Güzel Olacak Herşeyden Bir Şey ! (Kuru İddia)

ihvanistanbul

AkhenAton
ahahaha ibb başkanının makam aracını kim aldı ?

Sizin cliolar 100 kmde 60 lt falan yakıyor muallim. devletin malı deniz yemeyen domuz zihniyeti nede olsa...

Hakperest

Kıdemli Üye
1 değil 100 evin olsa konuşmaya hakkın olmayacak mı?

partisinden menfaatlenen millet düşmanlarına bakma sen. Şahsiyetleri mi var ki olayı şahsa çeksinler?Anca başkasının şahsiyetin üstünden konuşurlar. kendilerine ait fikirleri olamaz yoksa mazaAllah mamaları kesilir...
Mama kullanmıyoruz, edebinle yaz
Senin özlemini duyduğun zenginlik
2000 öncesi fukaralık, sefalet , % 80 enflasyon devriydi.
Teknoloji gelişti deme, çünkü o zaman millet sofrasına zeytini zor buluyor, memur çift işte çalışıyordu.
Memur araba alması ise hayal idi.
Elektirik ise boldu tabi, kavgaya karışan idealist öğrencilerden biliyorum zira..
Ula biz en azından nikah ile piç doğmasın
Derdindeyiz..
Senin mahalle namus bilmez, sevişir yıkanmaz, beden onun bebe öldürür.

ihvanistanbul

AkhenAton
Mama kullanmıyoruz, edebinle yaz
Senin özlemini duyduğun zenginlik
2000 öncesi fukaralık, sefalet , % 80 enflasyon devriydi.
Teknoloji gelişti deme, çünkü o zaman millet sofrasına zeytini zor buluyor, memur çift işte çalışıyordu.
Memur araba alması ise hayal idi.
Elektirik ise boldu tabi, kavgaya karışan idealist öğrencilerden biliyorum zira..
Ula biz en azından nikah ile piç doğmasın
Derdindeyiz..
Senin mahalle namus bilmez, sevişir yıkanmaz, beden onun bebe öldürür.
2000 öncesi iphoneda yoktu di mi? evlere buzdolabı hep sayenizde girdi.
Mesela şimdi asrı saadetten de öndemiyiz? bak o zaman 300 bin müslüman varsa şimdi bi mahallede o kadar var. ya da ne bileyim yavuz selim devrinden de öndeyiz. sahi yavuz selim han o kadar saltanat sürdü bi kere çikolatalı gofret yiyebildi mi? Abdülhamid handan da iyi yönetiyorsunuz mesela o varken halkın evinde elektirik yoktu duble yol bile yoktu be!

Bizim memurumuz işini biliyor sağolsun özaldan beridir böyle. sizde işinizi tutmuşsunuz belli ki.

ihvanistanbul

AkhenAton
Şimdi ihtiyaç fazlası mı oldu. hani makam aracıydı :)
he 1000 den fazla "ihtiyaç fazlası" peşkeş aracı olmasına takılmıyorsun da adı makam aracı mı israf aracı mı ona mı takılıyorsun? tam sana layık bir hareket.

Ekrem bey araçları iade edeceğini açıklamış. konuyu takip edeceğim bakalım iade edecek mi? Eğer ederse sen ne yapacaksın onu da merak ediyorum.

Hakperest

Kıdemli Üye
2 eylülde yeni araç ihalesi açmış ibb diyorlar
Bence zam ve terör sevici ziyaretini örtbas ediyor..
Engellilere hizmet aracını şov için getirmişler deniyor

Artık polemiğe girmek istemiyorum doğrusu
Yalan dolan bize de bulaşmasın

kebîkec

İhvan Forum Üye
he 1000 den fazla "ihtiyaç fazlası" peşkeş aracı olmasına takılmıyorsun da adı makam aracı mı israf aracı mı ona mı takılıyorsun? tam sana layık bir hareket.

Ekrem bey araçları iade edeceğini açıklamış. konuyu takip edeceğim bakalım iade edecek mi? Eğer ederse sen ne yapacaksın onu da merak ediyorum.
Siz aranızda halledin ben merak etmiyorum. Ederse niye çektin madem diye sorarsın. :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Siz aranızda halledin ben merak etmiyorum. Ederse niye çektin madem diye sorarsın. :)
etmiyorsun da niye konuyu sen açıyorsun? Bende biliyordum ibbnin arabaları toplattığını ama burada ak parti adına algı kasan sendin! Hiç yüzün kızarmıyor değil mi? Ekürin gibisin.

Ha bu arada 2. algıcıya şunu ileteyim:
ibb nin yeni ihale açtığı doğru değil. İstifa eden iett genel müdürü ihaleyi açıyor. Tespit edilen ihale ekrem bey yönetimi tarafından iptal ediliyor. Zerre kadar utanmanız yok.

gamsız

Profesör
etmiyorsun da niye konuyu sen açıyorsun? Bende biliyordum ibbnin arabaları toplattığını ama burada ak parti adına algı kasan sendin! Hiç yüzün kızarmıyor değil mi? Ekürin gibisin.

ibb nin yeni ihale açtığı doğru değil. İstifa eden iett genel müdürü ihaleyi açıyor. Tespit edilen ihale ekrem bey yönetimi tarafından iptal ediliyor. Zerre kadar utanmanız yok.
karşıma çıksanda sana utanmayı göstersem

gamsız

Profesör

CHP nin kucağında oturup hdp ,le lolilpop yalarken utanmıyorsunuz dimi din vatan hainleri

Kaptan

Mecra Yazarı
Dünya kadar fazla araç var diye sergi yapıyorsunuz, araç kiralamak için ihale yapıyorsunuz.

Istanbul Buyuksehir Belediyesi 400 küsürluk bir ihale daha açmış.

erdemceerdem

Profesör
İçinde akıl taşıdığını düşünen beyinlere....

Bu araç kiralama yolsuzluğunda kul hakkına giren nice belediyeler var....

Hırsız bizim hırsızımız...

Es kaza bu kafa yapısı insanla cennete girileceği söylense
bu insanla girilecek kapının cennet olamayacağı duruşuyla-tavrıyla belli eden insana müslüman denir arkadaş....

gamsız

Profesör
@ihvanistanbul gıkı kesilmiş , zırlayacak bir şeyi yok ki, aklısıra benden kurtulmak için beni engelliyor adamsa çıksın karşıma