Çokomelli Ekonomi Çöktü

spesifik

آزادی قید و بند

Çokomel yemekten hep zaten
o marshmallovlarda neler var neler =)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bir de bunu dinleyin belki anlarsınız.

Darul_Beka

Profesör
kişilerin olaylara tepkilerini yönlendiren şey sahip olduğu değerlerdir
olay nedir doların yükselmesi
kafir vatandaşın tepkisi
kafir bir türkiye vatandaşı için doların yükselmesi çook önemli bir olaydır direkt cebini ilgilendiriyor çünkü
suriyede müslüman mazlumlara yardım etmek peygambere hakaret eden fransaya rest çekmek müslüman ve haklı olan azerilerin yanında yer almak siyanist başına one minute demek bir kafir vatandaşımızın umrunda olmaz onun için önemli olan sadece MENFAATLERİDİR
müslüman vatandaşın tepkisi
müslüman bir birey için ise yukarıdaki tavırlar çoook önemlidir
para sonra gelir gerekirse o değerler için canını verir
bu arada küçük bir not sayin kafir vatandaş ekonomi sadece bizde kötüleşmedi tüm dünya ekonomileri virus nedeniyle düşüşte eleştiride biraz insaflı ol

ihvanistanbul

AkhenAton
eğer ekonomi Efendimiz Sav'in izzetini savunduğunuz için bozulmuş olsaydı siz haklıydınız. Bunu diyen adam Elhamdülillah krediler arttı! lafına birşey demedi? Her evde iki araba var diye övünüyordunuz? 330 bin tllik Mercedes lüks mü diye soruyordu sayın reisimiz? Şimdi askıda ekmek seferberliği başlattınız...
Siz mızrakların uçlarına kuranı kerim yaprakları asanlar gibisiniz. Kuranı kerim gırtlağınızdan aşağı inmiyor.

kebîkec

İhvan Forum Üye
kişilerin olaylara tepkilerini yönlendiren şey sahip olduğu değerlerdir
olay nedir doların yükselmesi
kafir vatandaşın tepkisi
kafir bir türkiye vatandaşı için doların yükselmesi çook önemli bir olaydır direkt cebini ilgilendiriyor çünkü
suriyede müslüman mazlumlara yardım etmek peygambere hakaret eden fransaya rest çekmek müslüman ve haklı olan azerilerin yanında yer almak siyanist başına one minute demek bir kafir vatandaşımızın umrunda olmaz onun için önemli olan sadece MENFAATLERİDİR
müslüman vatandaşın tepkisi
müslüman bir birey için ise yukarıdaki tavırlar çoook önemlidir
para sonra gelir gerekirse o değerler için canını verir
eleştiride biraz insaflı ol

Sözlerin doğru olabilir ama iman - küfür eksenine ekonomik meseleleri sokmak doğru değildir. Hükümetin ekonomik politikalarını eleştirmek insanları dinden çıkarmaz. Bence cümleyi düzeltmen güzel olur. eleştiride insafa çağırırken yanlış yapmamak lazım...

Darul_Beka

Profesör
Sözlerin doğru olabilir ama iman - küfür eksenine ekonomik meseleleri sokmak doğru değildir. Hükümetin ekonomik politikalarını eleştirmek insanları dinden çıkarmaz. Bence cümleyi düzeltmen güzel olur. eleştiride insafa çağırırken yanlış yapmamak lazım...
Yazarken biraz şüphelendim yanlış anlaşılır mı diye ama sonra vazgeçtim çünkü cümlem gayet netti kafir den kastım gerçekten kafir türk vatandaşları içindi (ülke vatandaşı dini islam olmayan onbinler mevcut)
yoksa Allah korusun hiç kimseyi tekfir gibi bir niyetim asla olmadı olamaz da
hayatımda ne reelde ne sanal alemde hiç kimseyi tekfir etmedim etmem de tarzım değil
selamlar

Admin

Administrator
Yönetici

Çokomel yemekten hep zaten
o marshmallovlarda neler var neler =)

Yaşi küçük yeğenler bilmez (hoş ben de okuyarak öğrendim) adnan menderes merhumun ki babam her anlatista ağlardı çok yakın bir dostu vardı adı Ethem di o arkadaşlıkları o kadar uzun boylu idiyki bizim at pazarında içilen tüm nargileler o kadar uzun duman çıkarmazdı ki ethem soyadını bile menderes koymuştu. Işte bu ethem menderes adnan merhumun idam sehpasına çivi çakan ifadeler verip kendi elikonu yassiada tiyatrosundan kurtuldu lakin yaradanin mizanindan kurtulamaz.

Bu bold medyada vaktiyle yine bizim at pazarında, suleymaniyede nargile halkaları oluşturup reiscilik oynayan milli görüşçü iken menfaati gömlek çıkarmada arayan bazı tosuncuklarin alameti farikası olup çağdaş Ethem Menderes hüviyetine bürünen ama siyasi cap olarak onun çeyreği etmez davutoğlu ahmet in himayesinde yayın yapar. Yol ayrılır normaldir ama üslup namustur. Dün reiscilik oynayan bugün muhaliflik oynar. Bu çirkin siyaseti de foruma siyaset için tağut politika için şirk diyen muztazafane radikalize bir bacimiz taşır. Bizim için kıymeti yoktur. Siyaset yazmayı sevmem lakin toyluklara dayanamıyorum. Şimdi heredot cevdet misali size ittihatçı olup birinci cihan harbinden sonra ittihatçı aşanları anlatırdım ama boş verin. Tarih tekerrür edip durur ve biz hep aldanırız.

spesifik

آزادی قید و بند
Bu çirkin siyaseti de foruma siyaset için tağut politika için şirk diyen muztazafane radikalize bir bacimiz taşır.
Ahmet Hakana kızıp lafı bana mı vurdun şimdi dayı =)
canın sağolsun
valla ben ne siyasetten ne de ekonomiden anlamıyorum
onun için çokomel üzerine yorum yapmıştım
bana 17sinde de radikal derlerdi ne mana ise artıkın =)
daha da siyaset konuşmam
istersen konuyu da kaldır gitsin
sakıncası yok benim için ...

cemaliii

Kıdemli Üye
Biz ne zaman sapla samanı ayırırsak o zaman adam oluruz.

Son düzenleme: