Gene Mi İstek Diyeceksiniz Ama İstekğim Var :(

~∂üяя-ι ¢αη

Kıdemli Üye
Arkadaşlar imzama bir dörtlük bile giremiyorum yaa. . :crying:

"İmzanız 500 karakterden fazla olamaz excluding BB kod eklendi." bu laftan hiç hazetmiyorum..

bendee..
artık saldım gitti..
imzamdaki yazının tipini bilem değiştiremiyorum yaa. :glgl
yazı öyle düz bi yazıyla duruyor uyuz oluyorum.. :glgl

Bahar

İhvan Forum Üye
facede bununla ilgili acaba grup mu açsam :D belki yönetim o zaman duyar sesimizi :p

Bahar

İhvan Forum Üye
yapta görelim : )) beğenecek miyim bakayım :eek:leyo:

Sehle

Le Nasbirenne
Off yaaa:mad: şu imza işi çok canımı sıkıyor.imzama yazı ekliycem olmuyor hep bu yazı çıkıyor;
  1. Mesajınızda yada Üye imzanızda 3 adet Grafik kullandınız. Öngörülen Grafik adeti ise 1 adettir. Lütfen geri giderek Grafik adetini öngörülen adete indirin.
İmzamı böyle yapmak istiyorum olmuyor:(

==>>>ONLY BüŞRa YOU<<<===

:flw ..Biricik..:flw

Yöneticilerimize sesleniyorum yardım edin lütfeen..

ibrahimi

Has Uşak
ihvan yine iyi. imzada 4 satır (2 punto) yazıdan ve 100*100 pixel resimden başka izin vermeyen forum bilirim ki bu forum Türkiye'de hatrı sayılır forumlar arasındadır. (bana sorarsanız haklılar da.)

dip not: ben de ihvanda imzalardaki resimlerin aşırı büyük olduğundan şikayetçiyim. İmzada ki resim büyüklüğü dikkat çekecek kadar büyük olmamalı..

Şikayet olan konuya da gelecek olursak eğer,burada bir seçim yapmanız gerekiyor.

Süs veya içerik.

İmzada daha çok şey anlatmak istiyorsanız bb kodları (yani yazıya stil atama şekil ve boyut verme) kullanmazsınız veya yazınızı süsler daha çok şekil verirsiniz.

~∂üяя-ι ¢αη

Kıdemli Üye
ihvan yine iyi. imzada 4 satır (2 punto) yazıdan ve 100*100 pixel resimden başka izin vermeyen forum bilirim ki bu forum Türkiye'de hatrı sayılır forumlar arasındadır. (bana sorarsanız haklılar da.)

dip not: ben de ihvanda imzalardaki resimlerin aşırı büyük olduğundan şikayetçiyim. İmzada ki resim büyüklüğü dikkat çekecek kadar büyük olmamalı..

Şikayet olan konuya da gelecek olursak eğer,burada bir seçim yapmanız gerekiyor.

Süs veya içerik.

İmzada daha çok şey anlatmak istiyorsanız bb kodları (yani yazıya stil atama şekil ve boyut verme) kullanmazsınız veya yazınızı süsler daha çok şekil verirsiniz.

bende sevmiyorum kocaman ebatlardaki resimleri...
sadece sevmemek değil çokta kötü oluyor..
kişinin her yorumunda çıkınca yorumundan daha uzun yer kaplıyorr...

ama benim bu konuda en başta yazdım.
anlamadım şey bir çok üyede imzada birden fazla link yazıyorlar...
ben bir taneyi yazabildim..ikincisini ah minel abla yazmasa oda olmayacak tı bunu sebebi nedir?
görüdüğün gibi resimde yok şuan zaten.
hatta ikinci linkte yazı tipini bile değiştiremiyorum..
ben bununun için açtım bu konuyu :)

ibrahimi

Has Uşak
dikkat ettiysen ben 500 karakter ve resim boyutundan bahsettim. cevabım sana değildi yani...

~∂üяя-ι ¢αη

Kıdemli Üye
biliyorum ben anladım..
benimde size değildi :)
resim karakteri hakkında yazdığım için alıntı yaptım (;
katılıyorum yani dediğinize

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sayın @Admin başlığa girince ilk sayfaya düşüyoruz. Eskiden en son sayfadan giriyorduk. Benim yetkileri sıfırlarken kalan ayarları da elden geçmişsin. :) Sana zahmet canın sıkıldığı bi zamanda bu konuya da bi el atar mısın.

Hakkını helal et seni de yoruyoruz ama başka kimseyi de göremiyoruz yönetimden. Aslında ben sizin yerinizde olsan @Ebu Computer e teknik yetki verirdim ama çok şükür yerinizde değilim. :)

Son düzenleme: