cemaliii ile Röportaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemaliii

Kıdemli Üye
hepinize teşekkür ederim hoşbulduk.artık kaçış yok.kovsalarda burdayız :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
@cemaliii hoş geldin :gl biri benide yasaklasa şöyle 1 ay kafamı dinlesem.

cemaliii

Kıdemli Üye

oruç tutuyorum.namaza henüz başlayamadım.inşallah yakın zamanda başlamayı düşünüyorum.

hakkımızda gereksiz hüsnü zanna sebebiyet vermemek amacıyla şunu açıklığa kavuşturalım.ben zahiren ne namaz kılıyorum,nede oruç tutuyorum.buradaki orucu tuttum ama daha namaza başlamadım dediğim olay mana yönü itibariyledir.yoksa ben öyle namazında orucunda bir iyi kişi değilim.birinizle bir saat otursam zındık bu dersiniz.allah hidayet versin dersiniz.bende amin derim:) @DostunDostu açtırdın örtüyü.memnun oldun mu? :(

ömerusta

Kıdemli Üye

hakkımızda gereksiz hüsnü zanna sebebiyet vermemek amacıyla şunu açıklığa kavuşturalım.ben zahiren ne namaz kılıyorum,nede oruç tutuyorum.buradaki orucu tuttum ama daha namaza başlamadım dediğim olay mana yönü itibariyledir.yoksa ben öyle namazında orucunda bir iyi kişi değilim.birinizle bir saat otursam zındık bu dersiniz.allah hidayet versin dersiniz.bende amin derim:) @DostunDostu açtırdın örtüyü.memnun oldun mu? :(

ula hoş geldin cemaliii kılarsın inşaALLAH bunun ezikliğini eksikliğini bilmen bile bir iman meselesidir ancak imanlı insanlar yapamadığı ibadetten nedamet duyar

Sofuoglu

Ordinaryus

adil değildi ali kardeş,bir işadamının bu millete ettiği küfürü tıpkı gazetelerde geçtiği gibi noktalar eşliğinde yazdım.zaten günlerdir medyada yazılıyor.aynı zamanda forumdada o gün manifesto açmıştı konuyu ve konuda aynısını oda yazmıştı.onu geçtim şuan karamurat adlı bir arkadaşda aynı konuyu açmış aynı küfür,aynı noktalı yerleriyle onun konusundada mevcut http://www.ihvanforum.org/showthread.php?142884-AKP-iÅŸadamı-ndan-ağır-küfür .zaten bütün ulusal basında bu haliyle mevcut.benim yazdığımda aynısıydı. ama ne hikmetse ne manifesto,ne karamurat banlanmazken,ben banlandım.üstelik birde sanki o sözleri ben söylemişim gibi iltifat falan yazıyor,burası aile forumuymuş falan.oysa aynı cümleler aynı kelimeler hala mevcut başka üyelerin açtığı konularda.onuda geçtim,bir ara oktay ekşi bunlar analarını bile satarlar dediğinde günlerce bu forumda o hakarette yazılıp çizilmişti.ama şimdi benzer sözleri akpli bir işadamı söyleyince ses edilmediği gibi,onun sözlerini yazdığımız için biz banlanıyoruz.bizimle birlikte aynı alıntıyı sözleri yazan kimse banlanmadı.birde suçu belli olmasın diye yönetici leylifer iltifat diye kurnazlık yapıyor.neden banlandığımız çakılmasın diye.oysa o iltifat dediği küfür hakaret bize değil,sahibi olan işadamına ait.onu banlasınlar :)
Bu yazı bana zamanında Aşk-er in banlama nedenini hatırlattı!
Mevzuu hemen hemen ayni gibi
Sadece başrol oyuncuları farklı:)

alı

Yeni
@cemalii abi tekrardan hoş geldin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...