Cübbeli Ahmet Hoca'nın Hükümet ve ismail ağa vakfı açıklaması..

Yahayy

Kıdemli Üye
Tabi daha Tv yeni kuruldu azıcık semerini yemeden kilidi vururlar Vallahi. cemaatçi abiler gündemde tut hocaa, diye talkını vermeden bu hoca salkımı yutmaz, ne çıfıt çarşısı bu. E bi tarafta da hükümet, Rtük mütük var,Ee biz de ne yapıyoruz mezdeki açıyoruz başlıyoruz, oohh, yandan.

lafons7275

Kıdemli Üye
Tabi daha Tv yeni kuruldu azıcık semerini yemeden kilidi vururlar Vallahi. cemaatçi abiler gündemde tut hocaa, diye talkını vermeden bu hoca salkımı yutmaz, ne çıfıt çarşısı bu. E bi tarafta da hükümet, Rtük mütük var,Ee biz de ne yapıyoruz mezdeki açıyoruz başlıyoruz, oohh, yandan.

yaşını başını almış adamsın, şu yorum yakışıyor mu sana?

hirahos

Kıdemli Üye
Cübbeli hocanın anlayamadığı ya da anlamak istemediği şu: Montajla görüntü halinde Cübbelinin kendisini zina üzerinde gösterip afedersiniz kadın pazarlamacısı yapanlar, ses üzerinde hayli hayli oynayıp inanılmaz konuşmalar ortaya çıkarabilirler. Bu rezil kumpas başına gelmiş birinin, herkesten önce, "Bakara makara... Öyle bir konuşma yapmadım, sesler üzerinde oynamışlar" diyen Bağış'ı anlaması, en azından duraklaması, acaba demesi gerekirdi. Fren yapması gereken yerde Hocanın freni tutmalıydı kısaca. Yakışmadı.

Haricinde "siyaset üstü kalmalıyız", "bir partilinin hatası bütün partiye, bütün cemiyete mal edilemez, suç şahsidir" vs. demesi yine de ferahlatıcı.

Yahayy

Kıdemli Üye
Cübbeli hocanın anlayamadığı ya da anlamak istemediği şu: Montajla görüntü halinde Cübbelinin kendisini zina üzerinde gösterip afedersiniz kadın pazarlamacısı yapanlar, ses üzerinde hayli hayli oynayıp inanılmaz konuşmalar ortaya çıkarabilirler. Bu rezil kumpas başına gelmiş birinin, herkesten önce, "Bakara makara... Öyle bir konuşma yapmadım, sesler üzerinde oynamışlar" diyen Bağış'ı anlaması, en azından duraklaması, acaba demesi gerekirdi. Fren yapması gereken yerde Hocanın freni tutmalıydı kısaca. Yakışmadı.

Haricinde "siyaset üstü kalmalıyız", "bir partilinin hatası bütün partiye, bütün cemiyete mal edilemez, suç şahsidir" vs. demesi yine de ferahlatıcı.
Montajlı görüntü olduğu nerden biliyosun izledin mi? rapor alındı mı montaj diye?
hakim incelettirelim mi diye hocaya sorunca Hoca incelensin mi dedi, incelenmesin mi dedi?
kayıtlarda mevcut baktınız mı hiç

lafons7275

Kıdemli Üye
Montajlı görüntü olduğu nerden biliyosun izledin mi? rapor alındı mı montaj diye?
hakim incelettirelim mi diye hocaya sorunca Hoca incelensin mi dedi, incelenmesin mi dedi?
kayıtlarda mevcut baktınız mı hiç

Beni israil de Hz. Musanın zina yapmış olabileceğini, karunun parayla bir kadını konuşturabileceğini düşünmemiş ve peygamberlerinden şüphe etmişti. Sen şeker hastası bir alimden şüphe etmişsin çok mu...

Yahayy

Kıdemli Üye
Beni israil de Hz. Musanın zina yapmış olabileceğini, karunun parayla bir kadını konuşturabileceğini düşünmemiş ve peygamberlerinden şüphe etmişti. Sen şeker hastası bir alimden şüphe etmişsin çok mu...
Puhaha komik misiniz siz ya hu?
Madem hastalığı buna izin vermiyor ikinci hanımı neden alıyor, diğer hanım kızıyor diye ona gün içinde gidiyorum, onda gece kalamıyorum diğer hanım canımı okur diyor?

Bunun yolu evet incelensin diyip kasedinin montaj olduğunu mahkemeye bilirkişi raporu ile söyletmekti bunu neden yapmadı?

Etrafında 3-5 tane adamın var her işte yardımcı oluyorlar birbirlerine şahit yapar bi nikah kıyarsın alsana nikah, zina da yapmamış olursun. Böyle geçici nikah kıydıklarından ayrılmak istemeyenlerle görüşmeleri dahi mahkeme tapelerinde var, baktınız mı hiç? Kadınlar ağlıyor hani bize bakacaktınız, falan filan diye, hocanın hevesi geçmiş artık nikah mı kalır, boşol-defol-kaybol talağı veriyor yeni sevdalara yelken açıyor, ee 4 ü müdafa etmek gerek değil mi?

Hatta cübbeliye göre iki kişi arasında şahitsiz de nikah oluyormuş, hakime size de öğretirim diyor mahkeme de.

Saf mısın ya peygambere iftira atmışlar mış mış, peygamberin hanıma attılar, boşa size hanım mı yok diyen yakın sahabileri bile oldu, bu iftiranın gerçekliğini mi gösterir?
Peygamber kendisi Allah bildirinceye kadar kendi hanımı ile arasını ayırmadı mı? Demek peygamber bile anında karar veremedi değil mi? Ruhu sıkıldı, bunaldı günlerce.

Saf mısın sen, saf ayağına mı yatıyosun?
Bu adamın nesini savunuyosunuz ya hu,
Biz yakınen tanıyoruz sana mı inanalım, ihvanistanbul'a sorun o da biliyor tüm detayına kadar.
Ehli sünnet müdafası dediğiniz şey yalan dolan ne varsa müdafa ile değil haklı müdafa ile olur.

lafons7275

Kıdemli Üye
Hatta cübbeliye göre iki kişi arasında şahitsiz de nikah oluyormuş, hakime size de öğretirim diyor mahkeme de.

Saf mısın ya peygambere iftira atmışlar mış mış, peygamberin hanıma attılar, boşa size hanım mı yok diyen yakın sahabileri bile oldu, bu iftiranın gerçekliğini mi gösterir?
Peygamber kendisi Allah bildirinceye kadar kendi hanımı ile arasını ayırmadı mı? Demek peygamber bile anında karar veremedi değil mi? Ruhu sıkıldı, bunaldı günlerce.

Saf mısın sen, saf ayağına mı yatıyosun?
Bu adamın nesini savunuyosunuz ya hu,
Biz yakınen tanıyoruz sana mı inanalım, ihvanistanbul'a sorun o da biliyor tüm detayına kadar.
Ehli sünnet müdafası dediğiniz şey yalan dolan ne varsa müdafa ile değil haklı müdafa ile olur.
@ihvanistanbul buyursun cevaplasın, cübbeli hocanın olduğu söylenen görüntüler gerçek mi? Bu işi cübbeli yaptı mı?

DESIFRE

Yasaklı
Bu Hocaya hic Iltimatim Kalmadi

Yok efendim Davutoglu Egeman Bagis a Arkasini Dönmüs bilmem neresini Dönmüs, Mehmet ali Sahin ise Partidekiler Rahatsiz oldugunu belirtmis
Egri oturalim Dogru konusalim Egeman Bagis in Yaptigini Chpli Yapsa ki aslinda Sasirilmamasi gerekir sünkü o Parti (Dinsiz demiyorum) Dinsiz Parti gibi Hareket etmekte yani o partide biri bunu yapsa derhal istifasi beklenir
Madem Hoca nin dedigi gibi Tüm Parti bir Sahsin terbiyesizligi ile Suclanamaz o halde derhal Görevden alinmali geregi yapilmalidir
Yok simdi akp liler gelecek haziran Secimde aday koymayacagiz diye kendi kendilerini hatta bizleride kandirmaya saliisiyorlar
3 cü Döneme takilmakta kendisi aday olamamasi bu terbiyesizliginden degildir
Bence bu Hoca yeterince ne oldugunu belli etmektedir kimse kendi kendini kandirmasin !

menzil5453

Doçent
Hoca gerçekleri görüyor. Bazı hatalar olsada hükümetin 12 yıllık olağanüstü icraatlerine karşın pire için yorgan yakmanın hata olduğunu biliyor. 100 yıldır beklenen bir iktidara bir münafıkdan sebep sırt dönmenin Türkiyedeki islam düşmanlarının işine gelip elini güçlendireceğini biliyor. Zaten bu şahıs yeni seçimlerde aday ol(a)mayacak.

Ismail ağa vakfına da şu yönden kızmış haklı olarak. Madem bu şahıs baş sağlığına gelmiş, gelsin diyor hoca. Ama neden internet sitelerinde yayınlayıpta ayetler ile dalga geçen birinin reklamını yapıyorsunuz demiş hoca. Bu konuda bencede haklı.

alitufan2003

Profesör
Hoca gerçekleri görüyor. Bazı hatalar olsada hükümetin 12 yıllık olağanüstü icraatlerine karşın pire için yorgan yakmanın hata olduğunu biliyor. 100 yıldır beklenen bir iktidara bir münafıkdan sebep sırt dönmenin Türkiyedeki islam düşmanlarının işine gelip elini güçlendireceğini biliyor. Zaten bu şahıs yeni seçimlerde aday ol(a)mayacak.
.....

Ben bu dediğine şu yönden katılmıyorum,
Eğer Tayyip Erdoğan çıkıp, halka hitaben,
Ey Halkım, böyle bir konuşma kaydı, Allah'u Teala'nın ayet-i kerimesi hakkında dalga geçme iddiası var, ben bu milletin vekaletini almış bir lider olarak, bu iddiayı tetkik ettireceğim. Eğer gerçek ise bu şahsın ne partimizde yeri vardır, ne de hükümette... dese???

Vicdanınızla söyleyin,
Sonuç ne olursa olsun, bu halk arkasında durur mu durmaz mı?
Gerçekten adaletle dile getirin cevabınızı?

Aynı şekilde,
Yolsuzluk iddiaları, Peygamberimize gurur isnat etme gibi birçok mevzuda, müsebbiblerinin hesap vermesi, bu halk nezdinde itibar mı kaybettirir...
Ya halkın gözünde itibari geçtim, hangi durumda mevlam razı olur?