaman aşısızlara ilaveten aşısı tamamlanmamış olanlarıda sayıyor.
Şimdi esas soru şu kaç doz vurulunca aşılı oluyorsunuz? Zira üstünden 3 ay geçti mi aşısız temaslılar gibi karantina alıyorsunuz!

Darul_Beka

Profesör
Sağlık Bakanı bile sizin kadar cesur değil maşallah, zira hastahanede yatanlarla ilgili açıklama yaptığı zaman aşısızlara ilaveten aşısı tamamlanmamış olanlarıda sayıyor.
Şimdi esas soru şu kaç doz vurulunca aşılı oluyorsunuz? Zira üstünden 3 ay geçti mi aşısız temaslılar gibi karantina alıyorsunuz!
ben sağlık bakanlığı rakamlarını söylüyorum
neyse boşverin
daha önce de söylediğim gibi virüs zayıfladı artık
kurtulmak üzereyiz bu meretten

cahid

Kıdemli Üye
ben sağlık bakanlığı rakamlarını söylüyorum
neyse boşverin
daha önce de söylediğim gibi virüs zayıfladı artık
kurtulmak üzereyiz bu meretten

Ben bizzat çalıştığım hastanenin durumunu anlatıyorum diyorum çıkmış devletin rakamlarını söylüyorum diyorsun.. Adamlar aşıya ikna etmek için her türlü yalanı söylüyorlar ki onu söylerken bile kendilerini kurtaracak payı bırakıyorlar.. Şuan çalıştığım hastanenin yoğun bakımında yatan en genç hasta (42 yaşında) 2 doz biontech aşılı bir hasta mesela.. Birçok hastanın verileri sistem tarafından gizlendiğinden bakamıyorum ama aşılı olanların çoğunlukta olduğuna eminim.. 5 doz aşı olduğunu adım gibi bildiğim bir hoca dahi sistemde aşısız gibi görünüyor çoğu zaman.. Sağlık Bakanlığı'nın bilgi işlem alt yapısını bilseniz bunun kasıtlı olarak yapıldığını çok iyi anlardınız..