Forumda aynı portreler sıktı..

adams77

Kanalizasyoncu
forumda marslı var ve barınabiliyorsa artık barınamayanlar kendilerine bir bakma gereği duysunlar diye düşünüyorum.

çağatay

Kısıtlı Erişim
kimliğe herek yok .zaten girebiliyorum.sorunda yok.çok uzun yasaklar gereksiz.fetocuların banlaması gereksiz.Muahalefette konuşsun. Bazı arkadaşlarda forumda yazmayı hastalık edinmiş.sayfa sayfa cevab cevab yazıyor.mahkemede katibbi nedir?anlamakd zorlanıyoruz.hayret ediyorum bu kadar yazıyı sıkılmadan nasıl yazmış.?? Bu uzun yazıları hiç okuduğumda yok

çağatay

Kısıtlı Erişim
çağatay sen başka islamiforumlara hiç baktınmı? bu forumdan daha özgürlükçü,daha farklı düşüncelere açık olan,daha farklı üye profili olan bir islamiforum söyleyebilir misin?
Burası islami forum değil .özgür düşünce paylaşma plat-forumu'imiş..Karıştırmayalım.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Burası islami forum değil

applause.gif

fakiri

Kıdemli Üye
Bu konunun "dua talepleri" bölümünde ne işi var ? Yöneticiler uyuyor mu?

Verda

Gales
Dede yöneticilerin her yanlışı görmesini beklemek haksızlık olur ki şikayet butonu bu sebeple elinizin altında duruyor..

fakiri

Kıdemli Üye
Dede yöneticilerin her yanlışı görmesini beklemek haksızlık olur ki şikayet butonu bu sebeple elinizin altında duruyor..

Verda Hnm,
Sizi bacım kal etmiştim ve öyle görüyordum. Forumdaki bir ukala yüzünden bize 3 günlük bir yasağı nasıl reva gördünüz? Bunu kabul edemiyorum. :(((

ömerusta

Kıdemli Üye
Verda Hnm,
Sizi bacım kal etmiştim ve öyle görüyordum. Forumdaki bir ukala yüzünden bize 3 günlük bir yasağı nasıl reva gördünüz? Bunu kabul edemiyorum. :(((
üç gündür mü yoktun şimdi üzüldüm sana nasıl reva görmüşler değilmi ? bende kınıyorum yönetimi bu adamı tümden silin bu formdan dermişim

Verda

Gales
Verda Hnm,

Dede sen ne cezalar almış birisin 3 günün lafı edilir mi? :)

ömerusta

Kıdemli Üye
baktğını gördümde merak ettim dede nereye bakıyor diye

çağatay

Kısıtlı Erişim
Verda Hnm, Sizi bacım kal etmiştim ve öyle görüyordum. Forumdaki bir ukala yüzünden bize 3 günlük bir yasağı nasıl reva gördünüz? Bunu kabul edemiyorum. :(((
ben seni 3 ay banlanmış biliyordum.demekki yanlış gördüm..sakın yanlış analamada aslında 3 ay kızağa çekilsen kendinizi temaşa etmek açısından çok faydalı olacağına inanıyorum. gelir gelmez yaptığınız eleştri bile ne kadar mantıksız..dua bölümünde neden açılmışmış?açılsın kıyametmi kopacak..

ömerusta

Kıdemli Üye
kopar bunlara kopar beyni çürümüş akıllarını kiraya vermişler kim bunlara gerçeği söyledi kıyamet kopar

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Ben de bir cümle edem.

Konuyu açan arkadaş:

"Kim olursa olsun, izin verin, bu sayfalarda nefes alsın" demeye getirmiş...

Süleymancı... Fethullahcı... Saadetçi... Tasavvufçu... Kur'ancı vs...

Anlamadığım bir şey var:

Onlar zaten burada değil mi..? Buradalar...

Sorun, forumda renk cümbüşü yokluğundan değil ki...!!!

Sorun, ağzı tutamamak... Kötü kelam etmek... Başka..?

Ceza bundan sebep veriliyor...

hirahos

Kıdemli Üye
Özgürlük istiyorum. Tercümesi: Forum kurallarını askıya alın da serbestçe sövebileyim, tekfir edebileyim, hakaret yağdırayım.. Söverek kendini tatmin edecek. Zavallı, acınacak mahluk.

Havas, sen ve senin gibileri, bir gün Azrail As. banlayacak. O zaman seyret gümbürtüyü... Şimdilik oyalan.

çağatay

Kısıtlı Erişim
Özgürlük istiyorum. Tercümesi: Forum kurallarını askıya alın da serbestçe sövebileyim, tekfir edebileyim, hakaret yağdırayım.. Söverek kendini tatmin edecek. Zavallı, acınacak mahluk. Havas, sen ve senin gibileri, bir gün Azrail As. banlayacak. O zaman seyret gümbürtüyü... Şimdilik oyalan.
be adam ben havas isem neden böyle bir istekde bulunalım...... işte size 3 ay kızağa çekilip kendi kendine bakım yapması gerekli olan birisi daha..Yani gerçekten gerekli bu.... hemde sizinlede alay edip çift nikle foruma giriyor.öyle değilmi @levent48..? Azrail as sizi esmi geçecek?kış kış deyince almıycakmı senin canını? Ben sadece bir öneride bulundum..forumun bu fix duayenleri artık sıktı .tat vermiyorlar.2 ay dinlenmeye çekilmelerini uygun buluyorum.

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
be adam ben havas isem neden böyle bir istekde bulunalım...... işte size 3 ay kızağa çekilip kendi kendine bakım yapması gerekli olan birisi daha..Yani gerçekten gerekli bu.... hemde sizinlede alay edip çift nikle foruma giriyor.öyle değilmi @levent48..? Azrail as sizi esmi geçecek?kış kış deyince almıycakmı senin canını? Ben sadece bir öneride bulundum..forumun bu fix duayenleri artık sıktı .tat vermiyorlar.2 ay dinlenmeye çekilmelerini uygun buluyorum.
niye meydan itikadı bozuk kişilere mi kalsın

çağatay

Kısıtlı Erişim
niye meydan itikadı bozuk kişilere mi kalsın
senin itikadın bunlaramı kaldı aziz kardeşim? Ben atılsınlar demiyor. dinlenmeye alınsınlar .diğer nesillerde yazabilsin. Bak adam bir sayfa açmış "vird ve zikir" başlıklı.. artık gınaaa geldik .Bu adamın yeteneği bu başka bir şey bilmiyor.Biz sirke gelmişiz @hirohos'dan farklı haraketler cambazlıklar istiyoruz. o ise yine aynı taklaları atıp duruyor.eğlendiremiyor bizi.. aslında iki üç ay kenara çekilseler ve diğer yasaklı cematlerin önü açılsa çok şey değişir

çağatay

Kısıtlı Erişim
yazı eksik kalmış .itikadı bozuk kimseler kimmiş?