Başkan Erdoğan, "Ey Avrupa Birliği kendinize gelin

Hakperest

Kıdemli Üye
bazen anlayacak gibi oluyorsun, sonra yine eski haline dönüyorsun.
Bu adam olmasa şimdi bırak suriyelileri, kürtleri; türkler dahi içtikleri süt burunlarından getirilecekti.
Emin ol bu eli öpülesi insan, dünyaya meydan okuması, sana kendini anlatmaktan daha kolay.

ihvanistanbul

AkhenAton
Beni konuşturma. İsine bak.

ulkemiz bugun sinir otesi bir operasyonda. Bugun muhaliflik degil birlik payimiza dusen.. biz sayin erdogana degil devletimize bagliyiz. Devletin ne oldugunu anladiginda yahut kurtculuk illetinden kurtuldugunda sende bu bagliligi gosterebilirsin.

Kaptan

Mecra Yazarı
Kim dost kim düşman ortaya çıkmaya başladı...hadi bakalim hayırlısı

kebîkec

İhvan Forum Üye
Beni konuşturma. İsine bak.

ulkemiz bugun sinir otesi bir operasyonda. Bugun muhaliflik degil birlik payimiza dusen.. biz sayin erdogana degil devletimize bagliyiz. Devletin ne oldugunu anladiginda yahut kurtculuk illetinden kurtuldugunda sende bu bagliligi gosterebilirsin.
Senin turkculugunun onda biri kadar bile kürtçülük yaptığını sanmiyorum. Yeldegirmenlerine saldırıyorsun. Önden buyur ve turkculuk illetinden kurtar kendini.

Hakperest

Kıdemli Üye
Allah muhafaza devletin basindakine emri hak vuku bulsa bagliligimiz bitecek mi? Ne gerizekali adamsin ya!
Allah cc o günleri göstermesin..
Zalim idare ve idarecileri ve sevmem
Sivri zeka
O zaman peygamber sav dediği gibi
En büyük cihad zalim hükümdara hakkı haykırmaktır.
Sen bu devire bak, reisine sahip çık
Ki sırtlanlar bizi parçalamasın

ihvanistanbul

AkhenAton
Senin turkculugunun onda biri kadar bile kürtçülük yaptığını sanmiyorum. Yeldegirmenlerine saldırıyorsun. Önden buyur ve turkculuk illetinden kurtar kendini.
Turkiye kurdistani kurulsun, turkiye federe olsun diyen adam kurtculuk yapmıyor oyle mi? gerci hakperestten eminin sia sempatizani ( belkide sia ), ama sende asagi kalmazsin. Takiye sizde farz miydi?

Hakperest

Kıdemli Üye
Turkiye kurdistani kurulsun, turkiye federe olsun diyen adam kurtculuk yapmıyor oyle mi? gerci hakperestten eminin sia sempatizani ( belkide sia ), ama sende asagi kalmazsin. Takiye sizde farz miydi?
İftira etme
Türkiye kürdistanı kurulsun demedim
Bir bölgeye kürdistan demek olağan bir şey, sanırım gündemde ki bir tartışma idi.
İranda da var böyle bölge, bu siyasi değil coğrafi bir tanımdır. Senin işin gücün iftira.

Federe ise gündem de olan bir tartışma idi.
Almanya, abd federasyondur eğer türkiye ye uygunsa olabilir. Şimdi de diyorum.
İslam devletleri birleşmeli hatta islami federasyonlar kurmalıdırlar.
Sen turan devleti hayalin varsa benim de birleşmiş müslüman devletleri hayalim var. Senin gibi düşünmek zorunda değilim

ihvanistanbul

AkhenAton
Sen değil misin ırak kürdistanı iran kürdistanı ve eyaletlerde yolculuk edelim diyen? Hangi eyaletlerde yolculuk edeceksin? Sen karşındakini saf mı sanıyorsun? Adı diyarbakır, hakkari...vs olan yere niye kürdistan diyecekmişim?

Bu ülkede eyalet, fedarasyon, yerinden yönetim adı altında merkezi otoriteyi zayıflatma çabalarının tamamı İHANETTİR!

Hakperest

Kıdemli Üye
Sen değil misin ırak kürdistanı iran kürdistanı ve eyaletlerde yolculuk edelim diyen? Hangi eyaletlerde yolculuk edeceksin? Sen karşındakini saf mı sanıyorsun? Adı diyarbakır, hakkari...vs olan yere niye kürdistan diyecekmişim?

Bu ülkede eyalet, fedarasyon, yerinden yönetim adı altında merkezi otoriteyi zayıflatma çabalarının tamamı İHANETTİR!
Arkadaş ben islam ülkeleri birleşsin diyorum
Kürtlerin eti ne budu ne yahu
Federe olsa ne yazar olmasa ne yazar

Hakperest

Kıdemli Üye
Sen değil misin ırak kürdistanı iran kürdistanı ve eyaletlerde yolculuk edelim diyen?
Tüm islam ülkelerinde dolaşalım vizesiz
Eğer federal bir islam birliği olursa olmayacak bir şey mi

Senin bu tutumun yüzünden çoğu insan bölücü olmadığı halde bölücü oldu.

Yahu arkadaş ben birleşmeden yanayım bölünmeden değil, daha kaç kez diyeceğim.
Senelerce bunu yaptı türk ırkçıları, arkadaş değilim dedikçe yok bölünmek istiyorsunuz diye; çünkü siz kan ve kaostan besleniyorsunuz.
Reis suriyeyi halletsin, senin kürt versiyonların kahrolacak inşallah

Hakperest

Kıdemli Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1873

Allah düşmanında dostunda mert olanını versin! vesselam!
Amin
Ne güzel işte tüm müslümanlar birleşsin

Irak kürdistanı deyince , iran türkistan deyince ,iran belucistan deyince benim zoruma gitmiyor, bilakis bu allahın ayetidir

Bunu demek siyaseten ayrılsın demek değildir, zaten müslümanların böyle yapmaları haramdır. Müslümanlar ancak kardeştir.