Hatemu'l-evliyâ kim ?

bi husben

Kıdemli Üye
Müslümanların başlarında bir İmam-ı Azam (halife) var da o küffarla topyekun bir şavaş ilân etmiş de bundan kimsenin haberi mi yok? Bir siz mi haberdarsınız da bu savaşın içindesiniz ? Buna rağmen ara-sıra savaştan fırsat bulup da bu foruma da uğrayıp yazılar yazıyorsunuz! Böyle bir durum mu var ?

Sen ne yapacaksın beni belki ben gayri muslimin belki sizin kıtaptan size soru soruyorum
ne o kitabınızda özellikle nisa 77. ayet acımı geldı sıze çok mu dokundu
namazla verdiğiniz zekatla kurtulamayacağınızı mı anladınız
Allahın ayeti hoşunuzamı gitmedi.

Şimdi sende halife olarak görmüş olduğun şıhına git sor
şeyhim madem bız kitabımızın tümünden sorumluyuz ve ondan hesaba çekilecez
nisa 77. ayet namaz kılmakla zekat vermekle kurtulmayacağımızı söylüyor ne yapmamız lazım bir de hele sana ne diyecek

ilke

Paylaşımcı
Sen ne yapacaksın beni belki ben gayri muslimin belki sizin kıtaptan size soru soruyorum
ne o kitabınızda özellikle nisa 77. ayet acımı geldı sıze çok mu dokundu
namazla verdiğiniz zekatla kurtulamayacağınızı mı anladınız
Allahın ayeti hoşunuzamı gitmedi.

Şimdi sende halife olarak görmüş olduğun şıhına git sor
şeyhim madem bız kitabımızın tümünden sorumluyuz ve ondan hesaba çekilecez
nisa 77. ayet namaz kılmakla zekat vermekle kurtulmayacağımızı söylüyor ne yapmamız lazım bir de hele sana ne diyecek

Öyle anlaşılıyor ki, yazınıza verdiğimiz cevap hiç hoşunuza gitmedi ! Şu halde, siz en önce ne olduğunuzu (müslüman - Hiristiyan - Musevi - Ateist v.b.) ortaya koyun ki biz de size durumunuza göre cevap verelim ! Daha önce verdiğim cevabı sizi müslüman zannederek verdik ! Değilseniz buyrun ne olduğunuzu söyleyin de cevabınızı ona göre verelim...

bi husben

Kıdemli Üye
Öyle anlaşılıyor ki, yazınıza verdiğimiz cevap hiç hoşunuza gitmedi ! Şu halde, siz en önce ne olduğunuzu (müslüman - Hiristiyan - Musevi - Ateist v.b.) ortaya koyun ki biz de size durumunuza göre cevap verelim ! Daha önce verdiğim cevabı sizi müslüman zannederek verdik ! Değilseniz buyrun ne olduğunuzu söyleyin de cevabınızı ona göre verelim...

beni karıştırmayın yav kuranı kerimden sorular sorduk. aslında sanada sormamıştım talıb sormuştum cevap vermek bir yana çamura yattın ve hal çamurda debeleniyorsun

cevap verebilecekmisiniz tabıkı hayır.çunkü gercek olanın karşısında sadece dillerinizi bükebilirsiniz.dahısı yaptığınız iş ıslık çalıp ve alkışlamakla eşdeğer bir davranış

siz temizlenmek istemiyorsunuz

ilke

Paylaşımcı
bi husben,
Sizi müslüman bir üye olarak görüyorum ve tahmin ediyorum... Bu yüzden 180 no'lu mesajım size verilen cevap olarak yeterlidir diye düşünüyorum.

bi husben

Kıdemli Üye
bi husben,
Sizi müslüman bir üye olarak görüyorum ve tahmin ediyorum... Bu yüzden 180 no'lu mesajım size verilen cevap olarak yeterlidir diye düşünüyorum.

Başka verebilecek cevabınız olmadığı için aradan çekilin sorumun muhattabı gelsin cevaplasın
siz zaman kaybından başka bir şey değilsiniz

sizin gibilere selam der geçeriz
selam