Hapishane müdürü filmi

spesifik

آزادی قید و بند
Dünyadan kaçış yok hadi kaçtınız diyelim vicdandan kaçış yok, bi derdiniz mi var anlamadım
Allah inşirah versin

spesifik

آزادی قید و بند
Size bir şey deyim mi bunlarin apolet falan verecegi yok birbirimize düşelim diye yapıyorlar =)
Sana da bi özgüven gelmiş @Hakperest maaşallah mezuniyetten ötürü mü
Hayırlı olsun kıskandım doğrusu =)
Lâkin benim plaket senin plaketi döver haha

kebîkec

İhvan Forum Üye
Size bir şey deyim mi bunlarin apolet falan verecegi yok birbirimize düşelim diye yapıyorlar =)
Sana da bi özgüven gelmiş @Hakperest maaşallah mezuniyetten ötürü mü
Hayırlı olsun kıskandım doğrusu =)
Lâkin benim plaket senin plaketi döver haha
Benim önerim şu. Admin gibi moderator nickiyle bir sanal sabit isim açılsın. Admin Şifresini 6 ayda bir bir arkadaşa versin ve o kişi hem kendisi devam etsin hem de gerektigi zaman moderatorden girsin. Kimin mod olduğunu sadece admin bilsin?

@Admin

@Enes

ihvanacar

Üye
Listemizde ki yapımlar kötü şartlarda mahkumiyetlerini sürdüren ve özgürlükleri tamamıyla kısıtlanan tutuklularla empati kurabilmemizi sağlıyorlar. Özgürlüklerin kısıtlandığı ve çeşitli işkencelerin uygulandığı, kimi zaman gerçek kimi zaman ise kurgusal olayların yansıtıldığı bu yapımlar dramın tokat gibi yüze vuran en başarılı örnekleri olarak karşımıza geliyorlar.
En iyi hapishaneden kaçış filmleri ise bazen zekice kurgulanmış planlarla özgürlüğe koşan mahkumların, bazen de bu yolda hayatını kaybeden özgür tutsakların hikayelerini konu alıyorlar. IMDb puanına göre sıralamış olduğumuz en iyi hapishane ve cezaevinden kaçış filmlerini huzurlarınıza getiriyoruz: Hapishane Filmleri: En İyi 50 Cezaevinden Kaçış Filmi | Paratic

uzAyli

İhvan Forum Üye
Açılmış konuların altına değilde yeni konu olarak açsaydınız sabitlerdik efem :) Reklam oluyor mu emin olamadım :D

uzAyli

İhvan Forum Üye
Açılmış konuların altına değilde yeni konu olarak açsaydınız sabitlerdik efem :) Reklam oluyor mu emin olamadım :D

Kiz sen böle hapishane filmlerine niye izlion. Giz komik filimler izle bide bana şizofren diyosun ?

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ooo bu daha ne ki sen yeni geldin ,arsivi karıştır hele ,bangır bangır müzik dinliom :) forumu film matinesine cevirdim zaten ahaha

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ooo bu daha ne ki sen yeni geldin ,arsivi karıştır hele ,bangır bangır müzik dinliom :) forumu film matinesine cevirdim zaten ahaha

Müzik niye dinliyosun bacim. Müzik ruhunu zehirler.kalbini dünyaya baglar. Git ilahi dinle beni kizdirma ?

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ilahi mii iyykk hangi yüzyıldayız arada dinliom da remix severim durağan müzik dinlemiyom :) sana şizofren de demedim kac üye onayladım da alanım psikoloji, şizofren dikkatimi çekti ahaha

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ilahi mii iyykk hangi yüzyıldayız arada dinliom da remix severim durağan müzik dinlemiyom :) sana şizofren de demedim kac üye onayladım da alanım psikoloji, şizofren dikkatimi çekti ahaha
Töbe de cabuk allah yamultur seni ? ilahiye iyyk mi denilir deli kiz ?

Hakperest

Kıdemli Üye
İlahi olmayan müzik mi var
Sözleri yada amacı insanlar tarafından fesada uğramış muzır sesler var
Gerisi hepsi ilahi