Birgün fenerli olmak...

Enes

İhvan Forum Üye
Şuan üzerimde fenerbahçe forması var...

Bir taraftan maçın son dakikalarına bakmaya çalışırken diğer yandan burada duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum...

evet üzerimde fenerbahçe forması var... hem de hayatımda ilk defa. ama severek ve isteyerek... hatta coşku duyarak...

Hayır, hayır holiganizmin ürünü olan "birgün herkes fenerli olacak" sözünü doğrulama gibi bir niyetim yok çünkü ben bugün fenerliyim! hergün değil...

Bilenler bilir sıkı bir galatasaray taraftarıyım ancak bugün bana neredeyse milli bir sevinç yaşattığı için fenerliyim...

şuan üzgünüm... gerçekten üzgünüm... ilk defa fenerli olduğum birgün de böylesi bir üzüntü duymak belki farklı bir duygu...

Ama dünyanın en zengin kulübüne karşı heyecanı ingiltereye taşıması da güzel bir başarıydı...

Her ne kadar çok berbat bir chelsea karşısında istediğini bulamayan bir fenerbahçe olsa da...

TEŞEKÜRLER FENERBAHÇE...

ülkem için... ülkemiz için... bugüne kadar en azında Türkiye'yi çok güzel bir biçimde temsil ettiğin için ve o zamanlar sana karşı nötr olduğum halde haçlı ordusu gibi karşına haçlı formalarla çıkan sevillayı hüsrana uğrattığın için...

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM FENERBAHÇE...(bugün fenerbahçem...)

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
EyvAllah.

bu güzelim duyguları bizde bizzat yaşadık.

Hangi takım olursa olsun yaşayacağızda.

maçta gol dışında ve bir tane direkten dönen pozisyonları haricinde chelsea diye bir takım göremedim. bizimkiler bir golle süsleyebilselerdi o futbol'u çok güzel olabilirdi. Yinede teşekkürler. yinede tebrikler.

Turkbeyi

Ordinaryus
coook uzuldum allahima ne malubiyetti bir galatasarayli olarak yerimde duramadim. yav olamaz boyle bir mac diyecem :D galatarasayin maclari aklima geldi olabilir :D:D:p boyle bir mac yani harika bir macti tum fenerlileri tebrik ederim

benja

Asistan
neden çok berbat bir chelsea?
bizim oyuncular koştu, çırpındı, kısaca savaştı.
rakibini oynatmadı.
sahada bir ruh vardı ve bu ruh chelsea'ye karşı bir şeylerin mücadelesini verdi.
yani kötü bir chelsea'den ziyade, oyuncuların emeği vardı.

"bir gün herkes fenerbahçeli olacak" sözünü holiganizm olarak görmen de gerçekten enteresan.
alt tarafı biz söz ve bundan nem kapanlar asıl holiganizmi körükleyenlerdir.
hani bir şey bulamadım, bari bu söze sarayım diyenlerdir.

maçla ilgili de bir şeyler söylemek gerekirse;
son dakikaya kadar umutlarını kaybetmediler ya,
umudumuzu kaybetmememize vesile oldular ya,
ne desek az, ne yapsak boş..
bu canlar feda uğruna !

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
Hiçbir maçı izlemezdim... Vakit kaybıydı benim için...
Birgün (Galatasaraydı sanırım) Avrupa da bir maçımızda, karşı takımın ikinci yarıda haçlı formalarıyla sahaya çıkması, beni şok etmişti...

O zaman anladım ki, her ne alanda olursa olsun; bizim bunlarla karşı karşıya gelmemiz, haçlı savaşı demektir...
O sahneden sonra sadece Avrupa maçlarını izleyip, can-ı gönülden hangi takımımız olursa olsun desteklemeye başladım...

Fener, çok güzel bir performans sergiledi, her iki maçta da...
Chelsea gibi bir devi çok zorladık ve hatta yendik...
Onlara kendi sahamızda seyircimizle ne olduğumuzu gösterdik...
Seyircilerin coşkusu ile onlara içimizdeki gücü gösterdik...

Yenilsekte, onlar bunu gördüler...
Çoğu zaman hatice değil netice önemli ama; bize bu da yeter... Üzülmemek gerek...
İnanıyorum ki, her geçen sene Milli takımımız ve Türk takımları daha da güçlenecek...
Kalbimiz, her alanda, her yerde Türkiye ile...

Selametle...

Enes

İhvan Forum Üye
bize göre holiganizm dir size göre değildir... öyle ya herkes fenerli olursa fener diye birşey de kalmaz :) zaten mümkün olmayan birşey-de görüş farklılığı tabii ki olacaktır... bu tartışılabilir birşey değil...

ben asla herkesin galatasaraylı olmasını istemem...

yani birgün herkes fenerli olacak sözünden kasıt bugünse doğrudur...

chelsea hiçte güzel oynamadı... ama sahada fener de fener gibi oynamadı...

hafsa

SABIR DOSTU
Şuan üzerimde fenerbahçe forması var...

Bir taraftan maçın son dakikalarına bakmaya çalışırken diğer yandan burada duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum...

evet üzerimde fenerbahçe forması var... hem de hayatımda ilk defa. ama severek ve isteyerek... hatta coşku duyarak...

Hayır, hayır holiganizmin ürünü olan "birgün herkes fenerli olacak" sözünü doğrulama gibi bir niyetim yok çünkü ben bugün fenerliyim! hergün değil...

Bilenler bilir sıkı bir galatasaray taraftarıyım ancak bugün bana neredeyse milli bir sevinç yaşattığı için fenerliyim...

şuan üzgünüm... gerçekten üzgünüm... ilk defa fenerli olduğum birgün de böylesi bir üzüntü duymak belki farklı bir duygu...

Ama dünyanın en zengin kulübüne karşı heyecanı ingiltereye taşıması da güzel bir başarıydı...

Her ne kadar çok berbat bir chelsea karşısında istediğini bulamayan bir fenerbahçe olsa da...

TEŞEKÜRLER FENERBAHÇE...

ülkem için... ülkemiz için... bugüne kadar en azında Türkiye'yi çok güzel bir biçimde temsil ettiğin için ve o zamanlar sana karşı nötr olduğum halde haçlı ordusu gibi karşına haçlı formalarla çıkan sevillayı hüsrana uğrattığın için...

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM FENERBAHÇE...(bugün fenerbahçem...)[/
:clap2::clap2:..

eyvallah ali'ce......

Fenerbehçeye şampiyonluk yolunda başarılar...

benja

Asistan
chelseafbyenilgiii4.jpg

secdenur

Havf & Reca
Biz ailece galatasaraylıyız.

ancak fener maçını seyrettik ve yenilgisine çok üzüldük.

hatta annem o maçta fenerbahçenin kazanması için dua edince

kızkardeşim aşkosun anne ben sınavlara girerken bile bu kadar dua etmezsin dedi.

neyse... sağlık olsun.