Cennete bu isteğim gerçekleşir mi?

Ben Sinema okulunu başarıyla bitirdim ve bu işe aşığım. Nasip olur Cennete girebilirsem orada bile Dünya hayatlarını anlatan filmler yapmak istiyorum. Ancak Dünya hayatlarında dramlar da var ve Cennete ise üzüntü kavramı yok. Sizce Cennette isteğim gerçekleşecek mi, gerçekleşme olasığı nedir? Lütfen sorum çok saçma gelmesin sizlere kardeşlerim. Allah razı olsun şimdiden sizlerden..

Kaptan

Mecra Yazarı
Sinema işine aşık olman dünya hayatı ile sınırlı bir arzu ve istek. Cennette nasıl ki üzüntü kavramı yoksa işte bu isteğin de böyle birşey, Allah'u alem.

Yoksa benim de çok uçuk kaçık fikirlerim.var. Başrolde oynamak isterim mesela :)

Bekleyip göreceğiz, yapacak birşey yok. Allah canlarımız müslüman olarak alsın ins.baska da bir isteğim yok. Sonrası, sonrasına bakarız inş. İrtibati koparmayalim :)

Son düzenleme:

Hakperest

Kıdemli Üye
Cennette güzel olan herşey vardır
İnsan dünyada bundan zevk alıyorsa cennette de alacaktır

Örnek ve delille de açıklayalım
Cennettekiler cehennemlikler ile ironi ile zevklenip
Sizi oraya düşüren neydi diye dalga geçerler
Bir dram var ve bundan zevk duyuyorlar

Allah razı olsun Hakperest..Bu kadar net bir şekilde açıklayabilmen beni çok mutlu etti..Bilgi birikim sahibi olmak başka birşey..
Bize düşen ömrümüzü Allahın razı olacağı şekikde noktalamak..Bu kadar fitne fesat içinde Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.