Cübbeli Ahmed Hastalanirsa ? Sifa ayetlerini millete satanlar

efonaltı

Kısıtlı Erişim
Teravih Ramazan'ın sünnetidir... Kılan kılıyor..? Siz kılmıyorsanız da kılmayın, kılana da karışmayın...
teravih yuzunden ramazanda camiye gidemez olduk.farzı kılıp çıkıncada millet sana kem gözle bakıyor.
iş dediğin gibi olmuyor..çok sıkıntı yaşıyoruz..

Kaptan

Mecra Yazarı
hadi ilk mesajını anlıyorum da kadına muayene olmasını hangi zihniyetle ifşa ediyorsun? Ayıp mı araştırıyorsun?

kadina muayene olmasini ifsa eden ben miyim? Iyi bak istersen, özellikle neden doktorun ismini verme geregi duymuslar?
"Hocamiz tedavi olmus" demekle yetinselerdi ama yetinmemisler iste. O halde bana kizmaya hakkin yok, biliyorum son zamanlardaki paylasimlarim hosuna gitmiyor ama onlar da malzeme vermesinler azizim, hirsizin hic mi kabahati yok.

hem imkan varsa erkegin kadina veya tersi kadinin erkek doktora muayenesinin caiz olmadigini savunacaksin
hem de böyle yapmakla kendini kendini yalanlayacaksin, oldu mu simdi bir de hocayim diye geciniyorsun :)

11742776_367301833467682_8767058094304698866_n.jpg

ihvanistanbul

AkhenAton
kadina muayene olmasini ifsa eden ben miyim? Iyi bak istersen, özellikle neden doktorun ismini verme geregi duymuslar?
"Hocamiz tedavi olmus" demekle yetinselerdi ama yetinmemisler iste. O halde bana kizmaya hakkin yok, biliyorum son zamanlardaki paylasimlarim hosuna gitmiyor ama onlar da malzeme vermesinler azizim, hirsizin hic mi kabahati yok.

hem imkan varsa erkegin kadina veya tersi kadinin erkek doktora muayenesinin caiz olmadigini savunacaksin
hem de böyle yapmakla kendini kendini yalanlayacaksin, oldu mu simdi :)

Bu meselede sen haklısın.

hayırlı akşamlar.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
sitede, terevih kılamayanların, namaz kıldıklarına inanıyormusunuz, hep aklıma, @lafons7275 kardeşin, eklediği, yoga hareketleri geliyor,,,, bunlarada ancak bu yakışır...:)

Yahayy

Kıdemli Üye
sitede, terevih kılamayanların, namaz kıldıklarına inanıyormusunuz, hep aklıma, @lafons7275 kardeşin, eklediği, yoga hareketleri geliyor,,,, bunlarada ancak bu yakışır...:)
Ben adı teravih olan bir Namaz kılmıyorım, ama emrolunan vakitlerde kalkıp abdestimi güzelce alıp namazı eda ediyorum, gafil olursam sinmezse tertil üzere ne dediğimi bilinceye kadar kılıyorum.

Ne oldu şimdi yaptığın zan yerini buldu mu?
Azıcık Allah'a kulak verirsen diyorki "zan kötülüktür ve haktan zerre kadar bir şeye dalalet etmez "

Allah'ın sözünü dinlemek sadece ilmihal takibi olmaz, al sana ilmihal gerektirmeyecek açıklıkta bir Allah buyruğu, ama sen napıyosun tam tersi, dibine kadar suizan. Allah'ın ha başka bir emrini tutmadın ha bu, ayrım mı yapıyorsunuz Allah ile ilişkinizde ahlaka ve insan tabiatına ilişkin emirleri hava civa mı, boşuna mı sayfalar dolusu hüküm vaz etti Allah.

Din denilen şey budur işte, Allah'ın kulunu inşasıdır.
He sen şimdi lafı, kahveci hüsmen ağa kıvamında

"sen öööncee hadislere iman ett, Namazın kabulll diiil, ben onu dedimdii"

Diyip olayı hepten trajikomediye çevirecek isen, kul kendini açmadan kalbi üzerindeki izolasyonu kaldırmadan Allah bir zırnık nasip etmez, mühür aynıyla budur.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bi husben

Kıdemli Üye
Allah için konuştuğunu sanıp nefsini cehaletin en bariz örnekleri ile hindi gibi şişirmiş adam.

Nesnel diyor, daha nesnelin kavramsal olarak ne olduğunu bildiğini bile sanmıyorum.

Sana nesnel bir örnek veriyim, cüzdanında küfür ettiğin bankalardan birine ait bir bir banka kartı varya hani, yine küfür faiz şirk devleti ilan ettiğin Türkiye Cumhuriyetinden hanefi mezhebine aykırı olarak namaz kıkdırma karşılığı aldığın maaşı çektiğin faizci banka kartı,
Bak bu çok nesnel bir örnek meselâ.
Yapamadığın edemediğin, cesaret edemediğin işlerde ahkam kesme, iman edenler neden yapamayacağınız işleri söylüyorsunuz diye Allah'ın bir tenkidi var duydun mu hiç, yoksa mukabelelerde sadece Kurân mp3 playerlerliği mi yapıyorsun?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesela senın vergi kaçırman bu daha nesnel değilmi
müşterine kdv çıkmasın dıye geçici vergi çıkmasın diye çevırdığınız dümenlerde nesnel

meselasiz hep kuran kurana uyalım diyorsunuzya neden sadece bir bolumune iman edip bir bolumunu gozden görmezsınız

bi husben

Kıdemli Üye
"hocamiz tedavi olmus" demekle yetinselerdi ama yetinmemisler iste. O halde bana kizmaya hakkin yok, biliyorum son zamanlardaki paylasimlarim hosuna gitmiyor ama onlar da malzeme vermesinler azizim, hirsizin hic mi kabahati yok.

Hem imkan varsa erkegin kadina veya tersi kadinin erkek doktora muayenesinin caiz olmadigini savunacaksin
hem de böyle yapmakla kendini kendini yalanlayacaksin, oldu mu simdi bir de hocayim diye geciniyorsun :)

ifsa edilmesine gerek yokki fotografta gozukuyor zaten

bi husben

Kıdemli Üye
bunlar boyle onlara yasak olmaz olsa olsa saf sufılere olur

sozyeldıklerı kendılerı ıcın gecersız onlar masum masum

ummuhan

Kıdemli Üye
Ohhh ne güzel herkes sütten çıkma akkaşık (!) Cennetleri de garanti (peeeeh) ona buna giydirmece peşinde .........

Vah ki vah

Yahayy

Kıdemli Üye
Mesela senın vergi kaçırman bu daha nesnel değilmi
müşterine kdv çıkmasın dıye geçici vergi çıkmasın diye çevırdığınız dümenlerde nesnel

meselasiz hep kuran kurana uyalım diyorsunuzya neden sadece bir bolumune iman edip bir bolumunu gozden görmezsınız

Atarlı Zancıbaşı da eksik kalmamış.
Atarlanmasan eksik kalırdı zati :D
Ben ne vergi yerim, ne faiz ne de aracılık ederim.
Gözünü kan bürümüş sanal Işid mücahidi vergi memuru olmuş başımıza, çırpındıkça derine saplanmak bu olsa gerek.

Allah için tutarlılık namına ufacık bir belirtiniz olsun, her taraf ayrı oynuyor, çelişki bile diyemeceğim cinnet hali resmen.
Kusura bakma @bi husben senin tüm kabul ve davranışların bana bir cinnet eseri gibi geliyor.

adams77

Kanalizasyoncu
Yahu bunlar ne diyor böyle :) ramazan 'da ümmete şifaa ayetleri okuyorlar mübarekler teyy teyy

bi husben

Kıdemli Üye
Atarlı Zancıbaşı da eksik kalmamış.
Atarlanmasan eksik kalırdı zati :D
Ben ne vergi yerim, ne faiz ne de aracılık ederim.
Gözünü kan bürümüş sanal Işid mücahidi vergi memuru olmuş başımıza, çırpındıkça derine saplanmak bu olsa gerek.

Allah için tutarlılık namına ufacık bir belirtiniz olsun, her taraf ayrı oynuyor, çelişki bile diyemeceğim cinnet hali resmen.
Kusura bakma @bi husben senin tüm kabul ve davranışların bana bir cinnet eseri gibi geliyor.

tabi tabi kesin yemezsin mali muşavir bozuntusu
mükelleflerinede kesinlikle doğru vergi verdirirsin