FORUMDAN Bıktıran Soğutan Kaçıranlar dan bıktık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ummuhan

Kıdemli Üye
FORUMDAN Bıktıran Soğutan Kaçıran malum üyeler ve konuları

yeter artık ama bıktık midemiz bulandı yorulduk malum kafelerden köşelerden kervanlardan...

bırakalım kendi kendilerine gitsin diyoruz demesine de hadsiz ve bî edeb mesajlarından yoruluyor ve yıpranıyoruz....

Yeter artık YETER!

bi husben

Kıdemli Üye
@redyellow sana diyor yani diyorki fitne ve fesatcılık yapmandan bıktık

hergün hergün aynı seyler aynı fitne fücur işleri.Abdullah bin selul seni görseydi üstad diye ellerinden öperdi red

Kaptan

Mecra Yazarı
Cafe diyo :)
Kervan diyo :)

Köşeyi anlamadım

Kaptan

Mecra Yazarı
Ama redyellow harbiden bıktırdın. Nerede çapulcu haberi varsa foruma taşıyorsun.
Bak ben bile tasavvuf konusu açmıyorum artık, İhvan kızıyo.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ama redyellow harbiden bıktırdın. Nerede çapulcu haberi varsa foruma taşıyorsun.
Bak ben bile tasavvuf konusu açmıyorum artık, İhvan kızıyo.

Forumda şu haber açılır şu haber açılmaz diye bir kural koysunlar biz de uyalım.

Bu arada çapulcu dediğin haber nedir üç beş tane örnek versene? yalan varsa, iftira varsa ben de seninle beraber o habere kızayım.

çapulcu kıstası nedir onu da bilelim, AKP aleyhine olabilecek her şey capulcu mu?

Temel karamollaoğluna, saadet partisine rahatlıkla küfür edebiliriz herhalde!!!

Hep böyle yapalım!!

O zaman çapulculuktan kurtulur muyum?

Muminaga

Yeni
İsrail başbakanı mı bu konuyu açan??? yoksa bulgaristandaki faşist partinin başkanı mı?
Tipik bir tahrik ve kışkırtma örneği.
Üye belli bir isim vermeden "forumdan bıktıran, soğutan kaçıranlardan bıktık" başlık ve ona uygun bir görüş, düşünce, serzenişte bulunmuş.
Bu konuyu açtı diye kimseye israil başbakanı denilebilir mi?
Böyle bir konuyu açtı diye bir kişiye Faşist denilebilir mi?

israil başbakanı ve faşist tanımlamalarıyla muhatabının aynı minvalde cevap vermesi için tahrik ve kışkırtma da bulunması artık bardağı taşıran damla olmuştur.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben de isim vermedim :)

İsim vermemek işi hafifletiyorsa ben de öyle yaptım :)

İsrail başbakanı mı dedim, yok dersin değil dersin.

Mehmet git gide zavallılaşıyorsun.

Bu vatandaşın yaptığı TAHRİK olmuyor, KIŞKIRTMA olmuyor benim yazım oluyor!

BU KONUNUN FORUMDA YERİ YOK; BURASI ÖZGÜR BİR FORUM diyemiyorsun bana saydırıyorsun.

YAKIŞIYOR SANA!

Ebu Computer

Kıdemli Üye
the-most-amazing-building-in-world-burn-a-brain_amazing-building_home-decor_pinterest-home-decor-nautical-office-store-nicole-miller-country-affordable-discount-ideas-target_972x6528.jpg

ihvanistanbul

AkhenAton
Madem böyle bir konu açtınız bende sürekli evet propagandası görmekten bıktım. Neden Evet konusuna da Neden Hayır konusunada aynı kişiler hemen hemen aynı şeyleri yazıyorlar. Forum siyaset meydanına döndü. Hayır diyenler terörist evet diyenler gafil... vs. Zaten normal hayatta tartışacak, uğraşacak başka hiç bir şey yokmuş gibi sabah akşam her ortamda bu konu gündeme geliyor bari forum temiz kalsın ya hu!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Madem böyle bir konu açtınız bende sürekli evet propagandası görmekten bıktım. Neden Evet konusuna da Neden Hayır konusunada aynı kişiler hemen hemen aynı şeyleri yazıyorlar. Forum siyaset meydanına döndü. Hayır diyenler terörist evet diyenler gafil... vs. Zaten normal hayatta tartışacak, uğraşacak başka hiç bir şey yokmuş gibi sabah akşam her ortamda bu konu gündeme geliyor bari forum temiz kalsın ya hu!

EVet, haklısın :)

Bu arada redi 15 gün göndermiler. Şunu 17 gün yapın referanduma kadar ortalık sakin kalsın. İki gün kala adam dolmuş biriktirmiş olarak 15 günlük konu açmazsa ben bir şey bilmiyorum. :)

ummuhan

Kıdemli Üye
EVet, haklısın :)

Bu arada redi 15 gün göndermiler. Şunu 17 gün yapın referanduma kadar ortalık sakin kalsın. İki gün kala adam dolmuş biriktirmiş olarak 15 günlük konu açmazsa ben bir şey bilmiyorum. :)

Akşam akşam çok güldüm... kardeş Allah da sizi güldürsün :)

Admin

Administrator
Yönetici
Mübarek 3 aylar hatrına referandum konularını arka plana atalım. Bugüne kadar herkes eteğindeki taşları döktü forum iyice siyaset arenası oldu. Ülke için en hayırlısını niyaz edip bekleme moduna geçelim. Bu boş çekişme yerine faydalı çekişmelerle uğraşalım. Tartışmasız forum olmaz ama bu kadar da boş tartışma olmamalı.

Redyellow konusuna gelince;
Yıllardır saygı duyduğum ve benden yaşça büyük bu abimiz son zamanlarda tanınmaz biri oldu. Hiçbir zaman onunla aynı fikirlete sahip olmadım ama bugüne kadar olgun bir şekilde fikir tartışan red gitti yetine hemen her mesajında dalgacı ve alayvari bir şekilde davranan bir troll geldi. Birbirimizi sevmek zorundayız aslında bu müslümana emirdir ama diyelim ki sevmiyoruz o zaman tahammül etmeliyiz.

Bu konuda bir sitemim de @ihvanistanbul kardeşimdedir. Yıllarca yönetimde kaldı bir kere bile görüş ayrılığından ötürü işlemine dokunulmadı ve dokunulamaz. Forum kurucusu olarak nerdeyse bütünüyle zıt görüşte olduğum büşra daha yeni birinci yönetici oldu. Buna rağmen ihvan kardeşimin de son zamanlardaki şahin tavrı, aynı alaycı üslubu bende hayal kırıklığıdır.

Ukıbat ve bi husben diğet üsluplarını sevmediğim arkadaşlar. Lütfen biraz daha saygılı ve tahammülkar olalım.

Madem konu açıldı yıllardır üslubuna hayran olduğum @Ebu Computer kardeşime de canu gönülden teşekkür ederim.

bi husben

Kıdemli Üye
Mübarek 3 aylar hatrına referandum konularını arka plana atalım. Bugüne kadar herkes eteğindeki taşları döktü forum iyice siyaset arenası oldu. Ülke için en hayırlısını niyaz edip bekleme moduna geçelim. Bu boş çekişme yerine faydalı çekişmelerle uğraşalım. Tartışmasız forum olmaz ama bu kadar da boş tartışma olmamalı.

Redyellow konusuna gelince;
Yıllardır saygı duyduğum ve benden yaşça büyük bu abimiz son zamanlarda tanınmaz biri oldu. Hiçbir zaman onunla aynı fikirlete sahip olmadım ama bugüne kadar olgun bir şekilde fikir tartışan red gitti yetine hemen her mesajında dalgacı ve alayvari bir şekilde davranan bir troll geldi. Birbirimizi sevmek zorundayız aslında bu müslümana emirdir ama diyelim ki sevmiyoruz o zaman tahammül etmeliyiz.

Bu konuda bir sitemim de @ihvanistanbul kardeşimdedir. Yıllarca yönetimde kaldı bir kere bile görüş ayrılığından ötürü işlemine dokunulmadı ve dokunulamaz. Forum kurucusu olarak nerdeyse bütünüyle zıt görüşte olduğum büşra daha yeni birinci yönetici oldu. Buna rağmen ihvan kardeşimin de son zamanlardaki şahin tavrı, aynı alaycı üslubu bende hayal kırıklığıdır.

Ukıbat ve bi husben diğet üsluplarını sevmediğim arkadaşlar. Lütfen biraz daha saygılı ve tahammülkar olalım.

Madem konu açıldı yıllardır üslubuna hayran olduğum @Ebu Computer kardeşime de canu gönülden teşekkür ederim.

Zaten beni katmasaydınız şaşardım @Kaptan a bişey diyen yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...