Aşka Yolculuk 2 - Sümeyye ve Yasir Sinan Yağmur

monarosa

Üye
Sinan yağmurun yeni kitabı olan Aşka Yolculuk yine aynı tazelik ve eşsiz tasvirler süslenmiş durumda. Son yıllarda kalemini en çok sevdiğim yazarlardan oldu. Lafı çok uzatmadan kitabın tanıtım metnine geçeyim.
Aşka Yolculuk 2 Kitap Tanıtım Metni

Ey İnsan! Özgürlük, dediğin nedir? Rabb’ine sığındığın kadar özgürsün!Aşk’a Yolculuk derdini taşıyanlar özgürdür ve bu yol şehadetkanları ile yıkanır. Sümeyye ve Yasir ailesi gibi.Şühedanın meyvesi de Ammar b. Yasir’dir.
Bir Türkmen kızı olan Pamih esaretle birlikte kaderinin verdiği isimle anılacaktır tarih boyunca: Sümeyye.Varlıklı ailesinden sırf putperest olmamak için firar edip yollara düşen Yasir, Sümeyye ile İmanı, Aşkı ve Şehadeti yaşayacaktır; kan çığlıklarını susturup nur huzmeleri ile hem şahid hem şehid olma onuruna erecektir.
Sümeyye ve Yasir hepimizi başı aşk,ortası aşk ve sonu aşk olan bir yola davet ediyor.
Aşk-ı İlahi.Aşk-ı Habib-i Kibriya.Aşk-ı Şüheda.Sümeyye Ve Yasir sabrın ne olduğunu son nefeslerine kadar haykırdı:“Ey gönderileni yüklenenler! Gönderen’e âşık olun ve unutmayın kiAllah ‘Kulum da aşkıma sığınıp sabredecek mi?’ diye size sabır gösteriyor.”Ey Yasir ailesi! Aşkınıza denizler mürekkep olup yetişemiyorsa,sizin akan kanlarınız paha biçilemeyen inci taneleridir.

Tanıtım metni kaynak: https://kidega.com/kitap/aska-yolculuk-2-sumeyye-ve-yasir-261333/detay

Kaçak

Yeni
İftar iftar algı mı yapılıyor benim mi devreler yandı ...
Ordan aşk çıkmaz be abi ...
Neyse karışmayım ben , perte düştüm bugün ...

Hakperest

Kıdemli Üye
İftar iftar algı mı yapılıyor benim mi devreler yandı ...
Ordan aşk çıkmaz be abi ...
Neyse karışmayım ben , perte düştüm bugün ...

Vahu vahhu vah vah
Gürüyorsunuz, anlatmaya gerek yok
Adam pert
İkinci için aday olamayacağını niye anlatayım
Çünkü gürüyorsunuz