Çiçek Demeti ile Söyleşi/Yorum

Meryem

Komplike
- Çiçek demeti abla sizin de misafirliğiniz bitmiş bulunmaktadır. :)

Şahsen ben çok üzülüyorum, çünkü aramızda böylesine hayat dolu bi insanı görmek beni çok mutlu etmişti, şimdi ayrılıyor olmak inan içimi burkuyor... :(

Bize kattıkların için, samimiyetin için çok ama çok teşekkür ederiz. :)

Uzulmeyiniz insALLAH BEN YINE SIZINLEYIM VE BURDAYIM...
Asil tesekkur edecek olan benim sizlere canu gonulden tesekkurlerimi sunuyorum...

-Forumla nasıl tanıştığınızı bize aktarır mısınız? Hoş geldin mesajı yazmış mıydınız yoksa sessiz sakince mi dahil oldunuz aramıza? Kayıt olmanızda ki etken neydi?

Aslinda forum ile tanismam ben siirleri cok seviyorum ve mustafa cilasun abimizin siirlerini takip ederdim birde baktimki buradada yaziyor bende uye oldum..Ama suda varki uye olunca asla pisman olmadim aksine ailem oldunuz ve cok seviyorum sizleri...

Foruma ben bana sessizce girmek yakismazdi cok eminim cunku selam benim icin cok onemlidir "ille gilen selemen seleme" yanlizca selamdir sozleri buyruluyorya kuranda daima selamdan bahsediliyor..Yine bir ayet var ya rahman suresindeydi galiba rahmanin kullarinin vasiflarinda o kullarima cahillerden bir soz veya bir satasma gelirse selam derler ordan gecerler buyrulur selam cok onemli muminler icin nice ayet hadisler vardir..Resulum selami yayiniz buyuruyor o yuzden cok iyi hatirliyorum :) soyle bir giris yapmistim ;

selamlarin en guzeliyle selamlarim can kardeslerimi...
salam83fb18fb1sqqm1.gif

-Forumumuza uzun bir süredir üyesiniz,yüzlerce mesaj onlarca konunuz var.Sizi foruma bağlayan nedir? Bu bağlayıcı unsuru tanımlayabilir misiniz? Sevgi,bağımlılık,edindiğiniz dostluklar v.s.

Foruma beni baglayan Rabimmin rizasidir ve sevgidir ve kardesliktir :) Yaptigim her seyin takdir edilsin bir suru mesaj gelsin diye degil sadece rabbimin rizasi icin yapiyorum...Kul hatasiz olmaz tabiki bazi hatalarimda olmustur..Eger olduysa bilmeden bir gonul evini incittiysem kardeslerimiden haklarini helal etsinler inseallah...

-Forumu insan hayatının neresine koymalı sizce? İnterneti yalan dolan dünyası olarak mı görüyorsunuz yoksa reel hayatınıza sanal ilişkilerinizi katıyor musunuz?

Forumu insan hayatinda ve net hayatini insan hayatinda dengeli kullanmali once ailesine deger ve onem vermeliki zaten gerisi gelir guzel kullandiktan sonra neti..net aslinda cok guzel ve faydali ama iyi yonde kullanilirsa diyorum ustune basa basa :) ama kotu manada kullanilirsa yine ustune basa basa diyorumki sonumuz cokkk kotu olur....

-Forumda hiç sizi kırdığımız zaman oldu mu? Forumu terk etme girişiminiz hiç oldu mu?

Forumda beni kirdiginiz olmadi bir tanecik oldu :) ama cok buyuk birsey degildi..orda bende sucluydum ilk basladigimda usteki uye nesi ile unlu bolumu varya orda yeni uye olmanin heyacaniyla yaziyordum hep bir keresinde beni es gecti bir kardesim devamli sonra cok yazilmasin manasinda yazilar oldu birazcik kirilmistim...ama bana bakmayiniz siz cunku ben bahar havasi gibiyim kirilsam bile hemen gunes acar yuzumde yine tebessum veyine mutluluk dileklerim olur herkese :)

-Forumdaki ortamdan bahsedecek olursak,beğendiğiniz ve beğenmediğiniz şeyleri bizimle paylaşır mısınız?

Begeniyorum hepsini tabiki hepsi gerekli siyasette ,hasbihalde ,mizahda ;bilgilerde yani hersey....:) terk etmeyi asla dusunmedim cunku batan gemiyi en son kaptan terkedermis misali ben terk edersem bu dava nasil yuruyecek degilmi sonuna kadar varim inseallah...

-Misafir yönetici etkinliğimize katıldınız,süreç içerisinde neler yaşadınız? Sonuçta gizli bir oda ve ilk defa görüyorsunuz.Yönetici odası umduğunuz gibi miydi?

Yoneticilk bana yabanci degildi cunku ben yonetici olmustum bir zamanlar ama islerim geregi birakmak zorunda kalmistim..cok kisi banladim :) ama kac uyari mesajindan sonra :) ama birde duygusalimya banladiklarim icin uzulrdum :) yonetici odasi bildigim gibiyidi :)

-Yönetici odasında ilk gördüğünüz de yaptığınız ilk şey nedir? Konuları okumak için iştahınız kabardı mı : ))) Ben neredeyim dediniz mi?

Yonetici odayi gordugumde baktim sadece :) cunku bildigim odalardi :) bu arada da benim deneyimli oldugum cikti :)

-Yöneticilerin birbirlerine karşı tutumları nasıl?görmüş olduğunuz yönetim birbirine kenetlenmiş durumda mı yoksa kopukluk olduğunu mu düşünüyosunuz?

Yonetici kardeslerim ayni bir aile gibi sevgi ve saygi dolu insanlar ve guzel sonuclarla bir yere geliyorlar...

-Size 15 günden sonra bir 15 gün daha kalmayı teklif etsek : )))) Yönetici odasını görmek için foruma daha fazla girdiğiniz oldu mu? : )

Bana 15 gun daha kalmayi teklif etseniz saygim sonsuzdur :) ama normal uyelik daima iyidir :):):)

-Yöneticiler hakkındaki gözlemlerinizi bizle paylaşır mısınız? Yöneticiler arasından birebir tanıştığınız veya tanışmak istediğiniz oldu mu?

Yoneticilerle tanismak istemisimdir cunku gurbet oyle birseyki insan bir kardese bile hasret kalabiliyor vatanindan..vatanimdan bir kardesim selam dese bana dunyalar benim oluyor :) anlatilamaz bir duygu...Ben turkiyemde dogdugum buyudugum icin benim icin ilk orasi onemli ordaki insanlar herkes...

-Ve son olarak üyelere iletmek istediğiniz mesaj nedir?

En son uyelere iletmek istediggim birbirlerimizi kirmadan guzelce anlasmak ve saygi kurallarindan ayrilmamayi soyleyebilirim....Cunku tum herkesin yeri ayri ve her bir kardesimi ayri ayri seviyorum ve saygi duyuyorum...Rabbim sizden ve tum kardeslerimden ve tum ummeti muhammedden razi olsun inseAllah...selamlarin en guzelini sunuyorum..Saygi ve sevgilerimle sonsuz tesekkur ederim....

mü'HÜR

Ordinaryus
Duygusal bir fon müziği dinlediğimdenmidir bilmem ama,duygusal bir söyleşi olmuş.

Anlatana da,anlattırana da teşekkür ederiz.

eylül

Veled-i kalbî
Mü'hür'e katılıyorum : )

Çiçek demeti abla duygularıyla ve kendisiyle iç içe biri. Söyleşi de öyle olmuş.

Teşekkür ederiz.

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Dikkatim çekilince fark ettim
Ve fakat ne kadar ihmalkar olduğuma yiner şahitlik ettim
Yadellerden naif kardeşimle söyleşi yapılmış, canı gönülden anlam bulmuş geç ziyaret ettim
Lakin anlamakta hayli zorlandığım bir kanaate dikkatlice eğildim, bazan acaba dedim, sonra sessizliğime çekildim
Naif kalbiyle, hamiyetli nefesiyle, üstün gayretiyle, paylaştığı rengarenk çeşitliliğiyle bir bahar kıvamındaydı dedim ve tebessüm ettim
Eyvallah diyorum, selam eyliyorum, ömrünüz bereketli, umutlarınız mağfirete refakat etsin diliyorum, kalbi sürur di,leklerimle esenlik temenni ediyorum..:)

edepyolu

Fe Eyne Tezhebun
Güzel bir söyleşi olmuş. Çiçek demeti ablam hem şen şakrak hem de çok duygusal :)
seviyorum ablacım seni Allah için... her ne kadar uzak olursan ol seven için gönüller her daim birdir.

Verda

Gales
çiçek demeti:clapping:
çiçek demeti:clapping:

teşekkürler söyleşi için...

çiçek demeti forumun hiç solmayan çiçeği ;)maşaAllah
Allah iki cihan saadeti versin kendisine ailesine ve sewdiklerine...

cicek demeti

Sükut
Candan tesekkurlerimi sunuyorum degerli ve kiymetli kardeslerimin hepsine...saygi ve selamlarimla..

HaZiRuN

Revizyonda
Teşekkürler hazine,güzel bir söyleşi olmuş:)
samimi ve içtenliği için çiçek demeti ablamıza da ayrı bir teşekkürler:)

Ağlama karanfil

Profesör
Ben burayı ilk defa görüyorum eskiden üç günde bir üyeyi tanımak diye bir konu vardı şimdi tek kişilik bir ropartaj olmuş gayet güzel çiçek ablamızı takip ediyorum güzel resimler paylaşıyor fakat fazla yazı yazmıyor
yüreği kalemleşmiş duyguları kelamlaşmış bir iyi niyet elçisi gibi bize gönül dünyasının inceliklerini sunuyor...

cicek demeti

Sükut
Ben burayı ilk defa görüyorum eskiden üç günde bir üyeyi tanımak diye bir konu vardı şimdi tek kişilik bir ropartaj olmuş gayet güzel çiçek ablamızı takip ediyorum güzel resimler paylaşıyor fakat fazla yazı yazmıyor
yüreği kalemleşmiş duyguları kelamlaşmış bir iyi niyet elçisi gibi bize gönül dünyasının inceliklerini sunuyor...

Canimsin can kardesim benim..bu guzel övgülere insaalah layiktirim Rabbim razi olsun senden..Yazdigim günde gelir insaalh canim kardesim :gul Canuu gonulden tesekkur ederim..