Farkettim de...

spesifik

آزادی قید و بند
Çıkışları algılamıyor
O yüzden online sayısı artıyor -))
Hayırlısı olsun bakalım

Kaptan

Mecra Yazarı
En son mesaj ortalarda çıkıyor, anlamadım.

Admin

Administrator
Yönetici
sistem testi

Admin

Administrator
Yönetici
sistem zamanında sorun vardı dün sunucudan güncelledim onun için 1 günlüğüne böyle oldu. Bu dakikadan itibaren düzelmiş olur.

ihvanistanbul

AkhenAton
Farkettim de sanki oy kullanmayanların oranı da artmış
aksine katılım daha fazlaydı.
Allah memleketimiz için hayırlı ve afiyetli etsin neticeyi.
Benim için özellikle mhpnin oy oranı sürpriz oldu. 2. turda tayyip erdoğan alır diyordum 1. turda iş neticelendi. Allah muvaffakiyet, basiret, firaset ve hidayet versin cümlesine ve cümlemize.

spesifik

آزادی قید و بند
aksine katılım daha fazlaydı.
Allah memleketimiz için hayırlı ve afiyetli etsin neticeyi.
Benim için özellikle mhpnin oy oranı sürpriz oldu. 2. turda tayyip erdoğan alır diyordum 1. turda iş neticelendi. Allah muvaffakiyet, basiret, firaset ve hidayet versin cümlesine ve cümlemize.
Bi dönem oy kullananların oranı 97 idi çok cüzi idi oy kullanmayan .geçen dönem oranını bilmiyorum
86 değil mi bu seçim.. . Doğrudur ihvan sen benden ehilsin

Hakperest

Kıdemli Üye
Hakperest, KAFKAS, RidgeFot, BrantBup, Galenher, ihvanistanbul, bi husben, Kaptan+, 38gayseri, abdullah birisi
@Kaçak abi misafirlerin yine gelmiş
Bunlar yasağı nasıl deldi hayret :)
Eyyy dünyalılar biz dostuzzz
Sadece kaçağı alıp gitcezz

spesifik

آزادی قید و بند
Farkettim de bu evin ütüsü hiç bitmiyor
Şimdi bu perdeleri ütüleyecek miyim
Hadi ütüledim bi de asacak mıyım
Hemde bu boyla
Topuklu kesmez ki -((
Merdiven de yok
Pofff

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hata yapmak hile yapmaktan daha onurlu bir davranışmış....

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
O halde kibarlık onursuzluktur artık, çünkü hata yapmamak için başvurulan bir hiledir kibarlık.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
En ürpertici duygu: Uyurken :sleep: arada hafif uyanıyorsun, ve evde uyanık olan kişi sana bakıyor. Sanki o kişi sen uyurken saatlerce gözlerini sana dikmiş gibi geliyor insana! Oysa senin uyanmana bakmıştır o an.

Hele otobüste veya kalabalık bir ortamda uyuklayıp uyanınca iğrenç bir duygu kaplar ya insanı, kendinden tiksindiren o duygu, cünüplük gibi bir şey! :oops:

Son düzenleme:

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Suyla arınmanın verdiği huzura ermek için önce kendimizden tiksinmemiz lazım!

Kaptan

Mecra Yazarı
En ürpertici duygu: Uyurken :sleep: arada hafif uyanıyorsun, ve evde uyanık olan kişi sana bakıyor. Sanki o kişi sen uyurken saatlerce gözlerini sana dikmiş gibi geliyor insana! Oysa senin uyanmana bakmıştır o an.

Hele otobüste veya kalabalık bir ortamda uyuklayıp uyanınca iğrenç bir duygu kaplar ya insanı, kendinden tiksindiren o duygu, cünüplük gibi bir şey! :oops:
:) Aynen

Bir de şöyle bir durum var, rastgele kafanı ceviriyorsun birinin sana baktığını fark ediyorsun, belki tam da o biri aynı rastlantıyla sana bakıyordur. Sonra niye bakıyor diye bir daha bakıyorsun aynı düşünceyle o da sana gözlerini dikmiş bakıyor. Ve biri kalkana kadar bu sürüyor :D

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Türkiye'de 7-8 farklı kimliğe sahip çok sayıda Surliyeli var. Suriye'ye gidip farklı isimlerle tekrar iltica edip kimlik alıyorlar! Bu kimliklerle yurt içinde yardım kuyruklarına tekrar sıraya girip aynı yardımları tekrar alıyorlar. Mesela kişi başı 1700 Liralık yardımdan 13600 Lira cep ediyor..

Devlet buna karşı önlem olsun diye sınır giriş çıkışlarını kaydetmeye başlamış ama nafile. Sınırdan Suriye'ye kaçak geçip Türkiye'ye iltica ediyorlar!

Devlet vakit kaybetmeden PARMAK İZİ sistemine geçmeli.

İnsanoğlu bu.. Para için parmağını bile keser. Bu yüzden tavsiyem odur ki bütün Suriyelilerin DNA'sı alınsın. Olur ya, parmağımla birlikte kimliğimi de kaybettim derse DNA bankasından kim olduğu belli olur, böylece kaybettiği kimliğin yerine kopyası verilebilir.

Hem bununla ölen suriyelilerin kimliğini kendi üstüne alan sahtekarlarda yakalanmış olur.

Neler dönüyor neler bir bilseniz.. İnsanoğlu hilekârdır kimse bilmez fendini dedikleri şey tam bu işte.. Sen yardım et, senin gözünü oyar! Yardım etme demiyoruz, et ama aptalllar gibi depil. Ettiğin yardımı başkasına karşı zulme dönüştürme. O sahte kimliklerle çaldıkları parada gariplerin hakkı var. Sen devlet olarak o parayı har vurup harman savuramazsın.

Şunu da ifade edeyim: Enayiliği takva ve zühd ile karıştıranlar var, rica ederim, Allah için uyanık olmak lazım, enayileri Allah da sevmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
Yaw topunu toplayip sinir disi edeceksin. Cok istiyorsa avrupa abd vs ulkeler baksin suriyelilere. Akperest gibileride barzani kantonlarina, siyasal islamcilari afganistana, kemalistleri madagaskara, kfatascilari otukene sureceksin oooh kebap mis gibi ulke kaliyor geriye.

Hakperest

Kıdemli Üye
Yaw topunu toplayip sinir disi edeceksin. Cok istiyorsa avrupa abd vs ulkeler baksin suriyelilere. Akperest gibileride barzani kantonlarina, siyasal islamcilari afganistana, kemalistleri madagaskara, kfatascilari otukene sureceksin oooh kebap mis gibi ulke kaliyor geriye.
Münafıkların reisi de şerefli olanlar diğerlerini medineden atacağını söylemişti. Her fırsatta kategorik düşünce tarzını gösteriyorsun. Bu vatanda afganın pakistanlının emeği yada kanı vardır.