Bulunduğumuz mekânı görüntüleyelim.

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
25.05.2007' den

Ancak toparladım:D ama araya taşınma olayı girdi, olur o kadar. İşte benim mekanım:

343140Jul14286.JPG

Adige de pek tertipliymiş,
öğretmenlerin hali başka oluyor canım! :O:dancing:

aBı ReyyaN

EnE AbDuKeL Asİ
vefakar arkadaşınız ne kadar da büyük!!!

maşallah camınızın belki de binanızın boyunu geçiyor...

Kesin bir yahudi mimarın işidir:)

yo elhamdülilah bir müslüman mimarın işi :)

çünkü ağacı biz ekmiştik beraber büyüdük tam evimizi geçecektiki bir kat daha çıkınca yarışı kaybetti:O

shadow

Asistan
vefakar arkadaşınız ne kadar da büyük!!!

maşallah camınızın belki de binanızın boyunu geçiyor...

Kesin bir yahudi mimarın işidir:)

yo elhamdülilah bir müslüman mimarın işi :)

çünkü ağacı biz ekmiştik beraber büyüdük tam evimizi geçecektiki bir kat daha çıkınca yarışı kaybetti:O

Niçin yahudi bir mimar mı yaptı acaba dedim biliyor musunuz?

1930larda Hitler zulmünden kaçan bir yahudi mimar Ankara'ya gelir ve ona hani Kızılayda Kumrulardaki /Ankara evlerin mimari işlerini verirler.

Adam tüm Kumruları,mahallenin adını unuttum sancaktar mıydı/bayraktar mıydı?işte oranın tüm evlerinin ağaçlarını evlerden yüksekte planlamış...

Almanların evleri ağaçlardan uzun olur,insanlar birbirlerini görürler.yahudilerin klasik mimarisi ise ağaçlar evlerden yüksekte ve insanlar birbirlerini görmeyecek şekildedir..

Getto ruhu;)

O yüzden sordum..

Tr, öyle merhametlidir ki Hitlerden kaçan mimarı da öğretim üyelerini de toplamış ülkeme.Estetik duygudan uzak mimari yapılar mı dersiniz ünivde özellkle Ankara Hukuta sefahat sürenler mi dersiniz...

Amaaaan neyse başlarsam susamam.En iyisi başlamdan susayım.Elbet birgün konuşuruz...

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
:O tövbe estağfurullah ... :O
bağlantı kopmuyo mu??!! :O

_RESPECT_

Üye
Korkmayın Kağıt onlar kağıt :ıslık: Bize küçükken öyle derlerdi... :O
ölüm ne kadar korkutu de mi_?

bence sadece bir oda dan başka bir odaya geçiş..korkacak ürperecek hiç bir şey yok..

aslında ben dünyadan korkuyorum...daha fazla günahımız olmasın ..zor zaman ...
..

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
evdeki bilgisayarlarımızın bulunduğu mekanla mezarlığın ne alakası var anlamadım ama:confused1:
çocuk mezarlıktaymış demekki niye korkuyorsunuz hepimizin öyle bir yeri olacak....
Allah gecinden versin...Amin...

ya adigebatur bababa masa tertipli herşey düzenli süperde o çay niye orda bize hava olsun diyemi...begümay kalk babana det yap...kız babana...ımmmm de ona...ben şimdi gider çay yapar içerim...ayrıca şu bilgisayarın rengi düzelsin bende çekeceğim çayımıda koyacağım sizinde canınız çay isteyecek...o zaman bana kzımak yok tamammı :).

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
Fatih kardeş, bizi korkutan da günahlarımız zaten! :(.

_RESPECT_

Üye
evdeki bilgisayarlarımızın bulunduğu mekanla mezarlığın ne alakası var anlamadım ama:confused1:
çocuk mezarlıktaymış demekki niye korkuyorsunuz hepimizin öyle bir yeri olacak....
Allah gecinden versin...Amin...

ben oldugum yeri değil de kafamdan o anda geçen yeri yazdım ARZU abla..:ıslık::ıslık:korktular hemen...:)
ya adigebatur bababa masa tertipli herşey düzenli süperde o çay niye orda bize hava olsun diyemi...begümay kalk babana det yap...kız babana...ımmmm de ona...ben şimdi gider çay yapar içerim...ayrıca şu bilgisayarın rengi düzelsin bende çekeceğim çayımıda koyacağım sizinde canınız çay isteyecek...o zaman bana kzımak yok tamammı

bende biii çaayy alayım o zman az açık olursa sevinrim...:gleam::gleam:

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
adige çayın soğumuştur içsene!
bak hala duruyor orda! :O
ha bir de o, mebden aldığın laptop mu? :)
taş gibi sağlam onlar ya...
bir de hızlı olsa di mi? :)

AdigeBatur

Profesör
Web sitesi
www.blogcu.com

ya adigebatur bababa masa tertipli herşey düzenli süperde o çay niye orda bize hava olsun diyemi...begümay kalk babana det yap...kız babana...ımmmm de ona...ben şimdi gider çay yapar içerim...ayrıca şu bilgisayarın rengi düzelsin bende çekeceğim çayımıda koyacağım sizinde canınız çay isteyecek...o zaman bana kzımak yok tamammı :).

Beni çekemediğini biliyorum ama bu kadar da belli etme :pokey: :p
Bu masamın görüp göreceği en düzenli şekil, kızm biraz büyürse bu masanın bir daha iki yakası bir araya gelmez :D

Ama Adımca Üstadım güzel söylemiş, Öğretmen masası sonuçta farkımız olacak o kadar ;)

_RESPECT_

Üye
Beni çekemediğini biliyorum ama bu kadar da belli etme :pokey: :p
Bu masamın görüp göreceği en düzenli şekil, kızm biraz büyürse bu masanın bir daha iki yakası bir araya gelmez :D

Ama Adımca Üstadım güzel söylemiş, Öğretmen masası sonuçta farkımız olacak o kadar ;)
batur abiii seni ARZU abla kıskanıyor onun masası düzenli değil herhalde ondan yaniiii.:D:D...walla bende şimdi gittim çay aldım mutfaktan caım istedi yaa..