günlük tutuyor musunuz?

günlük tutuyor musunuz?

• evet

Oy: 8 17.8%
  • hayır

Oy: 26 57.8%
  • bazen

Oy: 11 24.4%

• Kullanılan toplam oy
    45

zelal

Asistan
Ben tutmuyorum tutanlar dikkat etsin kimse alıp okumasın :)

Web sitesi
www.meryk.org
ben aradabi tutuyorum, en son gecen sene yazin yazmistim herhalde..:O
nere koydugmu unuttum, , bulursam belki yazarim bidaha:D
insallah baskasinin eline gecmemisdir:D

bende arada sırada yazanlardanım:)ama güzel oluyo açıyorum defteri bakıyorum birden unuttuğum hatıralar canlanıyor...güzel bişi güzel:)

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
tutmuyorum ,günü gününe tutacak kadar da önemli olaylarım olmuyor zaten:)ama hayatımın kilometre taşlarıının tarihlerini not alırım bazen

M3L3K

Asistan
:D:D Benn senelerdir tutarim:) tam hatirlayamiyacagim ama 12-14 yaslarinda yazmaya basladim herseyimi yazardim vallah:D:D dertlerimi umutlarimi dualarimi herseyimi yazdikdan sonra rahatlardim sanki bi arkadasa derdimi anlatiyorum :) bi arada bi arkadasla ortak bir gunluk tutdum bi gun o yazardi bi gun ben o kitabi doldurduk ve gömdük:D aramizdan ilk kim evlenirse o gömügü acacak öyle bir maceramizda var yani :D bence günlük tutmak cook guzel guzel olmayan tarafi ailelerin bazen bu kitabi acip okumalari insanin özel esyasi denilen sey var:) yaniii amma nerdeee... hihi

ümitk

Üye
tutuyorum...ama her gün yazmıyorum açıkçası...

Cimen

Üye
tutmuyorum ama ilkdefa dün pişman oldum bunca zaman neden tutmamışım diye.. onu seneler sonra okumak büyük haz vrici yaa.. başlıycam..

Sabr-el-Hayat

Profesör
Günlük tutmuyorum. Daha önce 1-2 kez denedim, kafami sarmadi biraktim...:ıslık:

Ben daha cok düsünmeyi seviyorum. Düsünüp hayallere dalmak, gecmisi gelecegi düsünmek, yasananlari ve yasanacaklari düsünmek cok güzel oluyor (agliyor ve ya insan kendi kendine gülüyor:O :ıslık: ).

Cimen

Üye
Günlük tutmuyorum. Daha önce 1-2 kez denedim, kafami sarmadi biraktim...:ıslık:

Ben daha cok düsünmeyi seviyorum. Düsünüp hayallere dalmak, gecmisi gelecegi düsünmek, yasananlari ve yasanacaklari düsünmek cok güzel oluyor (agliyor ve ya insan kendi kendine gülüyor:O :ıslık: ).

ben de düşüncelere sadece ben dalarım sanırdım :D ben de düşüncelere dalarım bazan ve o anı saniyesi saniyesine yasarım ya.. :D :O bazan kendime bile şaşarım.. :D

SİRAC

Üye
esselam ben de günlük tutmaya özenmiştim bi zamanlar,ama gördüm ki sonu gelmiyor ve canımda iyice sıkıldı bıraktım gitti;) bi de yazdıklarım ilginç değil herzamanki olanlar, sabah kaltım elimi yıkadım vs vs vs....gına gelir insana :frantic:

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
sultan-ana´isimli üyeden Alıntı

Günlük tutmuyorum. Daha önce 1-2 kez denedim, kafami sarmadi biraktim...

Ben daha cok düsünmeyi seviyorum. Düsünüp hayallere dalmak, gecmisi gelecegi düsünmek, yasananlari ve yasanacaklari düsünmek cok güzel oluyor (agliyor ve ya insan kendi kendine gülüyor ).

Cimen adlı üyeden alıntı;.................

ben de düşüncelere sadece ben dalarım sanırdım ben de düşüncelere dalarım bazan ve o anı saniyesi saniyesine yasarım ya.. bazan kendime bile şaşarım..
.................................................................

hayal kurmak iyidir ölçüyü kaçırınca gerçek dünyaya dönmek zor oluyor afallıyosun bi anda nerdeyim diye ama yine de iyi oluyo bazan..

Sabr-el-Hayat

Profesör
esselam ben de günlük tutmaya özenmiştim bi zamanlar,ama gördüm ki sonu gelmiyor ve canımda iyice sıkıldı bıraktım gitti;) bi de yazdıklarım ilginç değil herzamanki olanlar, sabah kaltım elimi yıkadım vs vs vs....gına gelir insana :frantic:

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
sultan-ana´isimli üyeden Alıntı

Günlük tutmuyorum. Daha önce 1-2 kez denedim, kafami sarmadi biraktim...

Ben daha cok düsünmeyi seviyorum. Düsünüp hayallere dalmak, gecmisi gelecegi düsünmek, yasananlari ve yasanacaklari düsünmek cok güzel oluyor (agliyor ve ya insan kendi kendine gülüyor ).

Cimen adlı üyeden alıntı;.................

ben de düşüncelere sadece ben dalarım sanırdım ben de düşüncelere dalarım bazan ve o anı saniyesi saniyesine yasarım ya.. bazan kendime bile şaşarım..
.................................................................

hayal kurmak iyidir ölçüyü kaçırınca gerçek dünyaya dönmek zor oluyor afallıyosun bi anda nerdeyim diye ama yine de iyi oluyo bazan..

hayal derken belki yanlis kelimeyi kullandim, hayalden cok düsünme yani teffekür etmeyi seviyorum, cok düsünen bir insanim....

Selam ve Dua ile Fiemanillah...

Hanne

Doçent
Günlük tutuyorum, kaç tane oldu diye sorsanız sayısını bilmiyorum.Çok güzel bir rahatlama biçimi bence kimseye anlatamadığınız, kimseyle paylaşamadığınız şeyleri ona yazıyorsunuz ve rahatlıyorsunuz .:D

yonat

Asistan
Web sitesi
www.avar.tr.cx
Bu günlük hadisesi garip bir olaydır,yazarsın devam etmessin,sonra bi gün açarsın vay be neler yazmışım dersin aman kimse okumadan yakıyım şunları dersin ama için el vermez,çünkü senin bi yanındır artık sürer gider bu düşünce....bende öylede.......:) :D :O

özzey

♥özlemzeynep♥
Bu günlük hadisesi garip bir olaydır,yazarsın devam etmessin,sonra bi gün açarsın vay be neler yazmışım dersin aman kimse okumadan yakıyım şunları dersin ama için el vermez,çünkü senin bi yanındır artık sürer gider bu düşünce....bende öylede.......:) :D :O

aynen öyle :O

atsan atılmaz satsan satılmaz :p

SiNeM

Piss'a!
yazı yazmayı sevmem.zaten okulda yeterince not tutuyorum :) yaza yaza katip olduk :p yazı yazmaktan yazım berbatlaştı.o yüzden hiç bana göre değil :)

Serkan333

Asistan
J2OEGW.jpg

Tepeörendeki külliyeye yolum düştü dün

yazlık camii çalışmaları devam ediyor :)