Güzel Olacak Herşeyden Bir Şey ! (Kuru İddia)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Gezi provokasyonunun elebaşı İBB'de Daire Başkanı oldu!

1711
2013 yılındaki Gezi provokasyonunun elebaşlarından ve sözcülerinden olan Tayfun Kahraman, Ekrem İmamoğlu tarafından İBB'de Kentsel iyileştirme Daire Başkanlığı görevine atandı. Kahraman, Gezi provokasyonu sırasında okuduğu bildiride, 3. Havalimanı'nın, 3. Köprü'nün ve Kanal İstanbul'un yapımının durdurulmasını talep etmişti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yüzlerce işçinin işten atılmasının yankıları sürerken, Ekrem İmamoğlu çok tepki çekecek bir atamaya imza attı.
GEZİ PROVOKASYONU'NUN SÖZCÜSÜ İBB'DE "KENTSEL İYİLEŞTİRME DAİRE BAŞKANI" OLDU

İmamoğlu, İBB'nin Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanlığı görevine, Taksim Dayanışması üyesi Tayfun Kahraman'ı atadı.
Kahraman, 2013'teki Gezi provokasyonu sırasında Taksim Dayanışması adına basın karşısına çıkarak, vatandaşların büyük tepkisini çeken bildiriyi okumuştu.

"3. KÖPRÜ, 3. HAVALİMANI VE KANAL İSTANBUL'U YAPMAKTAN VAZGEÇİN!"

Bildiride şu talepler yer alıyordu:
- Gezi Parkı park olarak kalmalıdır. Gezi Parkı'na topçu kışlası veya başka bir yapı yapılmayacağının açıklanması
- AKM'nin yıkımından vazgeçilmesi
- Başta İstanbul, Ankara ve Hatay valileri ve emniyet müdürleri olmak üzere olayların yaşanmasına neden olan sorumluların görevden alınması
- Gaz bombası ve benzeri materyallerin kullanımının yasaklanması
- Gösterilere katılan ve gözaltına alınan kişilerin derhal serbest bırakılması
- 3. Köprü'nün yapımından vazgeçilmesi
- 3. Havalimanı'nın (İstanbul Havalimanı) yapımından vazgeçilmesi
- Kanal İstanbul'un yapımından vazgeçilmesi
- HES'lerin yapımından vazgeçilmesi.

ihvanistanbul

AkhenAton
İşin gücün riv rivriv....

Bu jargonu nerden buldun :) Gezdiğin yerlere dikkat et. :)

Haberi taşıyan sensin rivrivriv yapan ben. Senin 100 kmde 65 lt yakan clioyu getirdiler mi acaba?

Ekrem bey bunlar ihtiyaç fazlası kiralananlar, araçların hepsini iade edeceğiz demiş hele görelim sözünde duracak mı? durursa senin yüzün kızaracak mı? ilkine ihtimal veriyorum da 2. si zor

spesifik

آزادی قید و بند
Tatilköyünden bilmem ne tatlısını tanıtana baah
Bulursak
Tatilköyünden 20 ye anca bulursun
Mekan öp özden dayımın bencagiz sadece aidat verdim
Onu da oğlum bi ay çalıştı onun parasıyla arkadaştan çeyrek borç aldım =)
Anca konuşuyorsun tatlınin şişesi on tl şifa niyetine
Oda zıkkım mı olsun dayı =)
Zann caiz değil sen bari yapma

ihvanistanbul

AkhenAton
Mekan öp özden dayımın bencagiz sadece aidat verdim
Onu da oğlum bi ay çalıştı onun parasıyla arkadaştan çeyrek borç aldım =)
Anca konuşuyorsun tatlınin şişesi on tl şifa niyetine
Oda zıkkım mı olsun dayı =)
Zann caiz değil sen bari yapma

hayır niye hesap veriyorsun ki? Tatil yapmak, tatlı yemek, güzel giyinmek, güzel araçlara binmek senin de benimde tüm yurttaşlarımızında hakkı değil mi? Saraylarda yaşayanlar bile bide yazlık saray peşinde koşuyor dünya kadar çocuğa bakıp ev geçindirenler 10 gün kaplıcaya girmesin mi?

Diyelim ki milyonersin, sırf milyoner olduğun için limon fiyatlarının yüksek olmasından şikayet etmeye hakkın yok mu? Bu arkadaşlar kendileri rahat geçinebildikleri için alemide kendileri gibi sanıyor. konuşanlarıda sırf kendileri gibi ancak kendilerine zarar dokununca konuşan menfaatperestlerden sanıyorlar. Asalak gibi milletin sırtına yapışmış kenelerden farkı yok bu köhne zihniyetin.
Sen ekmek pahalı dersin o 1.25 tl nedir ki der? Sen et fiyatları çok uçuk yazık dersin, o eskiden o da yoktu der. Sen yahu domates soğan 9-10 tlleri gördü yazık günah dersin, o sana beka edebiyatı yapıp yemesine bakar. Sen açım dersin o sana internete girecek wifiyi,cihazı nerden buldun diye sorar. Sen kanunlar beni mağdur ediyor adalet yok dersin, o kendi menfaatine bakıp herşey olması gerektiği gibi der. Sen çocuk tecavüzleri katlanarak artıyor önlem alınmalı dersin o 12-13 yaşında sabiiyi nasıl nikahlayacağının hesabını yapar. Sen israf var dersin o cliodan makam aracı olmaz der ( sen full paket clioya binersen parasını nerden buldun diye sorar ama ). Sen köyler boşalıyor dersin, o müteahitler ev satıyor der... Velhasılı kelam görmek istemeyenden körü bulunmaz.

spesifik

آزادی قید و بند
5 çocuğa rağmen başımızı sokacak bi evimiz var elhamdülillah
Elhamdülillah zenginiz gönlümüz daha zengin inş
Bencagiz sistemi eleştiriyorum olayi şahsa çekmeniz sizin vicdanınıza kalmış
Hoş akp lilerin vicdanı kalmadı ya

spesifik

آزادی قید و بند
hayır niye hesap veriyorsun ki? Tatil yapmak, tatlı yemek, güzel giyinmek, güzel araçlara binmek senin de benimde tüm yurttaşlarımızında hakkı değil mi? Saraylarda yaşayanlar bile bide yazlık saray peşinde koşuyor dünya kadar çocuğa bakıp ev geçindirenler 10 gün kaplıcaya girmesin mi?

Diyelim ki milyonersin, sırf milyoner olduğun için limon fiyatlarının yüksek olmasından şikayet etmeye hakkın yok mu? Bu arkadaşlar kendileri rahat geçinebildikleri için alemide kendileri gibi sanıyor. konuşanlarıda sırf kendileri gibi ancak kendilerine zarar dokununca konuşan menfaatperestlerden sanıyorlar. Asalak gibi milletin sırtına yapışmış kenelerden farkı yok bu köhne zihniyetin.
Sen ekmek pahalı dersin o 1.25 tl nedir ki der? Sen et fiyatları çok uçuk yazık dersin, o eskiden o da yoktu der. Sen yahu domates soğan 9-10 tlleri gördü yazık günah dersin, o sana beka edebiyatı yapıp yemesine bakar. Sen açım dersin o sana internete girecek wifiyi,cihazı nerden buldun diye sorar. Sen kanunlar beni mağdur ediyor adalet yok dersin, o kendi menfaatine bakıp herşey olması gerektiği gibi der. Sen çocuk tecavüzleri katlanarak artıyor önlem alınmalı dersin o 12-13 yaşında sabiiyi nasıl nikahlayacağının hesabını yapar. Sen israf var dersin o cliodan makam aracı olmaz der ( sen full paket clioya binersen parasını nerden buldun diye sorar ama ). Sen köyler boşalıyor dersin, o müteahitler ev satıyor der... Velhasılı kelam görmek istemeyenden körü bulunmaz.
Allah hesapsiz rızk vericidir
Ben buna iman ediyorum
Yurt dışından gelemediler son dk nasiplenmek bize düştü
Bencagiz lutfedene bakarım bırak konuşsunlar sıkıntı yok

ihvanistanbul

AkhenAton

1 değil 100 evin olsa konuşmaya hakkın olmayacak mı?

partisinden menfaatlenen millet düşmanlarına bakma sen. Şahsiyetleri mi var ki olayı şahsa çeksinler?Anca başkasının şahsiyetin üstünden konuşurlar. kendilerine ait fikirleri olamaz yoksa mazaAllah mamaları kesilir...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Haberi taşıyan sensin rivrivriv yapan ben. Senin 100 kmde 65 lt yakan clioyu getirdiler mi acaba?

Ekrem bey bunlar ihtiyaç fazlası kiralananlar, araçların hepsini iade edeceğiz demiş hele görelim sözünde duracak mı? durursa senin yüzün kızaracak mı? ilkine ihtimal veriyorum da 2. si zor
Belki senin başına da gelmiştir. Hani sayfaya bi cevap yazmak istiyorsun sonra vaz geçiyorsun ama yazı orda yapışık kalıyor. Cevapla butonunu tıklayınca o yapışık yazı da çıkıyor. Riv riv ordan kalma. .tekrar dönemiyorum malum. Düzenle butonu da yok.

Kalan kısım sana hitaben di.

gamsız

Profesör
İÇİMİZDEKİ HAİN (AKP)LİLERLE SP LİLER GİTSİNLER BAŞLARINI SİVRİ TAŞLARA VURSUNLAR

gamsız

Profesör
EVET O hain (akp)lilerde + SPlilerde vicdan olsaydı REİS i satmazlardı,siz AKPARTİLİLERLE muhatap olunuz

gamsız

Profesör
9 yil 4 milyon insana bakmak...

İyi ki akpye oy vermemisim kafaya bak ya.

Dogu turkistani filistini oldugu gibi bursya tasiyalim???
80 miyon Türk, 4 miyon suriyeliye yani 20 kişi 1 suriyeliye bakamıyorsa yazıklar olsun, ayriyetten SURİYE li düşmanalrının ALLAH BELASINI VERSİN kendileirini müslman diye de saymasınalr