Grup Genç hakkında sorular, kim kimdir?

MonoLeuM

Asistan
Merhaba arkadaşlar, Grup Genç'i fazlasıyla seviyorum, ancak parçaları seslendirenler hakkında hiçbir bilgim yok. Aşağıda belirttiğim parçaları seslendirenlerin kim olduklarını söylerseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

1. Kara Zulüm;

2-Şehadet Bir Çağrıdır;

3-Şehitler Ölmez;

4-Bilal;

5-Güneşi Tutamadım;

Ayrıca son olarak, mevcut grup solistleri Murat Polat, İzzet Okumuş ve Mahir Arslan olarak biliyorum, ancak paylaştığım linklerde de görüleceği üzere Abdulbaki Kömür, Murat Taşkıran ve Taner Yüncüoğlu da var, ismini zikrettiğim son 3'lü gruptan ayrılmışlar mı? Teşekkürler.

kebîkec

İhvan Forum Üye
İki damla yaş süzüldü gözlerimin pınarından. Abdi ipekçi Spor salonu ve ben de grup genç ile aynı yaşlarda gençtim. O zamanlar iman küfür çizgisi netti. Çizginin beri tarafı samimiyet ve bedel ödemekle eş değerdi. ..

Bahattin Agabeyin ardindan.

MonoLeuM

Asistan
İki damla yaş süzüldü gözlerimin pınarından. Abdi ipekçi Spor salonu ve ben de grup genç ile aynı yaşlarda gençtim. O zamanlar iman küfür çizgisi netti. Çizginin beri tarafı samimiyet ve bedel ödemekle eş değerdi. ..

Bahattin Agabeyin ardindan.
Bari parçayı seslendirenleri de söyleseydiniz.

MonoLeuM

Asistan

uzAyli

İhvan Forum Üye
Bende coook seviyorum bunlari

MonoLeuM

Asistan
Bir hayır sever yok mu, kimin kim olduğunu söyleyecek, her gün sınav sonucunu bekler gibi buraya bakıyorum.

uzAyli

İhvan Forum Üye
Bir hayır sever yok mu, kimin kim olduğunu söyleyecek, her gün sınav sonucunu bekler gibi buraya bakıyorum.
Şehitler ölmezi hayrına dinledim, girişi Abdullah taşkıran söylüyor, bir kucak söz senin için dediği yeri Baki kömür hemen ardindan nakarata giren taner abi :) ekibi tanımıyorum ben üzgünüm

MonoLeuM

Asistan
Şehitler ölmezi hayrına dinledim, girişi Abdullah taşkıran söylüyor, bir kucak söz senin için dediği yeri Baki kömür hemen ardindan nakarata giren taner abi :) ekibi tanımıyorum ben üzgünüm

İlginiz için çok teşekkürler, ancak hala tam olarak cevabı bulamadım. Nakaratı Abdullah Taşkıran söylüyor, parçayı Abdulbaki Kömür, Taner Yüncüoğlu nerede?

Düzenleme; sanırım bu parçada Abdullah Taşkıran yok, o halde nakarat Taner Yüncüoğlu parçayı seslendiren Abdulbaki Kömür ya da tam tersi mi?

uzAyli

İhvan Forum Üye
İlginiz için çok teşekkürler, ancak hala tam olarak cevabı bulamadım. Nakaratı Abdullah Taşkıran söylüyor, parçayı Abdulbaki Kömür, Taner Yüncüoğlu nerede?
Bizi de bulur mu ölüm bizi de bulur mu ölüm bu kısım Taner abi ye ait

uzAyli

İhvan Forum Üye

Düzenleme; sanırım bu parçada Abdullah Taşkıran yok, o halde nakarat Taner Yüncüoğlu parçayı seslendiren Abdulbaki Kömür ya da tam tersi mi?
Girişte ki ses abdulbakiye ait değil taşkıran olmalı, bir kucak söz dediği yer Abdulbaki kömür,tanıdığım ses konusunda iddaliyimdir :)

MonoLeuM

Asistan
Bizi de bulur mu ölüm bizi de bulur mu ölüm bu kısım Taner abi ye ait
O zaman nakaratı Abdulbaki Kömür söylüyor, "Şehitler Ölmez, Ölmez Şehitler Ölmez, ölü demeyin aman" kısmını. Tamamdır birini bulduk, çok teşekkürler ederim.

uzAyli

İhvan Forum Üye
O zaman nakaratı Abdulbaki Kömür söylüyor, "Şehitler Ölmez, Ölmez Şehitler Ölmez, ölü demeyin aman" kısmını. Tamamdır birini bulduk, çok teşekkürler ederim.
Hem soruyorsun hem inan mıyorsun 3 nü de dedim yea :)