Aşı olmalı mı, olmamalı mı ?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Aşı olmamayı savunanları dinleyenler ağır bedel ödüyorlar. Ben aşı oldum eşim olmadı. Ben iyileştim o hala nefes almaya çalışıyor.

İnsanların vebalini sırtlanip gidiyorsunuz. Allah süründürsün sizi...

Cenan

Ordinaryus
Aşı olmamayı savunanları dinleyenler ağır bedel ödüyorlar. Ben aşı oldum eşim olmadı. Ben iyileştim o hala nefes almaya çalışıyor.

Allah acil şifalar versin hocam. Çekilenler kefaret. Tez zamanda sağlığına kavuşur, iyi haberlerini alırız inşallah.

cahid

Kıdemli Üye

İddialarınızın aksine eşinizin hasta olmasının sebebi de siz iseniz Allah sizi süründürsün değilse bizi..

kebîkec

İhvan Forum Üye
İddialarınızın aksine eşinizin hasta olmasının sebebi de siz iseniz Allah sizi süründürsün değilse bizi..
Ne kaşarlı bir tipsin sen öyle. ..

Benim sözümü dinlemedi sizin sözünüzü dinledi. Kararı da ona bırakıyorum kime beddua ederse o sürünsün.

cahid

Kıdemli Üye
Ne kaşarlı bir tipsin sen öyle. ..

Benim sözümü dinlemedi sizin sözünüzü dinledi. Kararı da ona bırakıyorum kime beddua ederse o sürünsün.

Üslubunuza dikkat edin lütfen.. Kendin çıkıp süründürsün diyorsun sonra cevap verince hakarete başlıyorsun.. Aşılılar spike protein yayıyorlar kendileri hasta olabileceği gibi başkalarına da bulaştırıyorlar.. Eşiniz muhtemelen sizden kaptı inş. üzerine gidip favipiravir ve türevi olan bir ilacı kullanmamıştır. Onu da kullandıysa Allah yardımcısı olsun..

Bunca zamandır hastanede çalışan biri olarak bana bir şey olmadı çok şükür.. Bu hastalığın ilacını da devasını da defalarca yazdık.. Bağışıklığınız sıfırlanmaya başladığı zaman anlarsınız neyin ne olduğunu.. O zaman da gelip bize saydırmayın size bunları tavsiye edenlere gidin olur mu?!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Allah acil şifalar versin hocam. Çekilenler kefaret. Tez zamanda sağlığına kavuşur, iyi haberlerini alırız inşallah.
Bu gün itibarıyla nefes alış verişi düzelmeye başladı. Çok şükür. Kızım da negatif çıktı.

Aşı olan ben ile olmayan eşim. Arasındaki farkı kendimiz görüyoruz bizzat.

Aşı olanlar daha kolay atlatiyorlar. Şovmen hatta soytarı tipleri dinleyenler sağlıklarından veya Allah muhafaza canlarından olurlar. İşin şakası yok.

Dua eden şifa dileyen herkesten Allah razı olsun.

kebîkec

İhvan Forum Üye
3812

48 milyon kişi 2. Doz aşısını olmuş. Yaklaşık 20 milyon gencimizi düşersek bu sayının 60 milyonu bulması gerekiyor. Aşı olmak faydalıdır ama eceli gelen ölür. Aşı ölüme değil hastalığa çare olsun diye üretilir.

ihvanistanbul

AkhenAton
olamıyorum arkadaşlar. Aşı olamıyorum. hastaneye gidiyorum yeterli adam yok, sağlık ocağından randevu alıyorum 6 kişiyi tamamlayamıyoruz. özele gidiyorum saatim tutmuyor...

kebîkec

İhvan Forum Üye
olamıyorum arkadaşlar. Aşı olamıyorum. hastaneye gidiyorum yeterli adam yok, sağlık ocağından randevu alıyorum 6 kişiyi tamamlayamıyoruz. özele gidiyorum saatim tutmuyor...
İnşallah olmazsın ama hasta olursan gerçekten ağır geçiyor. Değmez boşlama.

kebîkec

İhvan Forum Üye
karşıt olduğum için değil olamıyorum resmen. 3-4 defa gidip aşı olamaz mı insan ya. Ayrıca cahitin yazdıklarından sonra aşı olmak kesin kararım.

Çam ve Sakura ya ne zaman gitsem bomboş. Sabah akşam fark etmiyor. .. Kesin çözüm. Cahit de aşı olmuştur ama milleti kekliyor.