Eğlencelik konular sorular vs vs'ler....

adams77

Kanalizasyoncu
12321382_10153863389821348_5967364493292902758_n.jpg

adams77

Kanalizasyoncu
quote_icon.png
adams77 Nickli Üyeden Alıntı
acaba adminler bu olaya el atabilir mi?

Güzel kardeşim, attılar mı? yok ee ne oldu ben kalktım gittim nescafe mi aldım geldim...
Sen şimdi çalıştığın müşterilerden sakın ödeme isteme olur mu?

adams77

Kanalizasyoncu
Biz Allah'tan istiyoruz, Rabbim de kullarıyla gönderiyor..

Sıradaki soru.

Bugün çok formdayım...

Allah, sizin istek ve arzularınızı yerinize getirecek değil. Hayırdır sen O 'ndan saha iyi mi biliyorsun da emir veriyorsun yada öğretmeye çalışıyorsun.

aklını başında topla güzel kardeşim benden uzak durulmaz biliyorum fakat bana yakın olmak istiyorsan değişe ve değişmeye hazır olmalısın sürekli aynı şeyleri tekrar etmek bozuk plak gibi doğru birşey değildir.

selametle burası oyun parkı değil, sıradaki sorular için tv programlarına baş vurmalısın, sabit kanca filmini mi izledin sıradaki soru ooo çok formda imiş

lafons7275

Kıdemli Üye
Allah, sizin istek ve arzularınızı yerinize getirecek değil.

Eğer kullarım sana beni sorarlarsa, şüphesiz ki ben onlara çok yakınım. Dua edenin duasına, her zaman karşılık veririm. Öyleyse kullarım da benim davetime uysunlar ve bana inansınlar ki, doğru yolu bulabilsinler.

adams77

Kanalizasyoncu
Eğer kullarım sana beni sorarlarsa, şüphesiz ki ben onlara çok yakınım. Dua edenin duasına, her zaman karşılık veririm. Öyleyse kullarım da benim davetime uysunlar ve bana inansınlar ki, doğru yolu bulabilsinler.

bu mesajı kaçınca çekişin :) ayırca ben bu ayeti bilmem kaç defa mushafta okudum, fakat senin gibi anlamadığım ortada

sonuç, kaset başa sardı, bahar geldi izmirde havalar çok güzeldir şuan urla 'da olmak vardı şimdi...
için kıpır kıpır biliyorum fakat benden sana fayda yok ben ümitsiz vakayım unuttun mu, hatta forum için çok tehlikeli idim @Kaptan görmesin baka aranız bozulur sonra

adams77

Kanalizasyoncu
he gudbay ama şimdilik, tumarrow görüşürük.

heee Allah izin verirse deme böyle nasıl olsa Allah senin istek ve arzularını yerine getiriyor dimi

he he see you later heee nerede inşeallah?
Kusura bakma güzel kardeşim, Rabbim müsade etmez ise tumarrow yok anadın mı?

lafons7275

Kıdemli Üye
heee Allah izin verirse deme böyle nasıl olsa Allah senin istek ve arzularını yerine getiriyor dimi

he he see you later heee nerede inşeallah?
Kusura bakma güzel kardeşim, Rabbim müsade etmez ise tumarrow yok anadın mı?

gudbay dedik, tumarrow görüşürük dedik, haalaa arkamdan konuşuyon. Bak gudbay taamm mı..

37210.jpg