Cahillerin En belirgin ve Çok Sırıtan Özellikleri !

Kaçak

Yeni
Ülen cengizden zeki çıktı
İyi laf sokma potansiyeli var
Kaçağı döver bu
Dede cengizhan birleşimi bir şey
İyi bir rakibi de olsa foruma şenlik :)
N’oluyo ya ?
Horoz dövüşü var sanırım :)
Ben polemik yapmam diye sanıyorum ama tabi dışarıdan bakan daha iyi görür :)

spesifik

آزادی قید و بند
@Hakperest Allah zihin açıklığı versin
@Kaptan tellaklar gibisin mübarek çağrıya bak =)
Cekirdegimi aldım geldim =)))))
Dedenin konusunu zirveye taşıdığımızın farkındayız umarım =)
Hayır acaba admin olmak istedi de biz mi yapmadık durup durup niye yönetime kızıyor
Kalanların çoğu öyle yada böyle yöneticilik yaptı sikemperverler de dahil =pp

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hayir olay niye bana dondu onu anlamadim ?

Hdp ye destek veren İsmailağaya mensup kaç ülkücü var. Dönüp dolaşıp seni bulması normal değil mi :)

Yatacak yeriniz yok. İlerki günler vicadınınız kaldıysa azabı da olacak gibi görünüyor.

ihvanistanbul

AkhenAton
Hdp ye destek veren İsmailağaya mensup kaç ülkücü var. Dönüp dolaşıp seni bulması normal değil mi :)

Yatacak yeriniz yok. İlerki günler vicadınınız kaldıysa azabı da olacak gibi görünüyor.

Apodan medet umanlardan daha az vardır herhalde. Aaa siz yapmamıştınız değil mi miki yapmıştı röportajı, mektubun ilanını falan... Tatlı su kurnazları sizi :)

Neyse boşver çekme beni bu sulara

Cenan

Ordinaryus
Yaşlandım yaşlandım, ne takatım kaldı ne de isteğim, siz beni eskiden görecektiniz peaahh

Sakin haliniz iyi lakin sağlık önemli. Büyük bir ihtimalle d vitamininiz düşmüştür özellikle kapalı alanda çalışıyorsanız. Aynı sıkıntılar ben de var. Düşünürken yorulduğum için yazamıyorum.

Zihinsel, bedensel yorgunluk ve depresif bir haliniz, baş ağrılarınız varsa en yakın sağlık ocağı veya hastaneye gidin. Ama mutlaka d vitaminini basa basa belirterek kan değerlerinize baktırın.

Bay-bayan herkes d vit. e baktırmalı mutlaka eksik çıkacaktır.

Allah afiyet versin.

Kaptan

Mecra Yazarı
Tıpkısının aynısı, öğleden sonrası özellikle, elimi kaldırasım gelmiyor o kadar yani. Malum karadeniz nem bizi öldürüyor. Allahtan klima var. Bayanlar cok uğraştırıyor bizi...aç onu da aç, buna da bakayım, olmadı şunu deneyeyim... Allahtan kendi işimiz, para kazandıkça halsizlik gider gibi oluyor motive oluyoruz :)

Cenan

Ordinaryus
Konu dışı yazıyoruz herkes hakkını helal etsin eşinizide götürün ihmal etmeyin inşallah.