FORUMDAN Bıktıran Soğutan Kaçıranlar dan bıktık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamsız

Profesör
selamunaleyküm , bir ay ceza aldım bitti, ceza çok yerindeydi, o yoruma o ceza gerekliydi, bana sürpriz değildi, ancakkkkkkk ................. dicem ama vazgectim , kol kırılır yen içinde kalır demişler hayırlısıyla bugün tekrar BİSMİLLAH diyelim bakaım, herkese selamlar

Muminaga

Yeni
Daha önce ag.. isimli üye yasaklandığında ve.. isimli üye, yasaklı üyenin mesajlarını kendi hesabından paylaşıyordu. ve.. isimli üye yasaklandığında ise ag.. isimli üye yandaşı olan ve.. isimli üye niye yasaklandı diyerek feryat figan eyleyip avukatlık yaparken diğer taraftan ve..'nin kendi hesabını kullanmasına izin veriyordu. Neyse bir süre sonra foyaları ortaya çıktı hemde kendi itiraflarından..
Bu işbirliği burda da mı yürütülüyor ne?
aynı konunun devamındaki 7. mesajda ne diyor ?
Aynı konunun içinde #7 nolu mesajda Haydar Baş referandum ile ilgili olarak " ... hayır dedirtmem" diyor. "BTP tabanını serbest bıraktım" diyor. Yani #7 nolu mesajda ki içerik referandum ile alakalı bir mesele.
aynı konunun devamındaki 7. mesajda ne diyor ? Görmek istediğinizi görüyorsunuz. Duymak istediğinizi duyuyorsunuz.
#5 Nolu mesajda ise Katil Esad'a "Esad'a katil diyen şrfsizdir" diyor. #5 nolu mesaj evet veya hayır ile alakalı değil.
Sen hangi akılla, hangi izanla, hangi düşünceyle, hangi ahlaki kriterle #5 ve #7 nolu mesajların içeriklerini, anlamlarını dini bakımdan, insani bakımdan, birbirini tamamlayan, birbirleriyle ilişkili ve denk görüyorsun?
Katil birine, katil demek ş eref sizlik midir?
Yerde vücutları parçalanmış, sebi masum 4 çocuk cesedi resimlerini de paylaştım. Vijdan ve merhamet sahibi hangi insan katil birine, katil diyenleri şe ref sizlikle itham eder. Ve hangi müslüman, bu durum karşısında Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz şekilde bu iğrençliği paylaşanın avukatlığını yapar?
Bu sözün sahibi H.Baş'ın #7 nolu capsında her ne derse desin, #5 nolu mesajdaki capstaki iğrençliği paklar mı?

Adam hayır diyenler haindir, teröristtir diyor forumun modları dahil hayır derseniz pkkyla berabersiniz diyor bunda hiç bir beis yok. Üstelik bu sözün referansı Cumhurbaşkanı kimse çıkıpta ya hu böyle bi laf olur mu demiyor ...

Hain diye yaftalama Kılıçdaroğlu'nun icadıdır.
http://www.ntv.com.tr/turkiye/kilic...et-diyen-ihanet-ediyor,GfQ153KAIEygXvcO5YTX7w
İlginç olan bu forumda hayırcıların hiç biri Kılıçdaroğlunun bu kışkırtıcı sözlerini hiç değinmedi. Gizlediler. Hain ifadesini EVET diyecek olanların bir argümanı olarak ifade ederken, yalan ve gıybette bulunuyorlar, aşağıdaki haberde (caps değil) hükümeti ve hatta cumhurbaşkanını temsilen bir açıklama mevcuttur. Gerçi CB, BB ve bakanlar günde 3 kez hayır diyenlerin hepsi hain ve terörist değildir deselerde art niyetli şahıslar, yalan ve çarpıtmalardan vazgeçmeyecekler.

KIlıçdaroğlu'nun başlattığı hain tartışmasında, hayırcı cenahın, özellikle chp kanadının yalan iftiralarını yok sayıp görmezden gelenler bir anlamda Kılıçdaroğlu'nun ve chp'nin sözcüsü gibi davranıyorlar.
Hayırcıların hiç biri; hain tartışmasını başlatanın Kılıçdaroğlu olduğunu (04 Ocak 2017), henüz referandum süreci başlamadan, henüz cumhurbaşkanı onaylamadan (onay tarihi 02 Şubat 2017) tek kelime değinmediler.
EVET diyecek olanlar ihanetle suçlandı. Yani hain olarak yaftalandı.

EVET diyen kesim ise şu ifadeyi kullanıyor: HAYIRCILARIN hepsi hain değil, ama HAİNLERİN hepsi hayır diyor"
Türkiye'de hain bir kesim (fetö,pkk, dhkp/c) var mı? Var. Peki hainlerin hayır dediğini söyleyince niye geriliyorsunuz.
HAYIRCILARIN hepsi HAİN değil deniliyor, üzerine niye alınıyorsun? fetö'cu, pkk'li olanlar bunu üzerine alınıyorlar ve doğrusu da budur.
HAYIR demeyi daha doğru buluyorsa sıkıntı yok, fetöcu ve pkk'li değilse, peki niye bu telaş?

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
Daha önce ag.. isimli üye yasaklandığında ve.. isimli üye, yasaklı üyenin mesajlarını kendi hesabından paylaşıyordu. ve.. isimli üye yasaklandığında ise ag.. isimli üye yandaşı olan ve.. isimli üye niye yasaklandı diyerek feryat figan eyleyip avukatlık yaparken diğer taraftan ve..'nin kendi hesabını kullanmasına izin veriyordu. Neyse bir süre sonra foyaları ortaya çıktı hemde kendi itiraflarından..
Bu işbirliği burda da mı yürütülüyor ne?

Redyellowu yıllardır tanırım, forumdakilerde iyi kötü beni tanır. Herkesi kendiniz gibi bilmeyin ;)

Aynı konunun içinde #7 nolu mesajda Haydar Baş referandum ile ilgili olarak " ... hayır dedirtmem" diyor. "BTP tabanını serbest bıraktım" diyor. Yani #7 nolu mesajda ki içerik referandum ile alakalı bir mesele.

#5 Nolu mesajda ise Katil Esad'a "Esad'a katil diyen şrfsizdir" diyor. #5 nolu mesaj evet veya hayır ile alakalı değil.
Sen hangi akılla, hangi izanla, hangi düşünceyle, hangi ahlaki kriterle #5 ve #7 nolu mesajların içeriklerini, anlamlarını dini bakımdan, insani bakımdan, birbirini tamamlayan, birbirleriyle ilişkili ve denk görüyorsun?
Katil birine, katil demek ş eref sizlik midir?
Yerde vücutları parçalanmış, sebi masum 4 çocuk cesedi resimlerini de paylaştım. Vijdan ve merhamet sahibi hangi insan katil birine, katil diyenleri şe ref sizlikle itham eder. Ve hangi müslüman, bu durum karşısında Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz şekilde bu iğrençliği paylaşanın avukatlığını yapar?
Bu sözün sahibi H.Baş'ın #7 nolu capsında her ne derse desin, #5 nolu mesajdaki capstaki iğrençliği paklar mı?

Haydar baş esada katil diyenler ş erefsiz diyor, esada katil diyen kim? herhalde bu lafı sıradan vatandaş için kullanmıyor. Tabi ki Ak parti için, politikları için kullanıyor. Referandum da da evet diyeceğini açıklıyor redde bu adamla aynı oyu vereceksiniz diyor.

Hain diye yaftalama Kılıçdaroğlu'nun icadıdır.
http://www.ntv.com.tr/turkiye/kilic...et-diyen-ihanet-ediyor,GfQ153KAIEygXvcO5YTX7w
İlginç olan bu forumda hayırcıların hiç biri Kılıçdaroğlunun bu kışkırtıcı sözlerini hiç değinmedi. Gizlediler. Hain ifadesini EVET diyecek olanların bir argümanı olarak ifade ederken, yalan ve gıybette bulunuyorlar, aşağıdaki haberde (caps değil) hükümeti ve hatta cumhurbaşkanını temsilen bir açıklama mevcuttur. Gerçi CB, BB ve bakanlar günde 3 kez hayır diyenlerin hepsi hain ve terörist değildir deselerde art niyetli şahıslar, yalan ve çarpıtmalardan vazgeçmeyecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=MYrE2eolEN0

Cumhurbaşkanı ne diyor burada?

erdemceerdem

Profesör
Şu mehmetin bu konuya verdigi rahatsızlık, bu konunun içerigine dahil midir?

Ayna hepimiz icin iyi birşeydir, kendi yuzumuzde goremedigimiz ayıplarımızı gosterir...

'Ayna ayna söyle benden daha guzeli var mı?' diye bakarsak! Zaten kim oldugumuz bellidir...

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Şu mehmetin bu konuya verdigi rahatsızlık, bu konunun içerigine dahil midir?

Ayna hepimiz icin iyi birşeydir, kendi yuzumuzde goremedigimiz ayıplarımızı gosterir...

'Ayna ayna söyle benden daha guzeli var mı?' diye bakarsak! Zaten kim oldugumuz bellidir...

Bence sen her bulunduğun yerde rahatsızlık veriyorsun... Varlığın bile insanı bunaltıyor..

Admin

Administrator
Yönetici
Niyet yeterince hasıl oldu. Daha fazla polemiğin bir manası yok.

:kilit:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...