Bakan Bozkır, Ermeni Patrikhanesi'nin ayinine katılacak

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
f26_Untitled-8.gif

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, 1915 olaylarının 100. yıl dönümünü anmak üzere İstanbul Ermeni Patrikhanesi'nin düzenleyeceği ayine iştirak edecek.

AB Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, İstanbul Ermeni Patrikhanesi'nin ev sahipliğinde 1915 olaylarının 100. yılını anmak üzere 24 Nisan 2015 Cuma günü Patrikhane'nin karşısındaki Kumkapı Meryem Ana Kilisesi'nde bir ayin düzenleneceği belirtilerek, "Söz konusu ayin 1916 yılından bu yana ilk kez hükümetimizin resmi düzeyde temsili ile gerçekleştirilecek olup, ayine hükümetimizi temsilen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci, Büyükelçi Volkan Bozkır iştirak edecektir" denildi.

Kaynak

ummuhan

Kıdemli Üye
Bi ara katolik klisesinde bir ayine katılmıştık... seyirci misali izledik hristiyanları (ufkunuza katkı sağlar yeni şeyleri keşfetmek bilmek) ve müslümanlığımızı kaybetmedik hamdolsun :D

Dua Nur

Kıdemli Üye
Dünya medyasına mesaj verecek, iyi bir yöntem.

can feda

Profesör
Mesele müslümanlığı kaybetme meselesi değil...ona buna yada başka devletlere şirin gözükme meselesi değil...Rusya almanya vs vs birçok devlet ''Soykırım'' kelimesini kullanıyorken...Bizim bu şekilde sözde o olayların ayinine katılmamız bence mantıklı değil...

Hangi devlet olursa olsun diplomatik temelli tüm tepkiler ivedili bir şekilde verilmelidir...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Soykırımı tanıyan HDP ye tepki verin. Ayine katılıp YOK diyecek bakana değil.

can feda

Profesör
Soykırımı tanıyan HDP ye tepki verin. Ayine katılıp YOK diyecek bakana değil.

HDP'yi muhatap alanlara...çıkıp karşı karşıya basınm açıklaması yapanlara...teröristler ile pazarlık masasına oturanlara verdiğimiz tepki gibi...tabiki sözde soykırımı tanıyacağız diyenlere de tepki veriyoruz...onların yaptığıda YANLIŞ...

ummuhan

Kıdemli Üye
Dinime dahleden bari müselman olsa :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
Seçimde halk cevabı iyi verecek.

hirahos

Kıdemli Üye
Türkiye, Avrupa'nın yanlış adımlarına karşı siyaseten bir cevap veriyor. Burdan milli ittifaka ekmek çıkmaz. :)

agbi

Yasaklı
Türkiye, Avrupa'nın yanlış adımlarına karşı siyaseten bir cevap veriyor. Burdan milli ittifaka ekmek çıkmaz. :)

Sana göre bana göre islam alimi

TARAF olmadığın yaparsa AYET getirisin ADAMI MÜNAFIK KAFİR YAPARSIN TARAF OLDUNMU ADAMI MELEK YAPARSIN.

İSLAM da SANA GÖRE BANA GÖR YORUM VARMI ?

agbi

Yasaklı
Sana göre bana göre islam alimi

TARAF olmadığın yaparsa AYET getirisin ADAMI MÜNAFIK KAFİR YAPARSIN TARAF OLDUNMU ADAMI MELEK YAPARSIN.

İSLAM da SANA GÖRE BANA GÖR YORUM VARMI ?

Sana göre bana göre tarafına göre forum UN İSLAM ALİMİ , EKONOMİSTİ , SOSYAL BİLİMCİSİ @hirahos

CEVAP VEREMEYİNCE YÖNETİCİLERİN ARKASINA SAKLANAN ZAVALLI ACİZ HİRAHOS

islam DA ya doğru DUR ya yanlıştır aKSİ VARSA İSPAT ET.

agbi

Yasaklı
@hirahos

BAK ŞİMDİ SANA Sn.E.ERDOĞAN ın SÜRYANİ KİLİSESİNDE AYİN VE MUM YAKMALARININ FOTORAFLARINI GETİRİRM.

AMA BEN ALLAH tan korkarım KİŞİLERİ İSLAM AÇISINDAN DEĞERLENDİRMEYİ yani senin gibi değilim SENİN GİBİ OLMAKTAN DA ALLAH a sığınırım HAŞA BEN KİM E.ERDOĞAN ın yaptıklarını değerlendirmek kim.

AMA SEN ÖYLŞEMİSİN İSLAMİ FIKIH I SÜNNET hepsini yutmuşsun ADAMI ANINDA CEHENNEME GÖNDERİRSİN İSLAM a İHANETLE SUÇLARSIN.

agbi

Yasaklı
fORUM UN islam alimi , ekonomisti , sosyoloji prf @hirahos AŞAIDAKİ HABERLER İÇİN BİZLERİ AYDINLATIN.

94050868_24042015.jpg

94050868_24042015.jpg

68014617_dolar.jpg

istersen cevaplayamayabilirsin @ihvanistanbul a koş beni şikayet et.

hirahos

Kıdemli Üye
CDXfsvsUUAESg_0.jpg

Resim yazısı: DUA ET KI MISAFIRSIN YOKSA VAR YA :)