Cihangir islam "Batılla batılın catışması"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bi husben

Kıdemli Üye
Adama soruşturma açılmış
Güzel ülkem benim...

Bu adam chp listelerinden seçildi güzel ülkemde hani şu teroristlerle bir olan chp
Güzel ülkemde bunun gibi satılmış haninlerin yeri meclis değil dar ağacı olmalı
işte aldanma diyorya bu şarlatan sizde bu şarlatana aldanmışsınız
2 süslü kelime edene karnımız tok

Kaptan

Mecra Yazarı
Kantarın topuzunu fazla kaçırdı. Kontenjan vekil olmanın diyetini ödüyor gibime geliyor.

spesifik

آزادی قید و بند
Bu adam chp listelerinden seçildi güzel ülkemde hani şu teroristlerle bir olan chp
Aldanmışlık ne demek sizin lugatte bencağız bilmem
Ama şunu biliyorum ki sistemin aldattığı kesin
Ha biz işimize geleni alıyoruz

ilke

Paylaşımcı
CHP listesinden seçilip meclise giren bu vatandaş, elbetteki AKP'ye BATIL diyecektir ! Çünkü, onun için HAK, kendisini meclise sokan CHP 'dir. CHP destekli birinden de böyle ucube sözlerin yansıması gayet normaldir! Kafasının içinde beyin bulunup-bulunamadığı meçhul olan bu kişiye göre şu halde 15 Temmuzda vatan için canlarını feda edenler şehit değil, niyazidir!
Ya Rabbi içimizdeki beyinsizlerin yüzünden bizi helak eder misin?

ilke

Paylaşımcı
Vay be ! Bu forumda da ne kadara çok iktidarı seven üye ve yönetici varmış ! Hani diyorum, Cumhuriyet-Saadet Halk Partililerin bunlara bir çelenk göndermediği kaldı!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Biz konuşunca bize İzzeti yanlış yerde aramak kitabını tavsiye edenler CHP den milletvekili olmuş laikliğe yemin etmiş milletvekiline çok anlamlı konuşuyor diyor. :) Lahana turşusuna perhiz uygulamaları :)

spesifik

آزادی قید و بند
Biz konuşunca bize İzzeti yanlış yerde aramak kitabını tavsiye edenler CHP den milletvekili olmuş laikliğe yemin etmiş milletvekiline çok anlamlı konuşuyor diyor. :) Lahana turşusuna perhiz uygulamaları :)
anlamlı konuşmak kişiyi benimsemek mi oluyor
çok hazımsızsınız yahu ...
siz yola dewam edin sıkıntı yok ...

KAFKAS

Kıdemli Üye
bir saadetli 300 akpliye dert oldu... demek ki saadetin grubu falan olsa mecliste çok enteresan işler olacak
???

Elin gözündeki çöpü görür, kendi gözündeki merteği görmez ...

İhvan sap ile samanı karıştırmakta devam diyorsun!Yakında elma ile armut arasında fark yok der çıkarsın. Nasıl olsa 2 si de meyve ,dalından koparılıyor:)

Baykal ın ayan beyan ifadesi aşağıda .Bir tarafta Erdoğan daha güçlenmesin diye kendilerine göre yol haritası çiziyor.Aynı mantık ile Saadet daha güçlenmesin diye mi destek verdiler diyeceksin şimdide:)İki destek var ortada doğru madem DESTEK kelimesi seni bu kadar bağlıyor da,ikisinde de Erdoğan ın elini daha fazla güçlendirmemek için............

Deniz Baykal

"REFARANDUMA SUNUYORUM DESEYDİ NE YAPACAKTIK?"

"Eğer biz deseydik ki ‘senin yasakların var, sen milletvekili olamazsın'. O adamda çıkıp millete deseydi ki, ‘Arkadaşlar beni milletvekili olmama engel oluyorlar. Bir parti kurduk eksik olmayın itimat etiniz, meclisin üçte ikisini teslim ettiniz, bakanlar kurulu, başbakan bizim partimizden olacak, hükumet bizde, meclisin çoğunluğu bizde, çağdaş demokrasi anlayışı bizim yanımızda, şimdi benim milletvekili olmamı engelliyorlar. Ne bu böyle? Ben bunu referanduma sunuyorum' deseydi. 'Gelin bunu referandumda halledelim deseydi' biz ne yapacaktık.

"KEPAZE OLURDUK"

Hem demokrasi olacak hem birilerine yasak koyacak. Referandumda biz hayır sen buna oy veriyorsun ama Kenan evrenin yasağı daha mukaddestir, daha doğrudur hukuken,ahlaken, siyaseten, demokrasi, insan hakları bakımından Kenan Evren'in getirdiği düzenlemeyi devam ettirelim arkadaşlar diye bir kampanya mı yapacaktık? Yapsak ne olurdu? Kepaze olurduk. Kaybederdik."

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

BU ADAMIN CHP LİSTESİNDEN SEÇİLMESİ SUÇ ise diğer chp listesinden seçilenlere de soruşturma açmak gerekmez mi?

İkincisi. Bu chp madem bu kadar lanet bir şey ise ŞU AN TÜRKİYEYİ YÖNETİM ERDOĞANIN SİYASİ YASAĞINI KALDIRAN CHP DEĞİL Mİ?

ERDOĞANa da soruşturma açılmalı mı?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
deniz_baykal_erdoganin_siyasi_yasagi_5774.jpg

akpye yönelik her eleştiriye CEHAPE CEHAPE CEHAPE diyenler, artık emin olun sıktınız.
Yahu arkadaş eleştiriye cevap verin.

Ekonomik kriz diyor saadet, akp cehapeeee diyor.
Adalet diyor saadet, akp cehapeee diyor.

O zaman buyrun!

ERDOĞANIN SİYASİ YASAĞINI KALDIRMAKLA GURUR DUYAN BİR CHP!

Şu anki iktidarınızı, yönetiminizi chpye borçlusunuz!!!

MUTLU MUSUNUZ????

Ayrıca chp chp deyince TLnin değeri yükselmiyor, doğalgaz fiyatları düşmüyor, asgar iücret artmıyor!

Bizim, vatandaşın derdi EKONOMİ!

GEÇİM DERDİ!

Siz gene de cehapeeeeeee demeye devam edin!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Deveye hendek atlatmak ne zor işmiş arkadaş

BAYKAL NEDEN GURUR DUYUYOR!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
BAYKAL NEDEN İFTİHAR EDİYOR!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)

DENİZ BAYKAL

Seçimlerden birinci çıkmış bir partinin Genel Başkanın tüm siyaset hakkının ebediyen engellenmesini sürdürmek mümkün de değildir, doğru da değildir. Ben kendi vicdanıma buna kabul ettiremem. Bu doğru bir kanun değildir, sürdürülebilir değildir. AKP Genel Başkanı meydanlara çıksa, 'hakkımı istiyorum' diye. Üzerimize 'no' yazan tişörtler giyip aleyhine kampanya mı yapacaktık? Daha sonra halkın karşısına nasıl çıkacaktık? Halk bir partiyi birinci parti yaptıysa, o liderin siyasi yasağının kalkması gerekir. 'Kaldırdık bunlar oldu, kaldırmasaydık ne olurdu?' Mağdur olurdu, kahraman olurdu, 'hakkımı verin' derdi. Biz halkın karşısında yasaklayıcı hakları engelleyici, o da özgürlük mücadelesi veren biri olurdu. Böyle bir ikilime girebilir miydik? Yasak koyarak, yasağı savunup kaçak güreşerek olmaz. Bu bizim iftiharımızdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...