Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ne zaman dava açacaklar?

KAFKAS

Kıdemli Üye
Malum ikisi de başkan seçileli epey zaman oldu ,devraldıkları belediyelerde yıllarca Ak parti tarafından yönetildi.O kadar rüşvet ,yolsuzluk iddiaları ile ortalarda dolaşanlar ne zaman dava açacak eski yöneticilere bekliyoruz!

ihvanistanbul

AkhenAton
iktidar değişince. şu an açılan davalar sonuçsuz kalıyor malum adalet! partinin adı

KAFKAS

Kıdemli Üye
Ne güzel işte açarlar davayı sonuçsuz kalıncada bak adalet!Malum adalet yok derler işte!Her türlü işlerine yarar!Hiç olmazsa sosyal medya falan var oralarda paylaşırlar sayfalar sayfalar dolusu metni !Ah bir bulsalar...Ekşi sözlük ,,,eee burada da müptelaları var ,onlarda bir ucundan tutar artık...

ihvanistanbul

AkhenAton
Sonuçsuz kalınca da sen ve senin gibiler çıkar işte adalet, siz adalete güvenmiyor musunuz fetoculer dersiniz.

ihvanistanbul

AkhenAton
Mesela Ankara'yı parsel parsel satan adama hangi hakim hangi savcı birşey yaptı? Zindastinin kaçması için aracılık eden kuzu görünümlü kurt için ne yapıldı? Aleyna çakır örneğindeki gibi soyluyu tehdit eden mafyacik laf olsun diye içeri bile alınmadı. Siz ülkenin terazisini öyle bir bozdunuz ki gün gelecek o terazinin birazcık izanli olması için aglayacaksiniz.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bana göre sonuçlanmasına ya da sana göre sonuçsuz kalmasına da gerek yok diyorum,sosyal medya yüksek adalet divanının huzurunda arzı endam etmek yeterli ,sosyal medyanın siz kıymetli yargıçları hükmü veriyor zaten.Hazır senelerin klasörleri ellerinin altında parsel parsel satılan yerler ve daha niceleri, sadece klasör ve resmi evrakları siz değerli yargıçlara takdim etsinler istiyorum,bu kadarı da mı yok ellerinde!

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
iktidar değişince. şu an açılan davalar sonuçsuz kalıyor malum adalet! partinin adı
"Mansur Yavaş başkanlığındaki Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek hakkında 100'e yakın suç duyurusunda bulundu. Savcılık ise Gökçek'i ne ifadeye çağırdı ne de bir dava açtı."

ihvanistanbul

AkhenAton

Yolsuzluk dosyasını açan Yavaş, son 10 yılda adrese teslim ihalelerin savcılığa bildirildiğini belirtti. Yavaş, “Sadece altı suç duyurusuna konu olan harcamalar toplamı 2,8 milyar; 40 suç duyurusunun toplam kamuya bedeli ise 3 milyar TL” dedi

bu ülke nasıl bir temel üstüne kurulduysa yiyip yiyip bitiremediler...

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bana göre sonuçlanmasına ya da sana göre sonuçsuz kalmasına da gerek yok diyorum,sosyal medya yüksek adalet divanının huzurunda arzı endam etmek yeterli ,sosyal medyanın siz kıymetli yargıçları hükmü veriyor zaten.Hazır senelerin klasörleri ellerinin altında parsel parsel satılan yerler ve daha niceleri, sadece klasör ve resmi evrakları siz değerli yargıçlara takdim etsinler istiyorum,bu kadarı da mı yok ellerinde!
Az kaldı şu Erdoğan gidince millet feraha erecek!Daha fazlasını ,satır satır kamu oyu ile paylaşmaları önümüzdeki kısa zaman açısında önem arz ediyor.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Giderse gider ne yapayım ,altı üstü bir oyum var ,başkasını tercih edenler daha iyi bilir elbet!Millet Erdoğan ın yerine NECMETTİN İmamoğlu ya da Mansur YAZICIOĞLU v.s.. birilerini layık gördükten sonra ,su akar yolunu bulur elbet.Neticede Erdoğan da bu dünyaya kazık çakmadı her türlü hepimiz gibi gidecek.

gamsız

Profesör
onlar davayı açsın AKPARTİ de bu davayı durdursun gel yanıma öpecem ama şimdilik ısırıyorum :) :) iktidar gidecek diye bekliyorsan bekleme o otobüs beklediğin durağa da başka durağa da gelmeyecek..

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Malum ikisi de başkan seçileli epey zaman oldu ,devraldıkları belediyelerde yıllarca Ak parti tarafından yönetildi.O kadar rüşvet ,yolsuzluk iddiaları ile ortalarda dolaşanlar ne zaman dava açacak eski yöneticilere bekliyoruz!
Tek umudu ayyaş ve din düşmanlarının dava açması olan bedbahtlığın bir yana...Hala 20 küsür yıllık bir kin ve nefret ile hareket etmen ayrı bir yana...

Sana Tavsiyem : psikiyatrist : 0545 ... .. ..

KAFKAS

Kıdemli Üye
Tek umudu ayyaş ve din düşmanlarının dava açması olan bedbahtlığın bir yana...Hala 20 küsür yıllık bir kin ve nefret ile hareket etmen ayrı bir yana...

Sana Tavsiyem : psikiyatrist : 0545 ... .. ..
:)Bir şeyi savunmak anlamadan:)kuru kuruya yazmak değildir!Okuduğunu anlamaya başladığın gün tekrar konuşuruz:)